Erkeğin sevgilisine küfür etmesi ?

sevgilimle tartıştığımızda küfür ediyor bu 3 yada 4. kez oldu bu sefer tepkimi fazlasıyla gösterdim işi ayrılığa getirmeye çalışıyor beni kabul ediyosan böyle et diyor bi salak saçma küfür için insan sevdiğini bırakır mı ya.s

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kım kımı bırakıyor

• o terkediyor onu küfrü ile kabul etmediğim için..

• en son bır kufur ıcın sevdıgını bırakırmı yazmıssın ya. bıraz tuhaf geldı. bugun kufur varsa yarın dayak vardır

Erkekler Ne Diyor 18

• apaçimisiniz siz? küfür de neymiş? beni böyle kabul et diyor bi de ya. ne saf kızlar var böyle.

• kabul etmediğim için ayrılığa gidiyor ilişki

• bırak gitsin. ayrılmazsan bu başka türlü de ezer seni. yaşın küçük oldugu için çabuk kanıyorsun. bırak burnu sürtsün az.

• salak saçma bi küfür için sen tepki göstermişsin ama ?

• evet 2 gün boyunca konuşmadım onnunla. ona bende küfür etmedm.

• allah var bi adamın kız arkadaşına küfretmesi hoş bişey değil .. ama senin küfür anlayışın nedir bilmiyorum tabii ne kadar ağır bi küfür onuda bilmem .. lakin çokta kasmamak lazım ;)

• ben sevdiğime değil küfür salak bile diyemiyorum o kadar saygılıyım ona karşı onun sana saygısı yok demekki

• kaçarak uzaklaş...

• hocam yanlıs anlamada insan sevdiği insana saygı göstermez mi...gerisini sen düşün ama o ilişki uzun sürmez demedi deme

• Kendisinden sizi soğutmaya çalışıyor. Bu seçenek doğru değilse hödüğün teki.

• küfür eden insandan nefret ederim saygısız olduklarını düşünürüm hep çnkü bence ondan vazgeçmelisin şuan böyle ya sonraa

• sen de böyle kabul etmiyorum elceda diyeceksin...ve o elveda onun için ömründe duyduğu en ağır küfür oalcaktır...

• ya o ayrılmanın yolunu arıyor sana kötü görünerek itici kalmak ..

• sevdiğine eminim niye böyle yapıyor olabilir

• düşüncem o yani bir insanın sevdiği kişiye bunu yapması sevgiyi göstermez ve sen bu kadar etme yapma demişkende..

• ayrılmak istiyosa kendini düzeltmiyosa ayrılık vakti gelmişseviyosa değişmeyi denemesi laızmbu basit bir şey

• onu değiştirmemi istemiyor olduğum gibi kabul et diyor oysaki evlilik kararı almştık ama vazgeçmeliyim galiba bugün küfür eden yarında döver

• aynen öyle
      sana saygısı yok
      ayrılıkları desteklemem normalde
      ama bu snein iyiliğin için
      herkes aynı şeyi söylüyor

• Saygı olmayan bir ilişki bitmiş demektir

• kızlar onu hakederler bu durumdan hoslananlarda vardır,ben suratına tükürüyorum hatta birdaha tükür diyor

• sıkıntı yapılacak bişey yok ben de istediğim zaman küfrederim sinirlendiğimde daha çok söverim o da huyumu bilir ses çıkarmaz...

• yakıştıramadım.

• demek ki sevmiyor. aranızdaki saygı bitmiş.

• sevdiğine eminim

• bende sevmediğine emin olabilirim ? hiç seven öyle yapar mı ? mantıklı düşün.

• ''sevgilisine'' etmemesi gerekir sanırım..Ama ''sevgili'' bile olmayanlara edebiliyorduk değil mi ana avrat dümdüz? :))

• hayır hiç bir kız bunu haketmez ama sevgilisine etmesi daha acı

• hakeden o kadar çok kadın var ki..
      Hatta ilişki yürütmek sadece bu şekilde mümkün oluyor..
      Mazoşizm muhabbetleri işte..

• ettirme sende daha önce demek ki etmiyodu bardak taştı

• 4.kez olduysa bırak anla seni sevmiyor işte..

• bıraktım bıraktım :))

Kızlar Ne Diyor 8

• Sende ona küfür et,anlayacağı dilden konuş...

• ben bu yuzden ayrıldım. bi oldu tamam ddm 2 oldu neyse dedim 3 oldu olmasın ddm 4 de olunca gule gule dedim. tamam biliyorum adamın hayatı böyle de ben erkek arkadaşı mıyım yahu

• böyle bir durumda ilkinde çekip gitmek gerek...sevgili, insanın belki de en özenle koruyup kollaması gerektiği bir çiçek gibidir bence...onun yanında bile böyle kabalıklardan vazgeçemeyen insanların elinde kendinizi soldurmayın be arkadaş...

• zararın neresinden dönsen karmış :)

• ettırme tepkını koyy

• bırak o küfürbaz adamı ya... sevdiği insana küfür edilirmi? onuda bırak hiç bir kimseye küfür edilmez... bırak bu dingili aklı başına gelsin..

• Sevgılım 2 yılda bır kez bıle kufretmedı.Ben agzımı bozsamda o durusunu bozmadı.Bende ona benzeseymısım keske :) Valla bana kufredecek ınsanla sevgılı olmam.

• hem küfür ediyo hem ayrılmak istiyo,alt tarafı insan gibi davranmasını istemişsinkoy dötüne tekmeyi tatlı canına yazık yahu

• Küfürü hiç sevmem fjghksjdh

• adana da urfa da seferberlik ilan edilsin
      hepinizin ağzına biber sürcem

• :D

• 4e kadar susup yeni mi açtın ağzını , müstehak .

• hayır tepkimi gösterdim kızdm kavga ettim ama bu sefer cevap bile vermedim

• ilişkide en önemli şey saygıdır bırak gitsin..

Yükleniyor...