Sürekli bakan erkeğin amacı nedir?

Bir erkek neden sürekli bakar? Gördüğünde veya geçtikten sonra arkandan neden bakar? Şuan başımda böyle bişey var ve çocuk sürekli bakıyo görüdğünde gözgöze geliyoruz 2 3 kez bana baktığında bende ona baktım ama tanışmıyoruz amacı ne?

Güncellemeler:
Konuyla ilgilenen daha doğru merak eden varsa devamı için özelden mesaj atarsa sevinirim :)
Yeni haberler var ilgilenleer :)
Facebookta ekledim ve kabul etti. Kötümü yaptım acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkek kıza pas atar. kız erkegi begendiyse o kişiye olumlu işaretler verir. ama begenmediyse yüzüne bile bakmaz. SEn onun bakışlarıdnan rahtaszı oldun diye mi baktın yoksa az da osla ona karşı birşey mi hissettin bu önemli. cünkü sadece internette arkadaş bulmak degildir ya da arkadaş cevresinden okul cevresinden bir erkek arkadaş bulmak degildir dünya.Senden hoşlanmasa bakmaz ki arkadan baktıgında senin ona aps atman icin bakmıştır. anladın mı ? Tabi yeni nesilin bir kısmı internetten face den yada bilimum araclardan arkadaş cevre ediniyor. Bu yüzden amacını anlamamış olman normal birşey.

• haha yok bizim 1 senemiz daha var şuan :D denicem artık bakalım :\

• Yahu dershane?
      Ya bırak ya böyle şeylerle ugraşmasana sen. 7 ay kalmış sevgili olaylarına girmek ister gibisin. o da hata yapıyor sen de
      7 ay icersinde hiç mi tartışmayacaksınız boşa zaman kaybedersin. sevgili işini ertele.sadece derslere odaklan bence.
      Tabi seneye bir daha dersaneye gideceksen o başka
      O zaman tebessüm et sadece gelir o

• Dershanede gerçekleşiyo :\ haha tam istediğim şey bu kolay lokma olmamak :\

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 28

• Iyi yapmışsın en azından merakından kurtulmuş olursun;)

• hahah

• En son bana kalacaksın sanırım kararsızlıkdan:)

• yok artııık :D o kadarı fazla olur

• Öncekileri Göster
  • Adam senden hoşlanıyordur ama çekiniyordur da. Ya beni terslerse ya öyle olursa ya öyle olursa diye. Heyecanlanıyordur. Ama bakmaktan da çok mutlu oluyordur onun için bakıyordur... Ne bileyim. Bana soracağına ona sorsaydın şimdi sevgilin olurdu bakarsın...

• hıım :/ bilmiyorum valla ne yapıcağımı şaşırdım

• Bunu deneme bence... Tamam aslında en kestirme yolu bu, ama erkek öyle bi durumda salak olur, şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırır, evet ortada kalırsın... Çocuk hoşlansa da eli ayağına dolaşır... Çocuk senden işaret bekliyoken ilerideki chapter'da görmesi gereken şeyi gösterirsen "Noluyoz yaw" şaşkınlığına girer... Çocuğu bi anda o kadar heyecanlandırmaya gerek yok...

• Yahu ne ortada kalması. Azıcık cesaret. Ne olacak ki? Sen bilirsin. Amaan. Senki sevgili benim olacak... Bir yolda hiçbir engel yok ise o yol seni bir yere götürmüyordur derler...

• Öncekileri Göster
  • bu bakılan şeyi beğendiğini anlatır...bakmak beğeni ifadesidir yani...

• walla benim başıma d böle bişey geld ben d anlamış diilim mal mıdır ne midir

• hıı anladım teşekkürler

• belki de şaşıdır.. :)

• hahahah yok daha neler :P

• Yalnız cevap veren kızların %40'ı erkeklerin %100'ünün onayladığı cevabı reddediyo.. Yahu erkeğiz biz biliriz, evet çocuk hoşlanıyo da bakıyo... Bunu neye dayanıp da inkar ediyosunuz ki... Başka hiç bi sebebi olamaz, mümkün değil, kesin hoşlandığı için... İşte kızlar, o bakan çocuğun hoşlanmasına ihtimal bile vermeyen kızlar yüzünden erkekler cesaret edemez yanınıza gelmeye... Biz leb demeden Çorum'u bilin istiyoruz, siz leblebi de desek yok illa nerden geldi, kaç kez kavruldu onu açıklayalım istiyosunuz... EH!

• Peki :\

• Sence aynı şey değil mi? Seni etkilemek ilgi çekmek için yapıyo, niye? Hoşlanmış da ondan, sen de ilgini çektiğini etkilendiğini göster madem!

• öylemi dersin denerim :| bi arkadaşımda öylesine seni etkilemek için yapıyo olabilir dedi yani sadece ilgi çekmek için falan :S

• Öncekileri Göster
  • senden hoşlandığından sana bakıyor. ortak bir noktanız olmadığı için yanına gelip muhabbet edemeyecektir, ne desin ki. içinden "kız güzel" gibi şeyler söylüyordur. eğer yaşı biraz biyükse cinselliğe daha az bakar ama yaşı nekadar küçükse okadar çok cinsellik geçer aklından. yine de az ya da çok cinsellik onun aklından geçiyor. burada bazı erkekler yok ben cinselliğe hiç bakmam falan diyeceklerdir ama emin ol yalan söylüyorlar. akından cinselik geçirmeyen erkek erkek değildir. sen ona pas verirsen bir şekilde seninle muhabbeti korumaya çalışacaktı, bir süre sonra da açılır. yok "abaza o" falan dersen de yanılırsın, ileride kocan olacak olan erkekek de aşağı yukarı onun gibi aynısıdır "bazalık" bakımından. sen içinden geleni yap, hoşandıysan selam falan ver bişeyler söyle, bilgisayarım bozuk de. baktın gördün iyi birisi onunla takılmaya devam et. yok eğer hoşlanmazsan zaten bırakabilirsin. ama yani sana bakıyorsa senden hoşlandığuından bakıyor, ortada başka bir sebep yok.

• hıım anladım teşekkür ederim.

• 1-2 kere daha göz göze gelirseniz yanına gelir söyler niye baktığını:)

• inşallah :)

• hayırlısı olur inş ;)

• hı ben çoktan hazırım ya bekliyorum :D

• Öncekileri Göster
  • sevap kazanmaya çalışıyo olabilir:))

• ok :D

• tamam ya tamam

• of tamam ya :D

• Öncekileri Göster
  • Soruyu çözmekte zorlanıyorum ben... Çok basit iken bu kadar zorlaştırma neden ? Bir erkeğin bir kadına neden baktığını anlayamadığını söylersen eğer ben buna gülerim.. Sen gayet iyi biliyorsun neden baktığını.. Amacı ne olabilir acaba ? Kötü emelleri olabilir mi ? Kaçırmayı planlıyordur seni belki ? Gerçekten amacı ne bu adamın ya, neden bakıyor ? 155' i arayalım bence.. Sıkıntı olabilir bu adam aman Allah korusun..

• haha :D

• ayrıca hiçbirimiz masum değiliz hahahaha :D

• o zaman özgüven sıkıntısı var elemanda.. hemen uzaklaş ordan, uranyum gelio kaç kaçççç :D

• Öncekileri Göster
  • trene benzeyen bi halin yoksa seni tavlamaya çalışıyor,ama niyeti konusunda tabikide bir fikrim yok.belki ateş bacayı sardı belkide adem oğlu kızgın kürek havva kızı mercimek

• hıım :D

• haha.. yanlış anladın.tertemiz kalbimle yazmıştım

• yanlış yazmışım lfklsşdk nasıl yani haha :D ne demek oluyo

• Öncekileri Göster
  • Yoksa o 2 haftadır gözlerinin içine bakarak keşke konuşabilsem dedigim dünyanın sekizinci harikasi hatun senmisin. :o))

• hahaha :D

• Yıkıl karşımdan hayallerimi yıktın dershane diyerek :o)))

• yok ya aynı değildir dershane bizim :\ :D

• Öncekileri Göster
  • Senden hoşlanıyor fakat konuşmaya cesareti yok büyük ihtimalle;)

• Bilemiyorum ya çok çelişkideyim :\

• Acaba hoşlanıyor muu?

• hoşlanıyorum bende yani zaten şans vericem ama bi gelse :\

• sende hoşlanıyorsan bi şans ver bence ;)

• yani oda var :/

• Öncekileri Göster
  • -Senden hoşlanıyo ve çekingen biridir.. Senden bi işaret bekliyodur yanına gelmek için..

• hahah peki veririm :) çok teşekkürler gerçekten

• - Dene bakalım.. Dene sonra bize de haber ver gelişmelerden :)

• kfdlşsk yalnız kalayım o zaman been haha :D denemem lazıım ya :D

• Öncekileri Göster
  • seviyor seviyor seviyor...sakın kaçırma derim.

• yok yok o versin gül

• güldüğünüze göre gülü çok sever. bi tane gülü çok görme çocuğa.

• ha ha :D

• Öncekileri Göster
  • kesinlikle senin dikkatini çekmeye çalışıyor ve başarılı da olmuş.Muhtemelen sana asık ama senden çekiniyor ters tepki verirsin diye.Arkandan bakmasının sebebi de kalçalarını beğenmiştir:))

• abazalığın alemi yok dediğin şeyi maarifettende sayma. Düzgün konuş haddini bil.

• kendimden biliyorum,ama suç sizde kalçalarınız bir harika.Tabi güzel fizikli bayanların.Bir de çıplak olunca arkadan kalçalarınızın arasındaki de süper görünüyor:))

• kfsdlşk :D

• Öncekileri Göster
  • Çeşitli amaçlar edinmiş olabilir.

• Ne demek bu? Ne gibi?

• öküzdür trene bakıyordurartık binmek için mi bakıyor gözüne birşey çarptı onn için mi bakıyor ben bilemem

• öylemidir ki :\ ben neden inanamıyorum

• o zaman açılmak için hareket benziyor.

• slşdfkşdl şöyle bişey var verici gibi veya kaşar gibi durmuyorum gayet kendi halinde biriyim öyle bi amaç neden edinsin ki

• Hoşlanıyodur senden içine kapanık biridir açılamıyodur sana.Bence git sen konuş yani konuş dediğim tanış anlamında sonrası gelir zaten.

• ay inşallah yaa :\

• Hadi hayırlısı olsun :D

• öylemi dersiiin :O :)

• Öncekileri Göster
  • gözüne batan yada hoşlandığı bişey görmüşse bakar

• hıım anladım teşekkür ederim

• işte erkekte bu nedenlerden dolayı bakar. kendini onun yerine koyarak sorunu çözebilirsin

• aksşdlk ben baby faceim yaa hahah :D yüzümde sivilce falan yok yani :O haha :D Ya ben sivilceli görsemde bakma bi erkeğe açıkçası ya ilgim varsa yada onunla alakalı bir olay olmuşsa falan bakarım açıkçası :S

• Öncekileri Göster
  • cevabını kendinde bililyorsun buraya sorman hata

• Yani bakalım neler olucak :\

• anladım kendini kasmadan gerekli mesajı ver gitsin işte. gelirse gelir çokta takmana gerek yok fazlası üzer zaten

• Yani. Ortak arkadaştan kastım onun sınıfında arkadaşım var ama muhabbetleri fazla yok hatta yok gibi yani oda yakın arkadaşım sanmıyorum bişeyler söylesen ona yani :S ben adım atıyım ama onu bana getircek bişey olsun istiyorum bilmem anlatabiliyomuyum :\

• Öncekileri Göster
  • senden hoşlanmıştır muhtemelen farklı bi bakışımı var mesela sana karşı içmi geçiriyo

• hiçbi şey yapmam gelmiyosa gelmiyo demektir

• peki o zamanda gelmezse konuşmazsa ne yapıcaksın

• öylemi dersiin işte dün baktım şimdi haftaya hafta sonu tekrar ders var o zamanda bakarım artık gelmeli yani :W

• Öncekileri Göster
  • bakmayla olmaz icrat lazım niye gelmiyo konuşmuyo bakıp bakıp durur ancak başka birşey olmza kendine güveni yok red edilmektende korkuyor olabilir

• buna 3 yıl dahamı katsak d.p

• 3 hafta falan yani 1 haftayı tam sayma 1 hafta artı bir haftasonu işte :S

• kaç ay oldu sana bakalı

• Öncekileri Göster
  • ... içi geçiyordur.

• ... Bu bakışı kızlar seviyor sanırım :)

• ben söyleyeyim evet bakış o :):):)

• ... :)

• Öncekileri Göster
  • senden hoşlanıyordur kesinlikle ve 3 haftada sana arkadaşlık teklifinde bulunmamıssa çekiniyordur sen bi atak atıp gerisini ona bırakabilirsin

• rica ederim :)

• Sürekli karşısındayım zaten yani denk geliyoruz falan :) ortam olarak arkadaşımdan rica edebilirim belki teşekkür ederim :)

• yani sen git merhaba de demiyorum ona guven ver demek istedim ortam hazırla yani karşısına çık vs
      başarılar şimdiden :)

• Öncekileri Göster
  • ah meltua, bunda art niyet aramayınnız lütfen. buradan anladığım kadarıyla o kadar güzelsiniz ki gözlerini sizeden alamıyor. tamamen saf ve hislerine yenik düşmüş bir gencin masum hareketidir.

• öylemi dersiniz :\ bende kendimi anlayamıyorum

• ah meltua, ne kadar da çelişkilerle dolusunuz. inanın sizi anlamakta zorluk çekiyorum. sizi son derece güzel bir hanımefendi olduğunuza inanmaktan alıkoyan nedir bilmiyorum. demem o ki siz güzelsiniz ve söz konusu delikanlı bundan büyülenmiş.

• Art niyet aramaktan değil amacını anlayamadım sürekli neden bakar ki bir erkek :\ Benden daha güzel kızlar var etrafında neden ben :\ ve tanımıyo bile

• tanışmıyoruz amacı ne ? tersten düşün amacı tanışmak olabilir beğendiği için seni :)

• Dershanelerimiz aynı 2 hafta pazartesiden cumaya görüyodum aralarda bu haftada haftasonu yani dün bugün gerçi ben sadece gözgöze gelmelirimiz dışında dün baktım bugün bile tam baktığım söylenemez ama hiç bişey yok sadece bakıyo :\

• 3 hafta da gelmeliydi tabi haklısın çekiniyodur o zaman senden

• bilmiyorum ama 3 hafta oldu gelebilir yani tanışmak için diye düşündüm

• Senden hoşlanıyo o çocuk demedi deme.

• rica ederim :))

• Sadece 2 3 kez baktım o kadar zaten gidip konuşmam :\ Teşekkür ederim

• Senin bişey yapmana gerek yok zaten. Belki cok da az olsa belli edebilrsin. Yoksa direk gidip konusman gerekmez yani. Korkmana gerek yok.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 18

• Aynı şeyi bende yaşadım :)

• Bencede ama Hayat -.-

• saçma

• Ama o bakıyomuş :/

• Öncekileri Göster
  • amacı sadece bakmak olabilir güvenmemek lazım

• garip bi durummuş

• bugünde baktı 2 ay oldu nerdeyse bu böyle hala bakıyo arada çok utangaç falan diyolar ama çözemedim

• erkek işte

• Öncekileri Göster
  • Hoşlandığı için bakar bu kadar basit illa birinin bu durumu onaylamasımı lazım anlamanız için.

• hıım anladım :/

• aynen öyle oluyor canım.

• amacını sormak istemiştim sonuçta her bakan erkek hoşlanıyomu oluyo?

• sende ilgisini çeken birşey vardır yada senden hoşlanıyordur :) sorun edip sorduğuna bak. herkesin başında, kızlarında erkeklerinde. aşklar böyle başlar :)

• hım anladım emin olamıyorum işte :/ teşekkürler

• Bakması bence bişey ıfade etmez. belkı de sana acıyan gözlerle bakıyordur..

• :))

• neden acıyarak baksın ki? Artı acayarak baksa en azından belli olurdu.

• daha dğne kadar millet bakıyor bakmıyor seviyor sevmiyor yazanlara klavyeden sallarken bugün en çok cevap verilen soru olmuş hohohoooo güldüm şu an

• ok

• beğenmiş demek ki ne var bunda?

• anladım

• beğenmiş, etkilenmiş olabilir

• bişey var demiyorum ki amacını anlayamadım yani

• hoşlanıyordur belki

• korkuyorum ya yanlış anlıyosam diye ne biliyim :\

• başka ne olabilirki?bence durum böyle:)

• bilemiyorum ya :\

• senden hoşlanıyo ama cesaret edemiyo işte. aynı durumdayız ,bi çocuk 2 senedir her gördüğünde afedersin öküz gibi bakıyo ama tık yok,bende ondan hoşlanıyorum bakış falan atıyorum ara sıra ama yinede hala hiç konuşmuşluğumuz yok. senin ne yapıp ne edip onla iletişim kurman lazım,yoksa zor.

• evet biraz ciddi bi tipim ya :\ neyse denerim artık :\

• evet öyle. yani eğer ciddi bi tipsen benim gibi,sadece bakış atarak bişey halledemezsin. işe koyulman lazım.git bişey sor mesela ama yavşıyomuş gibi görünme sadece bişey sorman gerekti ve sordun o şekide devam eder konuşma. eğer ortak bi ark varsa o tanıştırsın ama öyle sanki birbirinizden habernz yokmşta ortak arkadaş sizi tesadüfen yanyana getrmiş gibi.

• oha ciddimisin yaa :\

• bence bakmasi hic birsey ifade etmezz . benim basimida böyle bir olay gelmisti cocuk her sabah ayni saate karsima cikiyordu gülümsüyordu geciyordu yanimda bakisiyorduk. bu hep böyle devam etti arada bir birseylerde diyordu ama ben umursamadim hic aradan bir ay gecti dügün kagidi aldim :D yani evleniyorduu nisanliymiss kimseye güvenmemek gerekir baksin dursun

• bilmiyorum :\

• ee ozaman neolucak :)) baka baka bir ömürmü gecicek

• yok o zaman bakıcağı varsada hiç bakmaz yani

• Öncekileri Göster
  • av peşinde demek :)))

• soruyu soran av oluyor o zaman. :D

• kfslşdk tamam :D

• koru kendini

• Öncekileri Göster
  • sende beğendiği bişey vardır...

• sşdfkldk :D

• evet dış görünüş olarak.

• hıım ne gibi mesela yani sonuçta tanışmıyoruz dış görünüş olarak mı :\

• o kadar kesmeside artık abazalığın doruklarına ulaştığını gösterir yavaş yavaş:D ki dinimizde tanımadığın birine 3 kere bakmak haramdır yani zina oluyo... elbet senden hoşlanmıştır veyatta içinden vay be kıza bak bak bak yani:D hani o kadar bakıpta tanıyamıyosa insan zihin gelişiminde sorun var demektir tanıdığı biri olsa ben sizi bi yerden tanıyo muyum diye sorar gerçi bu kız tavlama rollerindede geçerli bi laftır ama:D amaç belli söylemeye gerek yok:D

• hahaha :D

• valla baka baka bi hal olmuş artık daha ne kadar bakışmayı düşünüyosanız:D

• hahaha artık bakıcaz görücez ya :\ :D

• Öncekileri Göster
  • tanışmak istiyordur senden hoşlanmıştır

• rica ederim:)

• hıım anladım denicem teşekkür ederim :)

• mesela o saana baktığında hafif bi tebessüm et çook çekingen biri değilse illaki yanına gelecektir

• Öncekileri Göster
  • eğer sen ondan hoşlanıyosa belki sana öyle geliyodur yani sen bakmasını istediğin için sürekli sana bakıyor gibi hissediyorsun olabilir

• bunu söyleyenlerde oldu ama arkadaşlarıma söylüyorum dikkat edin diye ve baktıklarını söylüyolar ve gözgöze gelmelerimi bana baktığında benim ona bakmam ne biliyim yani :S

• çünki Allah 2 göz vermiş baksın diyeeee erkek bu her kıza bakar

• teşekkürler

• tamam canım sen bul cevabını kolay gelsin sana :)

• Her bakan grubuna giriyo olsa sallamam açıkçası bariz bana bakıyo bu açık yani gözleri arıyo falan bende güvenmem hatta bu yüzden korkuyorum anlatabildim mi ya kaptırırsam diye bu yüzden amacını merak ediyorum :\

• Öncekileri Göster
  • Kesin sevişmek istiyor.

• :D

• bak arkandan bakıorsa kötü terbiyesiz olabilir:)

• :))).

• Öncekileri Göster
  • Kaç kez baktıgını bildigine göre sende bakmışsın. Niye bunu sorma geregi duydun?

• 2 3 kezden fazla baktı kaç baktığını hesaplamadım ama 2 3 kez o baktığında bende ona baktım demek istemiştim yani kafamı kaldırdığımda bana baktığımı gördüğümde 2 3 saniye bende ona baktım gibi

Yükleniyor...