• Sor
  • Bence

Nasıl kız aşık edilir?

Soru basit kızlar ve erkekler nasıl kız aşık edilir uzun cevaplar bekliyorum :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• o ankı elektırıge baglı o an uyusuosan asık olursun bısey yapmana gerek yok ama heralde fızıksel goruntuden sonra sabır sadakat saygı anlayıs gıbı ozellıkler karsı tarafı etkıler

Kızlar Ne Diyor 7

• kızın içinde az da olsa hoşlantı yoksa aşık etmen çok zor:)

• çok doğru

• :)

• Aşık edilmez Aşık olunur. Yani bu kişinin kendisiyle alakalı.

• sahiplen ilgilen ama aşırı sıkma arada aniden süprizler yap mesela işyerine çiçek gelsin beklemediğin anda karşısında bulun falan bunlar hoş aşık olur hoşlanıyorsa sırıl sıklam aşık olur

• Bu soruyu sormasaydın sana aşık olcaktım tam da.

• eger bı kızı kendıne asık etmek ıstıyosan o kızı sahıplendgnı korudugnu bellı et maddı manevı heryonden yanında oldgnu goster guzel sozler ılgılenmeler vede en onemlısı durust olman yeterlı

• İnanılmaz bi sahiplenme var manevi yönden ise tam gaz gidiyorum ama arkadaş olarak görüyor :/

• ozman dırek konus ben senı arkadas olmanın dısında sevıyorum de bıze bı sans verırmısın buyuk ıhtımal verır ozman dedgm gıbı yap kalabalık ortamlarda gorus genellıkle

• teşekkür ederim kendimi hazır bulunca deniyeceğim

• Aşık edilmez olunur. Kız aşık olmak isterse olur senın bir şey yapmanla olucak şey değil.

• Uzun cevap .

Erkekler Ne Diyor 4

• :)) bana aşık ol dersin...aşık olur

• Bu soruyu sorarken ne düşündün çok merak ediyorum..Evet, şimdi birkaç kız sana burada taktik verecek ve sende okuldaki veya iş yerindeki bütün kızları kendine aşık edeceksin..Bu iş bu kadar basit, çözmüşsün sen bu olayı.

• Yok o kadar değil.Benim sevdiğim bir kız var bunu arkadaşıma söyledim o olaydan sonra arkadaşım o kıza çok yakınlaştı ve aralarında bir şey olduğunu düşünmeye başladım kız benim ondan hoşlandığını anladı ve artık hiç konuşmuyor benimle çok zor durumdayım

• Öncekileri Göster
    • Aşık oldum desem :/

• Zamanla unutursun.

• elinde bir çuval parayla dolaş sokaklarda dostumşaka şaka :D

• çok iyi davran sevgili olun çıkmaya başlayın hafif hoşlansın önce senden.çıkmaya başlayınca daha çok ilgilen sıkmadan.aradan 3 ay falan geçsin hata yapıp onu bir güzel üz onu.sonra çiçek al barışın affettir kendini.düzelince 1-2 ay sonra gene yap başka bişey yine üzülsün bir güzel.kız kapına köle olmazsa gel bul beni sonra

Yükleniyor...