Sürekli bakan erkeğin amacı nedir?

Bir erkek neden sürekli bakar? Gördüğünde veya geçtikten sonra arkandan neden bakar? Şuan başımda böyle bişey var ve çocuk sürekli bakıyo görüdğünde... Daha Fazla

Güncellemeler:
Konuyla ilgilenen daha doğru merak eden varsa devamı için özelden mesaj atarsa sevinirim :)
Yeni haberler var ilgilenleer :)
Facebookta ekledim ve kabul etti. Kötümü yaptım acaba?

En İyi Görüş

• Erkek kıza pas atar. kız erkegi begendiyse o kişiye olumlu işaretler verir. ama begenmediyse yüzüne bile bakmaz. SEn onun bakışlarıdnan rahtaszı oldun diye mi baktın yoksa az da osla ona karşı birşey mi hissettin bu önemli. cünkü sadece internette arkadaş bulmak degildir ya da arkadaş cevresinden okul cevresinden bir erkek arkadaş bulmak degildir dünya.

Senden hoşlanmasa bakmaz ki arkadan baktıgında senin ona aps atman icin bakmıştır. anladın mı ?

Tabi yeni nesilin bir kısmı internetten face den yada bilimum araclardan arkadaş cevre ediniyor. Bu yüzden amacını anlamamış olman normal birşey.

• Rahatsız olsam bir sorun mu var derim öyle bakan birine demişliğim var ama demedim çünkü hoşuma gitti anlatabildim mi :) Nasıl yani önünden geçtiğimde arkama dönüp ona bakmak gibimi pas atmak :S Hoşlandığına bir türlü ikna olamıyorum endişeliyim ya değilse diye bilemiyorum. Doğrudur normal

• Öncekileri Göster
    • haha yok bizim 1 senemiz daha var şuan :D denicem artık bakalım :\

• 2ay

Ben bir kıza bakıodum kız hoşlanduğımı bilio hafif gülümesemeyle noldu dedi sonra önüne döndü hafif gülümseyerek neden noldu dedi