Sizce genç bir kız nasıl olmalı?

Kızlar, erkeklere göre kendilerini daha çok önemseyer, bakar, kişiliğine dikkat ederler. Daha önemserler sanki kendilerini. Peki önemsemelerini boşa çıkartmamak, sonuç almak için sizce ne yapılmalı? Davranış olarak. Bakım olarak. Güzellik olarakKısaca bütün yönleriyle kızların nasıl olması gerektiğini istiyorum sizden :) Cevaplar için teşekkkürler şimdiden..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sahiden tarif edeyim sana- Güler yüzlü olmalı bakınca gözlerinin içi gülmeli- Sağlam bir karakteri olmalı dürüst ve verdiği sözleri tutan- Karşısındaki erkeği tamamlamalı destekleme hafif hafif eleştirmeli ve çok sevmeli

• teşekkür ederim. Umarım hepimiz aradığımız insanı buluruz bigün.

• güzel cevapmış :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kişisel temizliğine dikkat etmeli ben genelde kız ark larımda en cok bu faktöre dikkat ederim.

• Nasıl olması gerektiğini bilen kadınları tercih ederim.

• bende kişiliğime dikkat ederim ne demek istiyorsun sen !111

• bakımlı olmalı akıllı olmalı ne istediğini bilmeli

• erkekler önce güzelliğe sonra davranışa bakar aklınızda bulunsun.

• sen bence renkli gözden ne kastettiğimi gayet güzel anladın. topuklu değil bel uzunluğu vucut ölçüleri önemli .. gerizekalı değiliz topuklu ayakkabı ile uzun göstereni anlamayacak kadar

• ona bakarsan siyahta, kahverengide bir renk. Herkes renkli gözlü :D boya gelincede artık topukluyla uzuyor. kızda süpermiş aynen devam

• güzelden kastınız ne ? şayet ben renkli gözlü uzun boylu olmayan hiçbir kızı güzel bulmuyorumda güzellik doğuştan gelir sonradan olmaz mesela : link bana göre dünyanın en güzel kadını..

• Öncekileri Göster
  • soru başlıklarını büyük yazmamalı mesela..

• neden başka başlıklar küçük harfle yazılınca düzeltiliyor o zaman abla?

• Soru başlıklarının böyle bir zorunluluğu yok. "Soru" küçük harflerle olmalı. o dediğin kuralda bu;
      SORUNU BÜYÜK HARFLERLE YAZMA

• vuhuvv ufaklık hee :D olurdum sorunu okumadım bile bu sebeple. çünkü soru başlıklarını büyük yazmak yasak :)

• Öncekileri Göster
  • Balık burcunun kadın versiyonu gibi olsun. Çapkın olmasın tabi. Olursa cevabını alır :)

• Dediğim gibi olacaksan söyleyeyim

• Kalsın

Kızlar Ne Diyor 3

• abartısız,sade,hanım hanımcık,dürüst,çok okuyan,kalıtelı filmler izleyen ruhuna yatırım yapan dejenere olmamıs olmalı

• Butun insanlar kendi gibi olmali. Bi kaliba sigmayacak kadar ozel olmali insan dedigin.

• Mükemmeli dışarda aramayın, çünki ben evdeyim.

• iyi güldüm :)

Yükleniyor...