Çeyizde neler olur? Erkekler damat bohçasında ne almak istersiniz?

katie_meula
Uff arkadaşlar bu çeyiz olayı bana stres yapmaya başladı. okuyorum su an, evlilik yakın zamanda düşünmüyorum ama annem bu işlerin yavaş yavaş olduğunu, birden olmadığını, artık hazırlamaya başlasam iyi olacağını söylüyor. :D

Tabiki kendim yapamıyorum malum...çeyizde neler olur günümüzde? Artık yapıyorlarmı hala çeyiz falan? Onlar nerden alıyoruz?

Önerebileceğiniz bi yerler varmı?

Erkekler damat bohçasında ne almak isterler :) ? :)) fikrimiz olsun en azından ... teşekkürler
Çeyizde neler olur? Erkekler damat bohçasında ne almak istersiniz?