Nişanlım İle Evde Baş Başa Kalmak Tuaf Kaçar Mı Sizce?

ladymarmelad
Allah nasip ederse eylülün ilk haftası düğünüm var.. düğün hazırlıkları şu bu koşuşturma telaşla geçiyor günlerimiz.
Nişanlımın ablası bizim bulunduğumuz şehirden başka bir yerde yaşıyor kardeşinin düğünü için geldi
TAbi görümce işte yalnız bırakmıyor bizi nereye gitsek tepemizde :) Çocuklarda durmuyor nişanlımı uyutmuyorlar evde dinlenemiyo geçen konuşmuştuk size gelsemde iyi bir dinlensem yatsam demişti bende gel dedim yat burada dinlen
Ama tabi görümce dirlik verir mi vermez :) Bende onlara hiç çaktırma direk servisle buraya in yemek yiyelim bırakmadılar de dedim öyle anlaştık
Ramazan oluncada annem sohbetlere vs gidiyor. BUgün yine gidecek yani orucu açtıktan sonra biz evde baş başa kalacağız :) bayadr yalnız kalamıyorduk Annem 1 2 saat gidip gelecek zaten gece boyu bizle olacak geri annem
bu durum garip kaçar mı annem yalnış düşünrmü ? Yahut onun ailesi aa x nişanlısında kalıyormuş diyerek yanlış düşünürler mi sizce?
Nişanlım İle Evde Baş Başa Kalmak Tuaf Kaçar Mı Sizce?