• Sor
  • Bence

Seven öpüp koklamaya kıyabilir mi?

bir erkek neden bir kızın telefonunu karıştırıp direk mesajları okur ki ? birde şu erkeklerin sevdiğine kıyamaz lafı doğru mudur ?

Güncellemeler:
mesajımı okuyan çocukla çıkmıyoruz sınıf arkadaşım bunu yapan

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• doğrudur,kıyamaz,tabi ki adamsa yüreği varsa.Mesajları okumayı yapan bir adam başkalarından korkak,rahatsız ediyor mu kendine güvenen adam zaten bütün zararları canı pahasına önler.Mesaj okumak gibi hem karşındakini kırıcı,üzücü hareket edip karşındakini üzdüğün için zarar engellesen bile başkasından gelecek sevdiğini üzersin.Mesaj okumakla,özel hayatta girmekle sevilmez.Sevgi yürekte olur onu üzmeden uzaktan tehlikeleri engelleyip acı çeksen bile bacağından bıçak yesen bile kavgada o gün söylemeyip onu mutlu etmektir.Tabi ki kıyamaz ama dediğim gibi kadına vuracak ve onu bir abazalık projesi görecek namert adam değil delikanlı adam kıyamaz.

Erkekler Ne Diyor 12

• Sahiplenme duygusudur o .Sevdigine kıyamamak cok farklı bir şey karıştırıyorsun

• güncelleme yaptıgın iyi oldu liselidir o deki ona fazla merak cilde zarar :)

• sorunuzla içerik farklı

• mesajlar merak amaçlı olsa gerek evet gercekten seviyorsa kıyamaz ama gercek sevgi de malesef cok az

• Erkeklerin hepsi kıskancdır ben kıskanc değilim diyen yalan söyler birde erkeler kendilerine güvenirler dışarıya güvenmezler...

• şahsen kıyamaz ama kız sevgilisine karsı kotu bişey yaptıysa bilemem mesajlarına bakması birazda kıskanması anlamına gelir hani hayatnda bnden bska biri varmı gibisneden falan

• Ahlaksız olduğu için. Kıyar. öpüp koklamak ne kelime! Çiğ çiğ yer bile.

• Doğrudur. Yanlış tanınmak istemez. bir şeyler paylaşmak ister fakat yarın öbür olurda ayrılısak kız zorda kalmasın diye öpüp koklamaz. çünkü baz kızlar için el ele tutşmak bile büyük bir şeydir. Şahsen ben sevdiğim kıza kıyamam. Yapan karaktersizdir yahut sevmiyordur sevdğini sanıyordur. Onun sevdiği tek şey . . neyse.

• Ben öpüp koklamayı cinsellik anlamında demedim. Öperken alnından öpsem yeter kokusunu içime çeksem gözüm dolar anlatabildim mi ? Cinsellik değil sadece içimdeki hasret, özlem... Kokusu üstüme sinsin diye sıkı sıkı sarılırım.. Sonra geceleri ağlarım. Böyle bir deliyim işte

• Öncekileri Göster
    • algıladım diyecektim.

• rica ederim..

• erkekler sevdiğine kıyar ama nikah kıyar :)

• mesaj konusu guven meselesıdır..ve sevgıyı yıpratıcıbır davranıstır..erkeklerın sevdıgne kıymaz lafı degıl...Gercek seven sevdıgıne kıymaz..benden ornk verırsek gozlerıne bakmaya korkuyorum buda gozlerının guzellıgınden..elını tutarken kırılacakmıs gıbı korkuyorum..dogru kısıyı bulursan sozde dogru emın olabılırısn

• Öpüp koklayınca ne oluyor ? O zaman sevmiyor muyuz ? Ya da evlenince sevişmeyecekmisiniz. Öpmek bu öpmek. İyi evlenince sen beni gibiyon beni sevmiyon mu dersin.

• :D

• dostum evlenince farklı sevgiliyken farklıdır. Yazdığın ne kadar saçma bir daha baştan okumalısın.

• dogru degıldır erkekler her türlü kıyar

• asıl seven öper koklar kıyamazlıkla alakası yok bogaz kesmıyoruz yaa cana kıymıyoruz yaa :)

Kızlar Ne Diyor 3

• sen öpmeyı kıymak olarak gruyosan bu kafayla cok yasmazsın...seven öpmek ıster tabıykı dkunmak sarılmak abazan da ıster aradakı fark nasıl dkunuldugudur sevgıyle heycanla tereddutlemı şapur şupur yılışıkcamı bunu en ıyı sen anlarsın .hee o lafta seven degılde delıkanlı adam olan adam zarar vermez sevdgıne kullanmaz uzmek ıstemez o yuzden bseyler ıcın bekler dokunmazz ama her dokunanda sevmıyo degıldır kısılık yapı meselesı bacım...

• Sende bu düşünceyle yaşarsın ama nasıl yaşarsın yahut ne konumda yaşarsın muamma orası. seven dokunmaz o abazalıktır. Sen onun orasını değil kişiliğini seviyorsundur. Öp okşa ihtyaclarını gider sonra seni seviyorm. Bu mantık yüzünden çoğu kız yola çıkmış. neyse. hayırlısı olsn.

• annem beni şapur şupur öpüyor kaburgalarımı kıracakmış gibi sarılıyor. annem beni sevmiyor mu şimdi

• Bazen sevdiğinden öpüp koklayabilir. Mesajlarına direk bakması konusuna gelince bir güvensizlik sezdim ben şimdi. :/

• çıkmadığım bir arkadaşım ama

• O zaman seni kıskanıyor senden hoşlanıyor ve hatta sana açılıcak ama sevgilin var mı yok mu bilmek istiyordur. Öpüp koklamaz sıradan bir arkadaş.

Yükleniyor...