Türkiyedeki en yakışıklı erkek kim sizce?

Herkes kendi düşüncesini yansıtsın? Sorumu ünlüler olarak soruyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 27

• tolgahan sayışman

• bir sürü yakışıklı var kiminin teni güzel kimin gülüşü bakışı dişleri dudaklrı fizği.. En yakışıklı diye bişey yok bana göre her insanın bi güzelliği vardır

• link Off diyorum.

• uff

• Off deme uff de... Niye artiladiysam

• zevler ile renkler tartisilmaz, ki soru ünlüler icin olmasa SEN dicektim hahaha :D (saka oldugunu umarim anlarsin ;))

• :))

• bence yok

• kutsi

• kıvanç tatlıtuğ diyenlere ölüyorum yaarkadaş adam senelerdir oyuncu ruhunuz duymadı da aşkı memnudan sonra sırıl sıklam aşık mı oldunuz

• eğitimsize katılıyorum.

• tolgahan sayışman

• Levent Üzümcü

• kıvanç tatlıtuğ

• çagatay ulusoy

• Çağatay abime bak sen buralara kadar girmiş vallahi :)

• kıvanç tatlıtuğ ve murat boz bana göre

• link cok yakisikli olmicak bu okeydir :D

• evet ondan iyidir :D emm su eksiler niyese begenemedinzmi uleynnn :D aman begenmeyin bi yeriniz eksilir :D herkeez kivanc diyor ne varsa adamda daha dün cirkindi bugün makyajla sahte terlemis görüntüsüyle karizma görünüyor o kadar yani :))

• harika bence de :D
      Adamda ayrı bi karizma var.Toprak sergende iyidir.
      link

• en yakışıklı diyemem belki ama karadağlar dizisinde dikkatimi çekmişti, şimdilerde iffet dizisinde oynuyo sanırım..hoş bi adam..ibrahim çelikkol..

• tolgahan sayışman..

• Sahip olduğum erkek..!

• gürgen öz.. yakışıklı olarak değil ama. adamın senpatikliğine bayılıyorum:) ünlü kişilerle ilgilenmeyi pek sevmiyorum. ama gürgen öz başka:)

• bendr öyle duymuştum. hoş zaten gidip adamla evlenicek halim yok ya:) tanımam etmem:)

• Ben onu gay diye biliyorum.

• Kıvanç Tatlıtuğ, mMm =)

• cansel elçin

• Çağatay Ulusoy.

• Herkes kıvancı begenıyor genelde ama bence fızıgı guzel ama yuzu bana cok soguk gelıoo.sarısınn mavı gozlu erkek hıc sevmem.erkek dedın esmer olur =) (benım fıkrım)

• sarısınlar kediye benzıyo kızı erkegı hıc fark etmıyo.. ben de begenmem sarı

• Mehmet Günsür

• Kenan Ece hoş adam.

• link iste sunun aynisindan istiyorum bitanecik ((:

• Bahçedeki tohumlar yeşermedi mi hala:)

• hoş bir adam evet :)+1

• Olmazki böyle +1.

• Öncekileri Göster
  • Sensin.

• kıvanc bencede hem vucudu guzel hem yuzu

Erkekler Ne Diyor 19

• Kişiliğe ,olgunluğa, sempatiliğe ve tipe bakarsak bence Burak kut

• tarkan

• kargonun eski solisti koray

• çirkinim ama espri bende

• Kutsi

• ben...özgüven tavan yapmış halde yani...

• :) güzel cevap :))))

• tarkanı unutmuş kızlar bir zamanlar hüngür hüngür ağlıyorlardı gördülermi onunda modası geçmiş anlaşıldı yeni trend hiperstarrrrrrr ajdarrr geliyorrr ...Youtube da bir numarayım ben dünya yıldızıyım kimse bilmiyor bunu ben biliyorum turp gibiyim turp turp :)

• yapma şimdi adamda hala tip var benim kadar olmasada :)kendimi kullanmam lazım k.bkma bu gerekli :)

• tarkan yaşlandı yahuu :)

• Birol Ünel diyorum... Erkek olmama rağmen ben bile aşık olacağım adama resmen. Kıvanç'a gelirsek. Türkiye'de sarı saçlı, mavi gözlü başka bir emsali olmadığı için o kadar değere bindi. Bizim sarı saçlı mavi gözlü erkek görmeyen kızlarımızda hemen atladı üzerine. Kıvanç İsveçte, Danimarkada, Almanyada veya İzlanda'da yaşayasdı normal sıradan bir erkek olurdu. Zaten oyunculuğu felanda yok, ancak balıkçı olurdu. Ama Birol Ünel dediğimiz abimiz Kıvançı karizma konusunda beşe katlar, hemde oyunculuk bakımından kıvancı donunda sallar afedersiniz.

• Beeennn

• fotograftaki sensin sankii :))

• Fotografa bak hocam ciddiye alinmayacak bir adammiyim :))))

• bunu ben yazsam eksiye boğarlardı, seni ciddiye almamışlar ha ha :))

• Volkan keskin diyorum kesinlikle. üstelik üst sokağımızda oturuyor.

• ilyas Salman :))))))))))

• kıvanç tatlıtuğ ve tolgahan sayışmanı söyleyebilirim

• burak özçivit

• evet merve en azından gideri var:):S

• Di mii gideri var en azından.Kıvanç gibi tipsiz değil.

• çok reklamını yapıyorlar kıvançın şöyle yakışıklı böyle yakışıklı diye. Sürü psikolojisi. takdire şayan birisi varsa; Kenan İmirzaloğlu.

• yalan değil, kendimden üstün insanı çekemem :) Amma velakin Kıvançı şişirip tepemize çıkardılar, it's right :)

• ben o yetkili olduğumu söylememiş olsam da kıvanca karşı duyduğunuz kıskançlığı görebiliyorum :=)

• Buna karar vericek yetkili de sensin zaten :lol

• Öncekileri Göster
  • valla eskilerden cüneyt arkın veya tarık akan günümüze dönersek erkan petekkaya

• mete horozoğlukıvanç kim çağatay kim.. yeni yetmeler..

• Aman tanrım! Buckethead !

• Benim.

• Kenan imirzalıoğlu yüz olarak eskiden çok iyiydi şimdi kıvançın fiziği fena değil.

• kıvanç dünya çapında

• ölürümm :D

Yükleniyor...