• Sor
  • Bence

Erkeğin sevgilisine küfür etmesi ?

sevgilimle tartıştığımızda küfür ediyor bu 3 yada 4. kez oldu bu sefer tepkimi fazlasıyla gösterdim işi ayrılığa getirmeye çalışıyor beni kabul... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kım kımı bırakıyor

• o terkediyor onu küfrü ile kabul etmediğim için..

• en son bır kufur ıcın sevdıgını bırakırmı yazmıssın ya. bıraz tuhaf geldı. bugun kufur varsa yarın dayak vardır

Erkekler Ne Diyor 19

• apaçimisiniz siz? küfür de neymiş? beni böyle kabul et diyor bi de ya. ne saf kızlar var böyle.

• kabul etmediğim için ayrılığa gidiyor ilişki

• bırak gitsin. ayrılmazsan bu başka türlü de ezer seni. yaşın küçük oldugu için çabuk kanıyorsun. bırak burnu sürtsün az.

• salak saçma bi küfür için sen tepki göstermişsin ama ?

• evet 2 gün boyunca konuşmadım onnunla. ona bende küfür etmedm.

• allah var bi adamın kız arkadaşına küfretmesi hoş bişey değil .. ama senin küfür anlayışın nedir bilmiyorum tabii ne kadar ağır bi küfür onuda bilmem .. lakin çokta kasmamak lazım ;)

• ben sevdiğime değil küfür salak bile diyemiyorum o kadar saygılıyım ona karşı onun sana saygısı yok demekki

• sen de böyle kabul etmiyorum elceda diyeceksin...ve o elveda onun için ömründe duyduğu en ağır küfür oalcaktır...

• küfür eden insandan nefret ederim saygısız olduklarını düşünürüm hep çnkü bence ondan vazgeçmelisin şuan böyle ya sonraa

• kaçarak uzaklaş...

• hocam yanlıs anlamada insan sevdiği insana saygı göstermez mi...gerisini sen düşün ama o ilişki uzun sürmez demedi deme

• Kendisinden sizi soğutmaya çalışıyor. Bu seçenek doğru değilse hödüğün teki.

• ya o ayrılmanın yolunu arıyor sana kötü görünerek itici kalmak ..

• sevdiğine eminim niye böyle yapıyor olabilir

• düşüncem o yani bir insanın sevdiği kişiye bunu yapması sevgiyi göstermez ve sen bu kadar etme yapma demişkende..

• kızlar onu hakederler bu durumdan hoslananlarda vardır,ben suratına tükürüyorum hatta birdaha tükür diyor

• sıkıntı yapılacak bişey yok ben de istediğim zaman küfrederim sinirlendiğimde daha çok söverim o da huyumu bilir ses çıkarmaz...

• yakıştıramadım.

• ''sevgilisine'' etmemesi gerekir sanırım..Ama ''sevgili'' bile olmayanlara edebiliyorduk değil mi ana avrat dümdüz? :))

• hayır hiç bir kız bunu haketmez ama sevgilisine etmesi daha acı

• hakeden o kadar çok kadın var ki..
      Hatta ilişki yürütmek sadece bu şekilde mümkün oluyor..
      Mazoşizm muhabbetleri işte..

• ayrılmak istiyosa kendini düzeltmiyosa ayrılık vakti gelmişseviyosa değişmeyi denemesi laızmbu basit bir şey

• onu değiştirmemi istemiyor olduğum gibi kabul et diyor oysaki evlilik kararı almştık ama vazgeçmeliyim galiba bugün küfür eden yarında döver

• aynen öyle
      sana saygısı yok
      ayrılıkları desteklemem normalde
      ama bu snein iyiliğin için
      herkes aynı şeyi söylüyor

• Saygı olmayan bir ilişki bitmiş demektir

• demek ki sevmiyor. aranızdaki saygı bitmiş.

• sevdiğine eminim

• bende sevmediğine emin olabilirim ? hiç seven öyle yapar mı ? mantıklı düşün.

• ettirme sende daha önce demek ki etmiyodu bardak taştı

• 4.kez olduysa bırak anla seni sevmiyor işte..

• bıraktım bıraktım :))

Kızlar Ne Diyor 8

• Sende ona küfür et,anlayacağı dilden konuş...

• ben bu yuzden ayrıldım. bi oldu tamam ddm 2 oldu neyse dedim 3 oldu olmasın ddm 4 de olunca gule gule dedim. tamam biliyorum adamın hayatı böyle de ben erkek arkadaşı mıyım yahu

• böyle bir durumda ilkinde çekip gitmek gerek...sevgili, insanın belki de en özenle koruyup kollaması gerektiği bir çiçek gibidir bence...onun yanında bile böyle kabalıklardan vazgeçemeyen insanların elinde kendinizi soldurmayın be arkadaş...

• zararın neresinden dönsen karmış :)

• ettırme tepkını koyy

• bırak o küfürbaz adamı ya... sevdiği insana küfür edilirmi? onuda bırak hiç bir kimseye küfür edilmez... bırak bu dingili aklı başına gelsin..

• hem küfür ediyo hem ayrılmak istiyo,alt tarafı insan gibi davranmasını istemişsinkoy dötüne tekmeyi tatlı canına yazık yahu

• Küfürü hiç sevmem fjghksjdh

• adana da urfa da seferberlik ilan edilsin
      hepinizin ağzına biber sürcem

• :D

• Sevgılım 2 yılda bır kez bıle kufretmedı.Ben agzımı bozsamda o durusunu bozmadı.Bende ona benzeseymısım keske :) Valla bana kufredecek ınsanla sevgılı olmam.

• 4e kadar susup yeni mi açtın ağzını , müstehak .

• hayır tepkimi gösterdim kızdm kavga ettim ama bu sefer cevap bile vermedim

• ilişkide en önemli şey saygıdır bırak gitsin..

Yükleniyor...