• Sor
  • Bence

Evli bir erkekle aşk yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Evli bir erkekle aşk yaşıyorum. Ne yapmalıyım? Evli bir erkekle aşk yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
bana tek vadettiği huzur ve mutluluk ona aşığım
yatak ilişkisi olduğunu kim söledi şimdi

En İyi Görüş

• Sen buna aşk mı diyorsun ? yani aşkı bu şekilde kirletme. Ve bilmedigin birşeyi söyleme. Bu sadece cinsellik başka ne olabilir ki. bu kadar cinsellige acsan o kişinin eşi sana ne zarar verdi de bula bula evli bir adamı buldun. sokakta dolaş bir sürü aç insan var birbirinzi bulun sevginin anlamını bilmekten yoksunsan sürünmeye mahkumsun

• Huzur ve mutluluk ?
      Sen huzur ve mutlulugun anlamını bilemeyecek kadar töbe töbe ya iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 33

• Allah akıl fikir versin .

• Güle güle.

• Ha evli olmuş ha bekar, önemli olan sana verdiği aşk, huzur ve mutluluk. Bunları yaşamaya devam et.

• Nasıl bir zihniyettir bu?

• Evlilik nedir ki, kağıt üzerinde bir imza sadece. Karısı kocasına maddi ve manevi(duygusal) anlamda yeterli gelmiyor ki adam da mutluluğu başkasında arıyor. Böyle bir zihniyet işte..

• Evlilik bir imzadan ibaret değildir. Evlilik güvendir, sevgidir, sadakattir, özveridir, bağlılıktır. Bu kurumu bu kadar basite indirgeyemezsin. Eğer karısı yetersizse o sadakatsiz adam için, boşanabilir. Böyle bir adiliğe kılıf yoktur.

• bunu soruyorsunda ne duymak istiyorsun? devam et denmesini görüp mutlu olucaksan benden sana kocaman bir 'devam et'.

• haa haaa guldurme beni yaaavadettigi seye bak Huzursana huzur vaadediyor :)))))))))))00senin asktan gozun kor olmus olmasinada hic turk filmidemi izlemiyorsun sen biraz turk filmi izlede gozlerin acilsinbiz burada sana ne anlatsak hikaye gelicek hic bizim de ellerimizi yorma sen bildigin yoldan devam et kardesim :((((((((((((((((

• sen kendine yapacagini yapmissin zaten onurunu gururunu ayaklar altina alarak ikinci kadin olmayi kabullenmissin madem kabullendin niye ayriliyorsun simdiye kaar aklin neredeydi simdi ne oldu da ayrilmak istiyorsun diye sorarlar adama Akilsiz basin cezasini ayaklar ceker diye bir soz vardir ama bu sozu biraz degistirmek gerekicek sanirim "ayaklar" yerine yazilmasi gereken kelimeyi sen yaz istersen

• Allah ıslah etsin.

• ayrıl

• + kısa ve net

• askina sahip cik bence sence ne dogruysa onu yap

• sayın gizli sorucu yaşın kaç başın kaç demek istemiyorum ama evli bir kişi ile birlikte olduğunun farkındasın.Onun sana vaadleri sadece sevgi göstermekle sınırlı olur.Yakınlaşma yok diyorsun ama olduğunda sevginin yanına birde seks i eklersin.Ve bakarsın ki o evli, ama seninle, sen bekar, ama o evli.Yürüdüğün yolun yanlış olduğunun farkındasın aslında.İlgiliye ve sevgiye açsın ama bunu o kişide hissettiğin için çok masum bir ilişki olarak görüyorsun.Çok yanlış.Bir an önce ilişkine son ver.O evli onun bir hayatı var artık.O hayatını bir başkasıyla birleştirmiş durumda.

• birinin söylemesine gerek mi var? evli adam elinden tutup gezcek degilya.hayal dünyasında yaşama

• sana ne huzuru vadediyor evli adam. anca yatakta huzuru buldurur

• tadını çıkar. sen zaten böyle kabullenmişsin onu.. alan mutlu veren mutlu

• devam et senin sorunun değil. adam düşünsün.

• En yakındaki pencereye doğru koş.. Hızlıca pencereyi aç ve aşağı atla..

• o adamla evlendiğini hayal et, sonra için rahat eder mi, yarın bir gün aynısını bana yapar mıydı diye düşün sonra ilişkin hakkında karar ver.

• hayatının hatasını yapmışsın. bence sen o adamdan ayrılma. o adamın eşi ondan ayrılsın. en güzeli bu. siz aşk yaşamaya devam edin.

• masum olan kadının, masum olmayan iki kişiden kurtulmasını istedim. gelen eksilere bak!

• aşk yaşayacaksın aşk bitecek ama adam ayrılmayacak çocuk varsa kesinlikle ayrılmayacak ve olan sana olacak

• Bu tür yazılara son mesaj atıyorum, midem bulanıyor aksi takdirde. Elimde değil diye ağlayanlar, çok sevdim hatalıyım vs. bıktık artık. Evli,nişanlı,sevgili vs. iken gözün başkasına kaçmışsa ve eşinden başkasına tutku hissetti isen, eşine açıkça söyleyeceksin ve ayrılacaksın arkadaş, lamı cimi yok bunun. Eğer sen evli birisine kanca taktı isen, yada o seni rahatsız etti ise yine bağını keseceksin ve vicdanlı olacaksın. Ciğeri 5 para etmez bir insan olup, ondan sonra yok ben şöyle şeyler yaşadım, yok içimi söküp atamıyorum vs. burada ağlamaklı olma fayda vermez. Allah herkese akıl fikir versin.

• ayrıl

• ateşle oynuyorsun

• İlerisi olmayan bir iliski. Herseyi varsa hayatta ona ne verebilirsin ki.

• Yazık.

• Eğer ona bir iyilik yapmak istiyorsan hemen ayrıl arkadaşım.Emin ol şuan sana güzel gelen duygular, bir ailenin yıkılmasına sebep oluyordur.Hiçbirzaman bir yuvanın yıkılmasına sebep olup, daha sonrada mutlu olamazsın.Ve eminimki şuan ben mutsuzum zaten ayrılacam eşimden gibi cümleleri duyuyorsun o kişiden...Kesinlikle inanma derim. Şuan sen sadece, onun hayatında yaşadığın farklılıksın..Belki seninle evlenecektirde yuvasını yıkıp. Ama emin ol, ozamanda başka birini bulacaktır farklılık yaşamak için..Ne kendi hayatını mahvet, nede mutlu bir yuva kurabilmek için o kişi ile evlenen bayanın hayatını mahvet...

• Yazık sana.

• zaten yapacağını yapmışsın...en iyisi yün ve şiş al, kış için kazak örersin...zaten çorap örmeyi bitirmişsin...

• afferin iyi b*k yiyosun.

• sorunun cevabı şu şarkının 2,10 ve 2,35 dakikaları arasındaki kısımda var. link

• :) :) :) çok güldüm. çok iyi :=)

• ewet tam duruma uygun bi sarkı olmuş tebrikler

• Krakterin bozuk ne yaparsan yap dikiş tutmazzz

• kendinden utanmalısın.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 32

• Bir gün seninde yuvan bozulur...

• Ayrılmalısın.Yapacığın tek şey bu ayrıl.Onu eşine bırak.

• Kendi evinde ne kadar huzur yarattıda sana geldi? İşte sana vereceği huzurda bu

• ya bosansin, yada ayril..kendine yakistirabiliyorsan helal olsun, serefsizlik yapan bir sahisa ortak oluyorsun, sanada böyle bisey yapilmasini istermiydin?

• Ayrılmalısııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

• Ne mi yapmalisin? Kendinden utanmalisin. İnşallah seninde başına gelir.

• Bekar erkeklerden de çokça bulunuyor.Onlara da şans ver.Hangi erkek evdeki rahat ortamı bırakır sana sorarım :)

• aaaaaaaaaaaaa nasıl bir aşk o da seni seviyor mu karısından boşanıp seni mi alacak sana ev mi tuttu nasıl kandırıyor seni sana ne vaadlerde bulunuyor cocugu var mı

• 2.kadın olmak hoşuna mı gidiyor..sana ne söylerse söylesin emin ol sen 2.likten öteye gidemezsin.karısı öğrendiğin de karısını degil seni gözden çıkarır..fırlatılıp atılan sen olur kullanıldığınla kalırsın kendine bunu yapma! bir filimde ikinci rolde olacagına baska bir filmde basrol oynasan daha iyi degil mi? bunu bir düşün sevgiler..

• sadece utansan o bile yeter...

• klavyeyi yenimi öğrendin ?

• :D:D:D basılı kalmış :D

• zaten bizde hep bu yüzden evlenmekten korkuyoruz

• sana kesin ve net tek bir cevap vereyim hiçbir lafını dinlemeden bir kez daha yüzyüze gelmeden kesinlikle ve kesinlikle ayrıl o kişiden.boşanmıcaktır seni oyalıyor senin adını çıkarıyor ve sen evlendiğinde bunu çok iyi anlıcaksın.o ayrılmamak için her yolu dener ama inanma tbikide sen onun için bulunmaz nimetsin.şimdi o senle diye karısndan uzaklaşmış olabilir ama sen buna kanma sn evlen git arkandan kocanın kulağına bunu mutlaka ki götürecektir ve evlenir evlenmez belki boşanma tehlikesi geçirceksin ailen öğrencek.sen bu huzrsuzlukları yaşarkn o karısını koluna takıp gezecek tecrübeyle sabittir şekerim.

• ayıbb hemen ayrıl we düzgün birini bul sen onla fingirderkenn o eve gdyo karsının koynunda uyuyo acıları sen cekysn karsına bişe olmaz olan sana olr :d bişe derdimde neysee ayrıl hemen

• Evli erkkelerin sadece yüzde on gibi bir kismi eslerinden sevgilileri icin ayriliyorlar, ki ayrilsalar bile o iliski pek uzun ömürlü olmuyor...bence kendine yazik etme, erkekler saglam ve güvenli limani yani eslerini kolay kolay birakmiyor.Onu bir karar vermeye zorla, ya o ya ben de ! gerekirse santaj yap...ikinizi yoksa yillarca parmaginda oynatir, benden söylemesi ;)

• evli bir adamla aşk yaşamak ölmekten daha beter çünkü senin yarin hep onun yanında onunla yaşlanıcak sadece senin kalbin onda

• yuva yıkanın yuvası olmas bırak kardeş o kadar genç varken evlisinimi buldun

• eşini sevmiyorsa niye ayrılmıyor...seviyorsa senle niye birlikde bu sorulara bi cevap ver bakalım

• SEni karısına tercih ettiğini düşünüp kendini prenses, özel, harika hissediyorsun di mi? Böyle zihniyette olan insanlar sadece zavallıdır.

• Evli erkek eve gidince seni unutur , evli erkeklerden uzak durmanı öneririmçünkü seni cinsel anlamda kullanmak için başlamaıstır bu ilişkiye ,su an olmasdadabir şekılde olduracaktır

• çocuğu yoksa ve birbirinizi seviyorsanız o eşine bunu söylemeli ve ortak karara varmalılar ama cocugu varsa bence elleme

• Bugün senin için karısını aldatan yarın başkası için sen aldatır unutma

• bence acilen ayrılmalısın sadece

• senin için zor bi durum ben senin gibi kadınlara hep üzülmüşümdür.yasak ve saklı bir aşk yaşamak zorunda kalıyorsun.istediğinde onu göremiyor hatta sesini bile duyamıyorsun çünkü o evli.yalnızca o sana zaman ayırdığında onunlasın ve bu çok kısa bi zaman oluyordur.benim söyleyebileceğim sadece şu bu ilişki devam ettiği sürece yalnızsın ve hep yalnız kalacaksın.sana asla huzur veremez hatta sana hiç birşer veremez yol yakınken dön.yoksa üzülen hep sen olacaksın.

• Hmm.. Yatak iliskisi olmayabilir günahna gremem smdi.

• Huzur ve mutluluk mu.O adam evli ne kadar huzurlu olabilirsiniz.Mutluluk ise başkalarını üzerekten bir mutluluk mu ? Olmaz olsun

• güncellemeye cevap: onun bir karısı olduğunu bilip evine gittiğinde karısının yanına gideceğini bildiğin halde nasıl huzurlu ve mutlu olacaksın çok merak ediyorum?

• Ya karısından bosansin ya da unt gtsn..

• öneriye bak sen :) yuva yıkıyosun :)

• Öncekileri Göster
    • Yok ama yaa bence bende değil millet de gariplik var. Baksana şu soruya link buna ciddi cevap vermem için alkollü olmam gerekir.

• Tamam bende scmaldm biliyorm ama, herkes ustne gelince dayanamadim :) ewet baktim cok komik bi soru :)

• Evli adam sana aşık mı ? Zannetmiyorum da

• çok iyi bir şey yapmışsın gibi sormuşsun. şaka mısın kızım sen? yaş kaç bacım?

• Herzamankinden farklı birşey yapma.Böyle devam et.

• Daha Fazla
Yükleniyor...