En güzel aşk anısı nerde ve kiminle?

arkadaşlar yaşadığınız en güzel aşk anısını kiminle ve nerde olduğunu hatırlıyormusunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çocukluk aşkım selvin gölde yaşadığımı unutamam çk küzeldi. 13 yaşında harikaydı.

• nasıl hoşmu ydu

• anlatılmaz yaşanır

Erkekler Ne Diyor 25

• en güzel aşk henüz yaşanmamış olandır diyordu birileri.

• Evet izmirde bi yaz askiydi denizden gelen bi guzellikti

• istanbulda...oldu bayağıııı..neyse

• arabada 17 yaşında kız arkadasım vardı onu bozdum

• Sabah sabah nerden hatırlattın bana o anıları... Eski günler çok neşeliydi ya :)

• bolu 7 gollerde eski sevgilimlee gecirdiğim hafta sonu harikaydı

• cennet bahçesinde...ilk çıktığım kızla..

• ilk aşkım; çocukluk diyebilirim 13,14 yaşlarındaydık hala unutmuş değilim. küsmüştü bana anlatmak istedim dinlemedi sonra yanlış yaptığını anlayarak peşimden evimize kadar gelme cesaretini gösterirken ben heyecan ve korkudan kaçmıştım. hala içimde onu düşündüğümde o heyecanı yaşarım. şuan bile diyebilirimki aşk ve heyecan benim için hala odur

• eğer bana aşık olsaydın en güzel aşkı ben sana yaşatacaktım..

• :)

• çocukluk aşkları hep güzeldir.. dünya umurlarında değildir çocukların hep masum hep temizdirler en saf aşkları yaşarlar o yüzden unutamaz insan.. bende çoçukluğumdaki aşkı özlüyorum bazen.. trakyanın dibe girmiş ormanlarının arasında küçük bi köy aşkıydı ama en güzeliydi :)

• Nerde oldugu önemli degilki şu an kalbim bos anıları hatırlamak gereksiz

• 2005 2006 askerliğimi kız arkadaşımın evine 10 dk mesafede yaptım :DHikayem çok uzun anlatsam ağzın açık kalır ama burası ne yeri ne zamanı + özelimi kimselere açamam buna özel :)

• eski kız arkadasımla herzaman yemek yemege gıttıgımız bır mekanda yedıgım wrappe yı onunla paylamıstım ve onun gozlerındekı mutlulugu gordugumde gozlerım dolmustu ;)bır baska örnek; sırf bası agrıyor dıye bulusacagımız mekandan cıkıp 500m kosup nobetcı eczane bulup ona agrı kesıcı almıstım :D sonra ter ıcınde mekana dondum.. guzel bır geceydı onun için degerdi ;)şu an nekadar ayrı olsakda guzel bır anı benım ıcın ;)

• hatırlıyorum..

• en güzeli henüz olmadı

• sözlüme evlenme teklifi ederken

• Henüz 6 yaşında anasınıfı öğretmenime aşık olmuştum..Adını bile hala hatırlıyorum Mine öğretmen..Süt içmekten nefret ederdim ama mine bana sütü iç dediğinde bir dikişte hepsini içer bitirirdim.Böyle onu gördüğümde kalbimin küt küt attığını hissederdim.Bir gün annemler öğretmenin evleniyormuş onun düğününe gidicez dediler..O an dünya başıma yıkıldı anasınıfını bıraktım gitmedim sabahlara kadar ağladım mineee minee :)) Hala hatırladıkça yüzümde bir gülümseme oluşur :) O zamanlar aşk daha saf ve daha temizdi ama şimdii ...

• en güzel aşkı 17 yaşında bir türk kızı ile yaşadımmalesef çok uzun sürmedi

• güzelm bi çay bahçesi ama adı saklı

• hatırlıyorum.ama sonu kötü bitiyor.

• aynen öyle bir anı bendede mevcut :S

• her güzel anı kötü bi şekilde sonlanır.zaten o anı güzel yapan da o zıtlıktır.en güzeli hayatına devam etmek

• antalya belaruslu bi kadınla

• heraldee ben burda bu sorunun sahibiyle ilk aşkımı yaşayacak gibiyimm

• en güzel anım orta okulda koroya girmiştik ve uzun boylu olduğumuz için en arka da duruyorduk ve en güzel anılarımız da orda oldu elele tutup gözlerimize bakarak şarkı söylerdik zehra ile çok güzeldi her tenefüsde ağaçların altına kaçar yanyana oturur utana sıkıla muhabbet ederdikk offf ya nerden hatırlattın gizem ya yandı içim..:(

• maldivlerde geçirdik 2 hafta en güzeli oydu

• Çok tuhaf ama en güzel aşk anım bu sitede geçti. Benim bir cevabıma öyle bir yorum yazdı ki, resmen havalara uçtum :)

• Rus bi kızla otel odasında :))

Kızlar Ne Diyor 12

• Leyla ile Mecnun aşkı

• 20 yıldır kendimle platonik takılıyoruz anılarımız bi hayli fazla..

• Tarif edilemez bir şeydi...Hatırlıyorum elbette.

• şuan ki ruh halim güzel şeyleri hatırlamaya elverişli değil.

• erkek arkadasimla ilk disari ciktigimiz gun onun heyecanli tavirlari omrum boyunca unutamam

• hmm en güzel anım kolumun kırldğında hastanede acıdan ağlarken onunda benimle ağlamasıydı..:)

• thousand miles for a kiss anısındaunutulmayacak derecede özel

• evet eski sevgilimle bir parkdaydım...en güzel günümdü..harikaydı.

• Düzgün bir anım yok.

• Yazin..yagmurlu bi gunde semsiyesiz dolasip ve yerde gordugumuz her yagmur golun icine atlamamiz :)Cocuk gibiydik ama guzeldi :)

• evet harika oluyor

• Hihim..guzeldi ya :)

• çocukluk iste çok güzel bi anı yaşamısız hepimiz

• Ben genelde kötü olanları hatırlıyorum.

• Hatırlatmaz olaydın... :(

Yükleniyor...