Bir erkeğin bir kızdan hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Bir erkeğin bir kızdan hoşlandığı nasıl anlaşılır ? Kızlara bunu nasıl ima edersiniz ?Ve kızlar anlarsa size nasıl davranmalı ? kızın gönlü de varsa. Kız napsın ki gidip açılın?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hoşlanıyorsa tökezler çapkın da yatağa atmak amaçlı bir hoşlantıysa herşey kusursuzdur, kıza bunu ima edemez direk söyler zaten ve kızın hiçbişi yapmasına gerek yoktur çünkü yapıyorsa başka anlamlar çıkar erkek dediğin zaten sevdiğini söyler başkasına bırakmaz yok söylemiyorsada sittir et zaten biğün bitecektir .)

• hmm tamam

Erkekler Ne Diyor 11

• hoşlanıyorsa daha ciddi davranır, yavşayamaz. reddeğilmeyeceğini anlarsa da gelir konuşur.

• Senle konuşurken bütün ilgisi sendeyse,ortamda sen varsan başka hiçbişiyle uğraşmıyorsa çok fazla kesiyorsa,eğer seninle konuşurken saçmalıyosa(utangaçlarda sık gözlenen durum)

• rica ederim

• hıı sağ olasın

• ben direk acılırım kızın karsısına cıkarım benımle kuru fasulyenın yanında bı baş soğan olurmusun askummmm derim

• hıı taamm

• hıı oldu ozaman

• ben genelde hoşlandığım kızın karşısına geçer kollarımı iki yana açıp horoz gibi kabardıktan sonra dans ederim. böyle belli ediyorum.

• gidip söyleyerek ima ederim

• herkes öyle mi*

• ben hiç çaktırmam mesela sadece arkadas gibi yaklısırım çunku çok utangaçım:)

• evet haklısın

• :)olsun ben onu göriyimde illa sevgılı olmamıza gerek yok

• o da zor be abi

• erkekler hoşlandığı kıza ayrı bir ilgi gösterir hissettirir ilgisini

• ya hissedersin işte sürekli ilgilenir senle sana sürekli mesaj atar numaran yoksa eğer yanında olmak ister sürekli

• nasıl hissettirir işte

• ilgisiyle bakışlarıyla konuşmak için fırsat arıyorsa

• peşimde koşuyorsa anlarım :P

• peşinden koşuyorsam anlar :P

• iyi de ben erkeklerin hoşlandığı nasıl anlaşılır dedim

• herkesin belli etme şekli farklıdır, onu geçtim belli etmemeye çalışan tiplerde var. ben tecrübelerime bakarak konuşuyorum kızlar anladığında hoş olmuyor. yani en kötüsüyle çok belli edince kızlarda bundan emin olunca işler kötüye gidiyor, kızları arada bırakacaksın, acaba mı diyecek.

• e fazlası da kötü değil mi oluru yok mu bu işin

• bakışlarınla ver odunu :)

• bakışıyorsanız gelemiyorsa tecrübesiz bir arkadaştır sen onla konuş hafiften geçerken falan selam ver güveni artsın :)

• bence de öyle de hani acaba kendi kendime mi gelin güvey oluyorum diye korkuyorum

• inan ki ahiret soruları soruyorsun :) birazcık işi bilen ve senden hoşlanan erkek gelir zaten bakışıyorsa bana güven sen

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...