• Sor
  • Bence

Metrocity essporta spor salonu hakkında düşünceleri olan var mı?

bu hafta spor salonuna yazılıyorum ve bugün istinyepark hıllside a gidip bakdım ama feci karanlık havasız basık ve geniş rahat insanlar olduğunu gördüm,spor salonundan çok brilerini ayarlama yeri gibi geldi bana.onedenle bilgi almak istedim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ben de Hillside'ı merak ediyordum esasen. Essporto'da iş çıkış saatleri çok kalabalık olur ama havuz olayı iyiydi. Bir de aletler yeni sayılır ama koşu bantlarındaki tvler gitti gidiyor modundaydı.Kalabalık yer istemiyorsanız tavsiyem bir otelin spor salonuna gidin. Çok daha nezih oluyor normal spor salonlarına göre.

• çok sağolun .otele gidemem çünkü evime hep ters yerdeler.kalabalık evet istemiyorum ama akşam iş çıkışı sanırım hepsi doluymuş.haftaiçi.sizcede öylemi acaba tam bir yorum yapmıyor tesis.haftaiçimi yoğun haftasonumu acaba.ayrıca hilside dan uzak durun derim.hatta lütfen istinyeparka gidip bir gezin anlayacaksınız

• Öncekileri Göster
    • hadşya allah alalh.ne paragöz bunlar.akatlar sporium tam tarzım yer ama ters sanrıım bana oda

• Oranın sadece halısahasını biliyorum spor salonu hakkında maalesef bilgim yok bana çok uzak kaldığından dolayı. Mesafe de tabi ki önemli ama ille olay mesafeyse her semtte bu merdiven altı tarzı dediğim 80 100 TL civarına spor salonları var.

Erkekler Ne Diyor 5

• onu bilmem ama hiç gitmene gerek yok böyle daha tatlısın

• Hiç gitmedim o dediğiniz yere gitseydim yardımcı olmaya çalışırdım.

• yinede sağolun

• Rica ederim ne demek.

• o kadar kaliteli yerler bakacak ne var ki :)) reklam yapar gibi :D

• Hepimiz metrocity essporta spor salonunda dünyaya geldik hepimiz şimdi seni bilgilendiririz .Ne sorular var :D

• zaten herkesden beklemiyorum canım algılamada sorunmu var senin birtanem hım

• Bana bu tarz hitaplar kullanma sıkıntı doğabilir. : )

• güzel yer,

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...