Okula gitmeme az kaldı ama gitmek istemiyorum hep dışlanıyorum yalnızım sınıfta ne yapmam lazım?

Gizli Üye
Ya uff ya ben akşam sanat okuluna gidiyorum açıköğretim meslek lisesine. 1.30 saat kaldı gitmeme ve ben hiç gitmek istemiyorum çünkü hiç arkadaşım yok çok yalnızım ezik gibi sınıfta oturuyorum konuşmaya çalıştığım kızlar benimle arkadaş olmadılar hepsi sinir sinir bana bakıyor herkes birbiriyle arkadaş ben ise yalnızım ne yapmalıyım :(((
Okula gitmeme az kaldı ama gitmek istemiyorum hep dışlanıyorum yalnızım sınıfta ne yapmam lazım?