Çok güzel kadınlar sizce itici midir aslında?

Bir kadın düşünün..Papatya gibi beyaz ve ince. dudakları dolgun, üstü başı gayet orantılı, saçları bakımlı ve yüzüne yakışacak bir biçimde kesilmiş, ayakkabıları yepisyeni, tertemiz..Bence iticidir bu kadın.Sırf % 100 olan güzelliğini, kendi çabaları sonucu, % 100'den 160'lara çıkarıp, gözümüze gözümüze soktuğu için..Kusursuz olduğu için.. ve kusursuzluk can sıktığı için..Sizce de böyle mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• barbi bebeklerin bir çekiciliği olmuyor her ne kadar itici gelmeseler de en ufak bir çekicilikleri olmuyor.

• Büyüksün abi.. :)

• o senin büyüklüğün Gökhan'cığım:)

Kızlar Ne Diyor 7

• birincisi kimse %100 güzel değildir. o senin bakış açın, sana güzel görünmeyen başkasına hoş görünebilir. yani bence "kusursuz olduğu için itici" değişinin anlamı "ben bu kadını çekici bulmuyorum, beğenmiyorum" demek.. Birde bu işin görünmeyen tarafı vardır tabi, garip bir örnek olacak ama; o güzel meyvenin ya içi çürükse?

• ben çirkinimmmm :(

• başka bişey yazacaktım hoşlanmıyorlar onu yazmamdan..mecburen cevabım kısa oldu:(

• Öncekileri Göster
    • İtici değilim diyorsun galiba :))))

• evet çirkin olduğumdan itici de gelmiyorum bu teze göre..:))))

• Evet kusursuz görüntülü insanlar itici ve soğuk geliyolar bana.Erkeklerde de aynı şekilde.Taş bebek gibi erkekler hiç ilgimi çekmez yane...

• Hayir, kendine bakan insani saygiyla karsilarim ben, seninki olsa olsa hafif bir kiskanclik krizi olabilir.Ben niye bu kadar mukemmel gorunemiyorum diye...

• Sen saygıyla karşılarsın, bana ise itici gelir..

Mantık çerçevesinde açıklanabilinecek bişey değil ne yazık ki bu. Anlamamışsın demek istediğimi.. Bu bir araba, bir ev veya başka bir materyal olabilir. Ben sadece sitenin formatına uygun olsun diye kusursuz bir kadını örnek verdim. Aslolan kusursuzluğun can sıkmasıydı sadece..

• Öncekileri Göster
    • Bunu en baştan yazsan, bu kadar uzamazdı.. Yani kıskançsın diye yargılamadan önce.. Neyse..

• O değil de. İtici geliyorsa benden tarafa itersen sevinirim. Kib.

• Çok güzel kadınları itici bulmuyorum.Fashion Tv vd. moda kanallarını açıp izliyorum, sırf gözüm güzel insan görsün, moralim yükselsin diye.Dışarıda çok çok çok güzel kadınlar gördüğümde de seyrine doyamayıp izliyorum.Dirty Dancing filminden bir replik ekleyeyim de analog olsun:"Tanrı bize memelerimizi sallayayım diye vermiş, sallayın sallayın!"(Kadın dans eğitmeni, kadın dans kursiyerlerine dans dersi verirken motive ediyor).

• Bir Fashion mankeni değil, Rusya'nın bir köyünde, güzelliğinin farkında olmayıp yaşayan normal bir kız çekicidir bana göre..

• İyi.

• Güzel...

• Çok güzel olan kadınlar çok da soğuk ve havalı olduklar için itici oluyolar.

• valla ben çok güzel kadınlara afet diyorum bence itici değiller keşfedilmemiş yeni güzelliklerle dolu bi ada gibiler :)) kadından anlayan erkek kapar zaten onları hemen :)

• ada gibiler? hıı! :)

• Öncekileri Göster
    • :))

Erkekler Ne Diyor 8

• İtici mi yoksa korkutucu mu acaba :))))Bence itici değil fakat burada anlatıldığı gibi olan bir kadının ulaşılmaz olduğunu düşünenler için belki korkutucu olabilir :))

• ooooo ironi yapmışız :):))

• :)))

• elde edememe ya da elde ettikten sonra elinde tutamama korkusu olmasın sakın bu :))uzanamadığımız ciğer mundardır hep :))

• değil hocam değil..

• psikolojide bununla alakalı çok güzel latince bir tanı muhakkak vardır o zaman :)

• olur mu evlat, güzel kadın candır, çekerim kaprisini, gülü seven dikenine katlanır ;)

• tam tersi çekicidir. idare etmesini bil yeter :D

• Ben senin dediklerini bilmiyorum da her güzelin mutlaka bir kusuru vardır onu biliyorum ;))

• Hiç kimse kusursuz olamayacağı için sorun etmem. Elbet vardır bir kusuru. Mesela "55"i ağzını yaya yaya "eeeelllii beş" olarak okursa eğer, o 160'lardan %50'lere düşer birden. Kusur olduğundan değil de, karizma çizici bir şey bence. (Samsun'lulara selam ederim.) Vardır yani bir kusuru. Geri çevirmeyelim. Sevelim.

• yüzü güzele 40 günde doyarsın gönlü güzele 40 yılda doyamazsın demiş atalarımız ;)

Yükleniyor...