Erkekler hanımefendi mi yoksa ateşli kadın mı ister sizce?

Toplanın bakalım fikirlerinizi görelim :)Erkekler hanımefendi mi yoksa ateşli kadın mı ister sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hanım efendi, ağır başlı, saygılı (Karşılıklı tabi ki saygı ve sevgi ) en önemlisi sadık ;) ateşli kısmı yatak odasında kalsın :)

• Teşekkür ederimmm :)

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 28

• tırnaklarını sırtımda kıran biri !

• Sokakta hanımefendi yatakta ateşli kadın mutfakta ayşe teze olmalı bence.

• ikisi bir arada

• Yaşadığı hayata ve karakterine hangisi uyacaksa onu seçer hanımefendi kızların sevgililerine ateşli yan göstermeleri güzel olur hani :D

• aileme cevreme karsı hanımefendı bana karsı ateslı olsun benım olsun

• dışarda hanım efendi evde ateşli bu soruyu sorman bile saçma :)

• her ikiside bir kadında olsa olmaz mı? öyle olsa çok muhteşem bir kadın olur. eğer sen dersen ki olmaz mutlaka birini seçeceksin o zaman da şöyle derim. ben istediğim zaman hayır demesin ve bana bahane üretmesinde çok ateşli olmasına gerek yok o zaman hanımefendi olması daha iyi olur.ama ben istediğim zaman bahane üretirse o zaman hanımefendiliğini falan takmam. çok önemli bir mazereti yoksa kavga çıkar.

• taşa takılır ayağı diyosun. :) Peki en basitinden, evleneceği güne saklamak istiyorsa kendini ? o zamanda mı terkedişler ön planda olur ?

• ya güzel kardeşim ben zaten evliyim ve eşimden bahsediyorum. evlenmediğim bir kadından zaten bakire ise asla ve asla bu tür bir ilişki istemem.bir insanın hayatını karartmaya hakkım yok. bu duruma zaten saygı duyarım.evlenmeden önce de bakire bir kadınla böyle bir ilişkiye girmedim.

• verdiğin cevaba karşılık öğrenmek istediğim buydu haklısın teşekkür.

• ben şöyle düşünüyorumm gündüzleri hanımefendi gecelerii ateşli kadınnn açıklaması şu oluyor çocuklarımın anası mutfağımın müdüresi yatak odamın da prensesii ateşlisi fantazilisi olacakk 2 sinide istiyoruzzz kısacası :):)

• İdeal kadın tipi : Dışarıda hanımefendi, evde evhanımı, yatakta ... olmalıdır. ( varmıdır? bence vardır:)) )

• sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta o..spu

• o..spu kelimesi hiç hoş olmadı !

• dışarda hanımefendi önüne bakarak yürüyen açık giyinmeyen insanlarla seviyeli sohbet eden dominant ,evin içinde ateşli seksi vahşi ihtiraslı şehvetli açık saçık giyinen tahrik eden çıldırtan bir kadın ister

• İkisi birden yerine göre haraket etmeyi bilirse güzel olur

• kadınına göre değişir veya kadının duygularına göre

• kendine karşı ateşli başkalarına karşı hanımefendi

• her zaman hanımefendi amayeri geldiyindede çok ateşli olsunATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN BİLE ÇIKMAZ

• soruya bak heralde ateşli kadın ama ateşli derken öyle sokakdada buram buram ateşli olmucak duman tütmüyücek yaniiii ateşli kadın candır hayattır

• Ne çıkarsa bahtımıza değil mi sizce? Klikler atarak mı seviyoruz? :D

• Mutfakta: link Yatakta: link Sokakta: link Evde: link Balkonda çay içerken muhabbet esnasında: link Öpüşerek kucaklanıp, mutfak tezgahına oturtulmuş halde: link Paket yapın, evde yiyicem.

• :D :D

• Hanımefendi olmaları ateşli olamayacakları anlamına gelmez.

• İkisi bir arada olmuyormuş gibi sende:))) sen hangisisin?

• hanımefendilik öncelikte bence. bir erkeği şimdiye kadar ağır başlılığımla etkiledim bunu böylede devam ettirebilirim ;) ateşli kısmıda ileri zamanlara kalsın

• vuuuuu tüylerim diken diken oldu uyandım valla:D
      süpersin ikisi de olmalı işte;)))

• tabikideee :)

• Elbette Hanımefendi. Ateşli nedir abi

• dışarda hanımefendi evde ateşli kadın ister

• Evin salonunda neseli esprili huzur dolu hanimefendi, mutfakta eli lezzetli hamarat hizli, yatak odasinda da atesli istekli yeniliklere acik, erkeginden ziyade kendi zevkini dusunen kadinlar.. Varsa boyle biri mesajini bekliyorum :))

• Ateşli tabikide kim istemezki

• ikiside olursa daha iyi olur

• Her hareketiyle hanımfendi kız erkeği her konuda mutlu eder

• yatakta ateşli,dışarda hanımefendi

• Mutfakta: ahçıdışarıda: hanımefendiyatakta: fahişeisteriz :)

Kızlar Ne Diyor 5

• yerıne gore ıkısınıde ısterler..

• Toplumda hanımefendi,yatakta veya sadece onunla birlikteyken ateşli.

• 2 sinide ister erkekler :))

• Kendine ateşli etrafına hanımefendi kadın isterler:)

• yerine göre davranırım ama asla hanım- efendi olamam ben. bayan olduğum halde hanımefendi bayanlar, mıymıntı gelmiştir bana. erkekler için her halükarda ateşlisi makbuldür. şimdi burda ahkam keserler ama, öpüşürken bi gözleri hep açıktır :)

• "şimdi burda ahkam keserler ama, öpüşürken bi gözleri hep açıktır :) "
      Evet doğru dedin onlar bir kişiyle yetinemezler ha bunlardan farklı olanlarıda var ama ne yazık ki istisnalar kaideyi bozmuyor neyse oo devam ah şu erkekler :)

Yükleniyor...