Kızlarla ilişki nasıl kurulur?

Merhaba arkadaşlar.Ben 19 yaşındayım ve şu ana kadar hic bir ilışki yaşamadım. Kızlarla tanışa mı yorum. Belkide nasıl tanışacağımı bilmediğim için korkuyor olabilirim. Ben biraz içine kapanık biriyim insanlara yalan söylemek uydurma şeyler anlatmaktan hiç hoşlanmam ve fazla konuşkan değilim. Kafama koyduğumu yaparım ama konu kızlar olunca orada kalıyorum sizler bana yardımcı olabilir misiniz kızlarla nasıl tanışa bilirim. Tanıştıktan sonra ne gibi konular hakkında konuşmalıyım onu kendime nasıl sevdire bilirim. Bu yıl Üniversitede ilk yılım maliye bolumu okuyorum sınıfta arkadaşlar birbirleriyle tanışıyorlar ben ise onları kıskanmakla yetiniyorum. Sizlerden yardımlarınızı istiyorum. Umarım nasıl bir durumda olduğumu anlamışsınızdır.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "yırtık" olmak önemlidir tanışmak içinherşeye hazırlıklı olacaksınduruma göre hazırcevap olacaksın"yırtık"lığa giden ilk yok tanımadıklaraına selam vermekle başlariki kız sohbet mi ediyor biliyorsun ki sizin sınıftalarmerhaba siz sürekli derse gelecek misiniz deara sıra yerime imza atsanızsiz olmadığınız zaman da ben atarımgibi bişey dersinhatta sınıfın genelinebirbirimizin yerine imza atalımbirimiz gelmediğinde diye herkesle konuşherkesin işine gelir buönemli olan bi konu bulmak ne söylediğin önemli değilya da ne cevap verdikleri de önemli değil

• Aynen cok iyi anlamisin ayni durum kardesim

• fikir verbildiysem ne mutlu )

Kızlar Ne Diyor 3

• daha girişken olmaya çalış

• takma kafana bırak onlar sana gelsin ;)

• Özguvenın yok demekkı kendıne ınanmakla basla once =)

• Şu özgüven olayınıda hep merak etmişimdir kasttettiğinnedir biraz açarmısın özgüven derken nasıl olmalı?

Erkekler Ne Diyor 8

• link oku

• Konuşkan olman şart dostum. Ben çok konuşkanımdır mesela. Fıkra gibi bir hayatım var. Konuşkanlık elde etmek istiyorsan, ayna karşısına geç ve başından geçen komik olayları anlatmaya çalış. Bunu aynen dışarıya yansıt. Özgüvenin artacaktır. Tanımadığın bayanlara kolunda saat yokken saat sorabilirsin..

• Doğru kızı bulmak istiyorsan peşlerinden koşma, onlar için sadece bir alternatif olarak kalırsın, bekle kendiliğinden gelen en hayırlısı olacaktır :)

• Arkadasım herseyden once kendıne guvenın olsun bır kızın beynı cok degısıktır gozu hep yakısıklılara bakar onlara yanasabılrler ama ınan dıs gorunusun omru 5 gun sen karakterlı durust ve eglencelı ol ınan ılk baslarda kaybetselerde sonradan en cok kazanan sen olucaksın kızlar cunku bellı bı sure sonra kısılıge mantıga zekaya bakar ondan ustun olmasını ıster hıc bı zaman kendını kucuk dusurme hc bseyden de korkma Eger bırde bı ılıskıye basladıysan kız arkdsnla eglenmeye gezmeye ve romantızme dıkkat et onu guldur morelını bozcak veya gereksız gururlar yapma 3 4 ay devam edıyosa taslar yerıne oturuyo zaten guven gelıyo baglılık gelıyo kaybetme korkusu gelıyo uzun mutlu bı ılıskı yasarsın hayatında hep ıyı ınsanlar olur ıns dostum kıb

• krdesım kul edermsn ark istegınıı :(

• Saol kardesim icimi rahatlattin. Buyuk konusmus olmak istemem ama ileridi bir kiz arkadasim olursa inan bana en sansli kisi o olucaktir ben seveni severim guldureni guldururum.

• Valla kardesim aynisi bende de var boyle ben biri gelip benle konusmadigi surece ben hayatta konusamam zaten kimsede gelip konusmuyor senden hoslandim diye kaliyoruz o yuzden boyle sap sap ayni durum dimi iyi anlamismiyim?

• Aynen cok iyi anlamisin ayni durum kardesim

• Kezbanlar ortaya çıkmış hemde engellemiş puhaha

• kız oldğunu unut akadaşım erkelerle nasıl arkadaş oldysan kızlarlada öyle arkadaş ol ve sonra tavlarsın :)

• Cinsiyetine göre yaklaşma, ilk önce insan olarak gör ve bir insana nasıl yaklaşman gerekiyorsa öyle yaklaş. Bir amaçla yaklaştığın kadın sana yaklaşmayacaktır. ilk önce arkadaşlığını kazan, sonra kalbini kazan. Kalbine hitap etmelisin insanın, ergen duygulardan vazgeç ve hayatı akışına bırak :)

• güzel cevap .:)

• eyvallah :)

• Eywallah hocam.

Yükleniyor...