• Sor
  • Bence

Buzdolabı almak istiyorum. No-frost mu, normal 2 kapılı derin dondurucu mu?

arkadaşlar buzdolabımın motoru yandı yeni buzdolabı almayı düşünüyorum. no-frost mu yoksa 2 kapılı normal derin donduruculu buzdolabı mı alsam diye karar veremedim. sizin fikirleriniz nedir ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kesinlikle no-frost..samsung'un baya güzel buz dolablari var internetten bi arastir mutlaka bulursun sana uyan bir modeli..

Kızlar Ne Diyor 5

• arçelik 2396 aldık 2 sene önce. zehir gibi maşallah. 2 kapılı altta no frost üzeri buzdolabı. görünüşü şık, içi geniş kullanışlı. çokk uzun yıllar daha idare edecek, bizle yaşlanacak sanırım. :) tavsiye ederim.

• bende Liebherr KBes 4260 soğutucu ve g 1211 3 çekmeceli derin dondurucu var. Ses sıfır, ikisi toplam benim eski dolabımdan daha az elektrik tüketiyorlar. 25 tl aylık elektrik faturası düştü. 2 yıl oldu. acaip memnunum. ayrı olmasından dolayı soğutucu kısmında çok yer var.

• no-frost un daha sağlıklı ve kullanım bakımından daha rahat olduğunu düşünüyorum. hatta (samsung-rt62kdew) modele bakabilirsin. denenmiştir :)))

• verdiğin modeli şu an inceliyorum ama fiyat yazmıyor fiyat hakkında bilgin varmı?

• şu anki güncel fiyatı hakkında maalesef ki bilgim yok. ama daha önce eşdeğer buzdolaplarına göre uygundu fiyatı

• no frost al. derin donduruculu olanlar karlanma yapıyor. 3-5 ayda bir buzdolabının buzunu temizlemek zorunda kalırsın. hem arada aman aman bir fiyat farkı yok...

Erkekler Ne Diyor 1

• no frost almalısın kardeşim iki kapılı dolapların devri kapandı hem daha sağlıklı hemde Ben-q nun dediği gibi fiyat farkı yok

Yükleniyor...