• Sor
  • Bence

Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır...

kızlar kendilerine değer veren, ilgi gösteren erkeklerden mi hoşlanır yoksa tam tersi kızları takmayan erkeklerden mi hoşlanır?başka nasıl erkeklerden hoşlanırlar?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• İlk basta gizemli ve ilgisiz olmalı insan.Daha sonra ise öncekinden daha fazla ilgi göstermeli ama bu ilgi cokta fazla olmamalı.saklı hic bir şey olmasada her an karşındakini şaşırta bilmeli insan.Kendini hemen tanıtmamalı...her yavaş yavaş olmalı...Aklimdaki metin cok uzun aslinda ama yazmaktan sıkıldım artık ;)

• fazla ilgi gerçekten kızları sıkar mı?

• 63336 yorumunuzu çok beğendim. Keşke biraz daha devam etseydiniz..

• Evet cok fazla ilgi bütün kızları sıkar.Artik karşındaki kisi banallasmaya baslar :( maalesef gercekler boyle...

Sn.rigormotis beğendiğiniz icin memnun oldum ;) bence bu kadarı kafii...

Kızlar Ne Diyor 6

• Kişiye göre değişir tabi.

• mazoşist degilse tabii ki deger veren ilgi gösterenden hoşlanır :)

• Ben kendi adıma konuşuyorum ; Erkek dediğin ilgi gösterecek ama lafınıda geçirmeyi bilecek. Öyle ilgisiz erkek odundur benim gözümde.

• genelde kızları takmayan erkeklerden hoşlanıyoruz nedendir bilinmez. galiba zoru seviyoruz :D

• :)

• Öncekileri Göster
    • bak gardaşm sana tavsiye; yanından bi kaç kez yüzüne bakmadan geç bak noluyo :)

• noluyo :)

• ben aldııım erkekimi gidiyorum <3 asjhdsklf :D darısı olmayanların başını asjhjg :D

• Go go go :)) <333 hadı biz gidiyolujj :)

• deneyimi kendin yap cevabini gör :D

• ben ilgi gösteririm ve sevgilim yok :(

• Öncekileri Göster
    • arkada$lari söyledi lafi hichichicbirseyin garantisi degil,
      kiz arasinda konusulur a bu yakiskli su yakiskli diye... normaldir ama bu seninle beraber olmak istedgi anlaminda degil diyorum :D hem $öyle bisey de olabilir, arkadaslarinin seninle dalga gecmedigini nerden biliyorsun.. kiz demistir a biri var arkamdan mal gibi kosturuyor ona pas vermiyorum bilmem be , her$ey kötüsünü dü$men lazim ve nekadar igrenc olursa olsun kizlar bu pisligi yapabilcek kabiliyettedirler bileisn :D

• arkadaşları ile şuanda kankayım ztn. evet hiçbirşeyin garantisi değil. zaten kızada sordum iyi birisin dedi sadece.

Erkekler Ne Diyor 5

• arada ilgili değer verdiğini gösteren ama bunu çok abartmayan bazen de ondan kaçan ve rahat tavırda olmak lazım ama bu ikisinin arasındaki ince çizgiyi tutturabilmek kolay olmuyor :)

• onu yapmak çok zor ama :)

• Valla ilgi gösterince bi tarafları kalkıyo :D Bütün kızlar için demiyorum , geneli böyle ama acı gerçek yapçak bişey yok..

• hemde feci kalkıyor :)

• Ben şuan mutluyum benim için sorun yok :D 5 senedir gözü benden başkasını görmeyen biriyleyim :)

• bende öyle birini istiyorummm :)

• Tecrübeyle sabit kendilerine kötü davranan, sallamayan, küfür eden erkeklerden pek bi hoşlanıyorlar.. Benim gibiler de yalnız yalnız dolaşıyor işte..

• bende yalnız dolaşıyorum işte :(

• Ya tamamıyla tavrını değiştirecen ya da yalnızlığa devam ta ki seni anlayacak kişiyle rast gelene kadar.. O da ne zaman olur hiç belli değil..

• ayrıca bi kızı beğendiysen bi kaç kez etkili ve kısa şekilde bak, ve kafasını ilk çeviren sen ol,dahada bakma, bak nasıl geliyo yanına :) kafasını ilk çeviren sen ol çok önemli bakk

• niye ben olayım. bunun ne etkisi var :)

• Öncekileri Göster
    • hımm o farklı tabi

• evet tamamen farklı

• pampa 1.80 boy olsun fitnısa git omuzların genişlesin, sonra bi saç modeli belirle doğalı andırsın ama çok dağınık olmasın, tavırların sakin olsun, giyim kusamda ayakkabıya dikkat et, ense tırası dişler eller ve tırnaklar iyi bak, yüzün asık durmasın gözgöze geldiğinde hafif tebessüm olsun herzaman yüzünde, bunlar bi kaç bişey işte :)) biliyoruz ki konuşuyoruz :)))))

• pampa boy 1.79, 3 ay fitness a gittim. saç modeli normal. tavırlar kibar, nazik. giyim iyi. ama yok olmuyo :(

• ayrıca bi kızı beğendiysen bi kaç kez etkili ve kısa şekilde bak, ve kafasını ilk çeviren sen ol,dahada bakma, bak nasıl geliyo yanına :) kafasını ilk çeviren sen ol çok önemli bakk

Yükleniyor...