• Sor
  • Bence

Türkiyedeki en yakışıklı erkek kim sizce?

Herkes kendi düşüncesini yansıtsın? Sorumu ünlüler olarak soruyorum..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 28

Erkekler Ne Diyor 19

• ilyas Salman :))))))))))

• burak özçivit

• Di mii gideri var en azından.Kıvanç gibi tipsiz değil.

• evet merve en azından gideri var:):S

• kıvanç tatlıtuğ ve tolgahan sayışmanı söyleyebilirim

• Kenan imirzalıoğlu yüz olarak eskiden çok iyiydi şimdi kıvançın fiziği fena değil.

• çok reklamını yapıyorlar kıvançın şöyle yakışıklı böyle yakışıklı diye. Sürü psikolojisi. takdire şayan birisi varsa; Kenan İmirzaloğlu.

• hadi ordan :D o burunla kenan imirzalıoğlu mu yakışıklı yahu =)

• Öncekileri Göster
    • ben o yetkili olduğumu söylememiş olsam da kıvanca karşı duyduğunuz kıskançlığı görebiliyorum :=)

• yalan değil, kendimden üstün insanı çekemem :) Amma velakin Kıvançı şişirip tepemize çıkardılar, it's right :)

• Kişiliğe ,olgunluğa, sempatiliğe ve tipe bakarsak bence Burak kut

• Volkan keskin diyorum kesinlikle. üstelik üst sokağımızda oturuyor.

• tarkan

• kargonun eski solisti koray

• çirkinim ama espri bende

• Kutsi

• ben...özgüven tavan yapmış halde yani...

• :) güzel cevap :))))

• tarkanı unutmuş kızlar bir zamanlar hüngür hüngür ağlıyorlardı gördülermi onunda modası geçmiş anlaşıldı yeni trend hiperstarrrrrrr ajdarrr geliyorrr ...Youtube da bir numarayım ben dünya yıldızıyım kimse bilmiyor bunu ben biliyorum turp gibiyim turp turp :)

• tarkan yaşlandı yahuu :)

• yapma şimdi adamda hala tip var benim kadar olmasada :)kendimi kullanmam lazım k.bkma bu gerekli :)

• Birol Ünel diyorum... Erkek olmama rağmen ben bile aşık olacağım adama resmen. Kıvanç'a gelirsek. Türkiye'de sarı saçlı, mavi gözlü başka bir emsali olmadığı için o kadar değere bindi. Bizim sarı saçlı mavi gözlü erkek görmeyen kızlarımızda hemen atladı üzerine. Kıvanç İsveçte, Danimarkada, Almanyada veya İzlanda'da yaşayasdı normal sıradan bir erkek olurdu. Zaten oyunculuğu felanda yok, ancak balıkçı olurdu. Ama Birol Ünel dediğimiz abimiz Kıvançı karizma konusunda beşe katlar, hemde oyunculuk bakımından kıvancı donunda sallar afedersiniz.

• Beeennn

• bunu ben yazsam eksiye boğarlardı, seni ciddiye almamışlar ha ha :))

• Fotografa bak hocam ciddiye alinmayacak bir adammiyim :))))

• fotograftaki sensin sankii :))

• valla eskilerden cüneyt arkın veya tarık akan günümüze dönersek erkan petekkaya

• mete horozoğlukıvanç kim çağatay kim.. yeni yetmeler..

• Aman tanrım! Buckethead !

• Benim.

• kıvanç dünya çapında

• ölürümm :D

Yükleniyor...