• Sor
  • Bence

Sizce genç bir kız nasıl olmalı?

Kızlar, erkeklere göre kendilerini daha çok önemseyer, bakar, kişiliğine dikkat ederler. Daha önemserler sanki kendilerini. Peki önemsemelerini... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Sahiden tarif edeyim sana- Güler yüzlü olmalı bakınca gözlerinin içi gülmeli- Sağlam bir karakteri olmalı dürüst ve verdiği sözleri tutan- Karşısındaki erkeği tamamlamalı destekleme hafif hafif eleştirmeli ve çok sevmeli

• güzel cevapmış :)

• teşekkür ederim. Umarım hepimiz aradığımız insanı buluruz bigün.

Erkekler Ne Diyor 9

• Balık burcunun kadın versiyonu gibi olsun. Çapkın olmasın tabi. Olursa cevabını alır :)

• Dediğim gibi olacaksan söyleyeyim

• Kalsın

• Kişisel temizliğine dikkat etmeli ben genelde kız ark larımda en cok bu faktöre dikkat ederim.

• Nasıl olması gerektiğini bilen kadınları tercih ederim.

• bende kişiliğime dikkat ederim ne demek istiyorsun sen !111

• bakımlı olmalı akıllı olmalı ne istediğini bilmeli

• erkekler önce güzelliğe sonra davranışa bakar aklınızda bulunsun.

• :}

• Öncekileri Göster
    • ona bakarsan siyahta, kahverengide bir renk. Herkes renkli gözlü :D boya gelincede artık topukluyla uzuyor. kızda süpermiş aynen devam

• sen bence renkli gözden ne kastettiğimi gayet güzel anladın. topuklu değil bel uzunluğu vucut ölçüleri önemli .. gerizekalı değiliz topuklu ayakkabı ile uzun göstereni anlamayacak kadar

• soru başlıklarını büyük yazmamalı mesela..

• o zaman sen burada olmazdın ufaklık ;)

• Öncekileri Göster
    • Soru başlıklarının böyle bir zorunluluğu yok. "Soru" küçük harflerle olmalı. o dediğin kuralda bu;
      SORUNU BÜYÜK HARFLERLE YAZMA

• neden başka başlıklar küçük harfle yazılınca düzeltiliyor o zaman abla?

Kızlar Ne Diyor 3

• abartısız,sade,hanım hanımcık,dürüst,çok okuyan,kalıtelı filmler izleyen ruhuna yatırım yapan dejenere olmamıs olmalı

• Mükemmeli dışarda aramayın, çünki ben evdeyim.

• iyi güldüm :)

• Butun insanlar kendi gibi olmali. Bi kaliba sigmayacak kadar ozel olmali insan dedigin.

Yükleniyor...