Ağlamama yardımcı olacak şarkı tavsiyeniz var mı?

Ayrılık acısı çekiyorum ağlamak istiyorum. Ama ağlamamıyorum. Ağlamama yardımcı olacak şarkı tavsiyeniz varmi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 7

• Deli misin sen, bu psikolojiden nasıl kurtulcam demiyo da:) aç güzel bi film izle, önerebilirim:)

• intoucables veya agora şiddetli tavsiyelerdir... aşk filmi izleme, damar şarkı dinleme bu aralar, daha kötü yapmaktan başka bi şey yapmaz..

• Hangi film acaba?

• yıpratma kendini boşuna, çözüm olmayacağına emin ol. ben de acı çekiyorum şu an, bak hiç belli ediyor muyum? :) neden, çünkü film izledim:):)

• Öncekileri Göster
  • Şarkıyı boş ver,git bir masumun başını okşa daha etkili olur vesselam:)

• Allah seni sevmese,Peygamberi'ne bu kadar yakın tutar mı?
      Lütfen,bazı şeyleri fark et.

• karmakarisik duygular... kabenin dibinde calisiyorum hergun kabeyi o kutsal mekani goruyorum lakin kiblemi sasirdim Allah affetsin...

• Bu düşüncen çok saçma,hiç kusura bakma kardeşim:)
      Seccaden değil midir,içten yakarışın değil midir seni Allah'a yakınlaştıran?
      Madem camiye gitmek gerekti,neden şah damarımızdan yakın bize:)?
      Hissedebildiğin,anlayabildiğin kadar yakınsın vesselam:)
      Allah seni sevmese,seni sırf refah içinde yaşatır;gözün de gönlün de kapanır dine.

• Öncekileri Göster
  • müge zümrütbel belki başka hayatta

• bence aglama geri getirecegon birsey yok hayirlisi de gec cunku insan daha sonra niye aglamismki bosuna diyor

• Agla agla acılırsın

• Yüksek yüksek tepelere türküsü ağlatmaz herhalde beni

• Herkes yara alabilir ilişkilerinden ama bir şekilde bunun üstesinden gelinebilir.

• haklısın ama işte acıyo insanın canı

• Ahh yavrumm.Saçını okşayım gel kucağıma.

• Sagolasin ama almayayım. Aglamis kadar oldum.

• ben geliyimmi :D

Erkekler Ne Diyor 5

• dostum bunu dinle tarzını bilmiyorum ama belki hoşuna gider :) link

• ben çocukken bu şarkıda ağlıyodum belki inanmıcaksın :D link

• emre aydın git - son defa grup 84 eller günahkâr -KGB mehmet erdem herkes aynı hayatta orhan ölmez şu misali kutsi seven yıkılmaz özgün direniyorum yokluğuna tan imkansız soner sarıkabadayı burda biri var remix ozan zalimsin yakın şimdi senden vaymi geçmeli sinan özen pişman değilim ozan sönmüyor ateşimiz tan sözünü tutamadım emre kaya toz zeynep casalini duvar azap hg ninni bak bunların hepsine

• link boşver ağlama

• Ağlama değmez hayat bu göz yaşlarına :)

Yükleniyor...