Herkesle arası iyi herkesle sohbetler ediyor ama benden niye uzak duruyor bu adam?

herkesle arası iyi herkesle sohbetler ediyor ama benden niye uzak duruyor ben ona yaklaşıp konuşmaya çalıştıkça araya mesafe koymaya çalışıyor gibi bana niye böyle davranıyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu adamla bir ilişkiniz mi var yoksa sadece arkadaş mısınız? İlişkiniz var ve bunu yapıyor ise bu ilişki sorgulanmalı ve onunla konuşmalısın, sonuçta sağlıklı ilişkilerde iletişim şart. eğer sadece arkadaş iseniz o zaman seninle konuşmak istememesinin mantıklı bir sebebi olmalı, ya senin ona karşı ilgini hissetti ve aranızda böyle bir şey yaşansın istemediğinden uzak duruyor, ya da sana karşı hisleri var ama aklında soru işaretleri de mevcut, bunu çözemediğinden senden uzakta durmayı tercih ediyor.

Erkekler Ne Diyor 14

• senden hoşlanmıyor fiziğin ne durumda?

• Ondan hoslandiginin farkinda ama o senden hoslanmiyor o zaman. Yada ayni ortamda hoslandigi baska bi kiz var

• güzel taktik akıllı çocuk :)

• bence seni kıskandırmaya çabalıyor,

• zamanımı seninle gecirmek mi yoksa

seninle zaman gecirmek mi tüm mesele burda ;)

DİGERLERİNLE

ZAMANI ONLARLA GECİRMEK İSTİYOR

SENİNLE

SADECE ZAMAN GECİRMEK İSTİYOR ;)

• hoşlanmıyor demekki hacı

• 2 yol var ya senden hoşlanıyor kendine hakim olamamaktan korkuyor ya da senden nefret ediyor kalbini kırmaktan korkuyor

• Korkuları vardır. Yakın davranırsa gönül mevzusu olacağından kıllanıyordur.

• Kaçan kovalanır hesabı bence ulaşılmazı oyna sen

• Belki çözemiyordur seni, anlamlandıramıyordur, sen daha açık davran diye kuşbakışı takılıyordur

• sanırım bunu tetikleyecek bir şeyler yaşamış olmanız lazım

• belkide seni çekici bulmuyor

• bırıncısı bu adam kım neyın olur aranızda kı dıyalog ne sadece sen hoslandıgın ıcın mı yanasmaya calısıyorsun o bunu bılıyor mu bunların hepsını bılmek gerekır

• bence bunda çekinecek bir durum yok açıkça ikaz etmelisin hem sen en yakını olacaksın sen ikaz etmezsen kim uyaracak onu ?

Kızlar Ne Diyor 2

• cünkü ne kadar ılgı o kadar iticilik .. it gibi davran önem verme ılgılenme götünden ayrılmıyorlar tescılı koydum ben dene anlarsın

• Oda hoşlanıyor olamaz mı?

• Mesela benim gibi, ne kadar yakin davranmaya calissam da yaklasamiyodum :(

• Bazı insanlar ters davranır. Belli etmemek için.

• sanmam hoşlansa uzak durmaz oda gelir konuşur

Yükleniyor...