• Sor
  • Bence

Rüyanın anlamı nedir?

5 6 aydır çok sevdiğim bir erkek arkdaşım vardı fakat benden eski sevgilisi yuzunden ayrıldı filan filann ayrılmamak için yalvardım ama dinlemedii allaha havale ettim onu çok tartıştık ve ayrıldık..snra ögrendim ki eski çıktığı kızzlada bi 5 10 gn snra kavga etmişler ve daha snra bu kız yakşalık 2 aydır bir başkasıyla çıkıyoo ben iseee hala deliler gibi seviyorum onuu...akşamda rüyamda gördüm bana evlenme teklifi ediyordu ben inanamıyordumm şaka bu şaka yapıyorsun dimi filan diyordumm hyr benimle evlen diyordu ve yüzük takıyordu parmağıma öylee güzel bir ruyadı kii anlatamm arkadşlarr uyandığımda sevinçten ağlıyordum :( sizce bu rüyanın anlamı neeedirrr ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ruya geleceğe dair hiçbir anlam ifade etmez ... Rüya sadece geçmişe dayanır, umut ve istekler daha ulvi simgelerle ortaya çıkar tek sebebi budur, sonucunda ise sadece uyanırsın . Yani gerçeklikle uzaktan yakından alakası olmaz ve aslında bu rüyayı birkaç saniye görürsün , beyin bunu bir süreç olarak algılar ve zamanı da uydurduğundan gerçeğe yakın algılarsın . Rüya yorumları da tam bir şarlatanlıktır, ama üstüne para verip palavra da dinleyen hiç az değil.

• bu konuşman biraz ağır olmadımı sonuçta bu iş için eğitim alanlar bile varkenn...ayrıca şöyle bişi söyliyimmm mademm saçma ve geçmişş ...yaklaşık 4 yıl oncee sevgilimle aramızda yuzuk takmaya karar vermiştik fakat bir türlü takamıyordukk onunla ilgili bir ruya grmştm yüzüğü parmağıma takıyordu yuzuk kırılıyordu o takılıyor yüzük kırılıyordu gerçk hayattada takamadık biz bu yuzuguu olmadı yani ayrıldık ve snra bir sevgilm oldu onunlada bu kararı aldık ve yine aynı ruyayı grdümm ve yüzüğü

• takıyorduuu yüzüğü gerçktete taktıkk ama tabii uzunn bir süree birlikteliğimiz oldu ve ayrıldıkkk şimdii bu insan içinde grdüğüm rüya saçmalaık ve tesadüf olamaz değilllmiiii

• Bu da bilincaltı korkularının rüyana yansımasından ibaret. Ben ağır birşey söylemeye cüret etmedim , tam aksine bu iyiniyeti bile sömürenler var uyarısını ekledim . Seni, hayra iyiye yormaya istekli görüyorum , evet hoş olan bu ve duymak istedğin de bu tarz şeyler ama , gerçek olmadığını ve kafayı bunlarla doldurmanın mantıklı düşünmene ket vuracağını da söylemek yanlış olmazdı. Bu iş için eğitim alanları sadece üniversitelerin ilgili bölümleridir, diğerleri ne eğitim ne başka şey akademik değil

Erkekler Ne Diyor 11

• ne düşündün uyumadan?

• gökten 3 elma düşmüş.

• biyerlerin acikta kalmis

• Kusura bakma ama bu rüyanın anlamı sen onu anca rüyanda görürsün :)

• ayrılıktan yana kaç şarkı varsa hepsini bu akşam çal benim için. bütün zarar ziyanın hesabı bende ben öderim param yok ama yazdırırırım

• rüyalar genelde tersine çıkıyor ama internetten rüya tabirlerine bakabilirsin

• unutmaya baslamıssn bunun anlamı budur

• sen iş başvurusunda filanmı bulunmuştun?

• evetttt bunu nereden bılıyorsunuzzz

• Öncekileri Göster
    • ama sonuçta herkese bir sanş verilmeli diye düşünüyorumm benn belkii yaptığından çok pısmann böylle bir ihtimalde var ynii

• sen ona yalvararak bir şans verdin zaten... ama o şansını kullanmak istemedi... seni bir kız için terketti. ondan kazığı yedi sana geri gelmek istiyo... sen bu kadar basit birimisin? bu kadar ucuzmusun? bu kadar kişliksizmisinde bu fikre sıcak bakabiliyosunki. bunlar sana mutluluk vermez aksine seni yerlere düşürür... BENCE SEN KENDİNE Bİ ŞANS VER... başkalarına şans verirsen sürekli kendi şansını kullanamazsın...

• allah hayırlara yazsın

• Totton acıkta kalmış :P

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...