Fuzuliye sormuşlar sevmek mi daha güzel sevilmek mi? Sevişmıyorsan ikisi de fuzuli demiş.Hepsi Fuzuli mi amk?

Fuzuliye sormuşlar sevmek mi daha güzel sevilmek mi? Sevişmıyorsan ikisi de fuzuli demiş.Hepsi Fuzuli mi?Farazi mi?Yoksa zahmet mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "Yâ Rab bela-yı aşk ile kıl âşîna beni Bir dem bela-yı aşktan kılma cüdâ beni!"Kısacası fuzuli...

• ama adam güzel demiş

• Öncekileri Göster
    • biraz daha zorlasam istiklal marşı'nıda 10 kıta okuyacakmışın gibi geliyor.

• Sen eğlencene bak. Seni ne ilgilendirir benim tepkim! En iyi cevabı almışsın işte yalakalığın lüzumu yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• sevmek sadece iiyi olmaz sevilmek de iyi olmaz aşk karşılıklı guzel demek ıstemıs sevısmek derken

• hepınızın azına suratına sfatına scım bee ne boktan ılışkılerınız var ne bcım ınsanlarsınızz yaaa ne bcım önyargılarınız dusuncelerınız var dolamıssınz azınıza br namus saçmalıgı otu bku yargıla dıl uzatt namusunaa hıç mı ınsanlıgınız kalmadı yaa evlılıgın temzlıgın saflıgın ıcıne sıctınız derdınız alıcak verıcek olmus hıç mı onur guru yok sızde ya bu kızların tek derdı olmuss y*rrk erkelerınkı malum lan anaız babnız duysa abınız duysaa naparsınız be gzlı gzlı yok azıma aldım yok arkmdan aldım yazık yaaa yazık kız oldugum ıcın utanır oldumm sızz ucuzz basıtt oldukcaa erkelerde geneller olduu onlarr sızden daha basıtt zaten kadnlar olmuss motor erkkelr makıne hıç mı duygunuz yok tek zevkınız sex mıdır sızn ALlah korkunuzdamı yok bu kadarmı duskunsunuz sızz zevkınızee tek derdınızz yataga atmak olmuss hele kızların sevvyosak ne beklıecez mantıgı lan o boku yıyonuzda hangı erkek dyoo evlenıcez dye hee yapıp yapıp el degmemıs arıyolar sızz kullnıldgınzla kalıyosunuz ama karsılıklı oluncaa sorun olmuyoo yapmadıgınız sapıklık pıslık kalmamıs bır boka aklınız ertmez ama konu sex olunca kıtap yazarsınız boyle devam edın ı hepnızden ıgrenıyorunmmm ve dua edıyorumkı allah karsısında bunların hesabını verıınn allah hepınızı ıslahh etsınnn

• Sen neyin kafasını yaşıyorsun?Ne kullanıyorsun?Cidden yardımcı olabilirim.

• Öncekileri Göster
    • sebeppp

• bu kadar ciddiyet fazla.nereden biliyorsun insanların tek amaçlarının bu olduğunu?herkesin milyonlarca derdi var amk.

Erkekler Ne Diyor 4

• üstadın adını kirli cümlelerinize bulaştırmayın Allah aşkına

• müthiş cevap...

• fuzuliye sor bakalım, seninle sevişir mi?

• İki kişiyi eğlendireceğim diye üstadın adıyla ilgili saçma-sapan espriler yapmayın!

• Adam aşk acısı çekiyordur belki.Seni ne ilgilendir ki yaptığı espri?

• yaptim bile...

Yükleniyor...