Kırmızı yanaklı insanlar size hangi duyguları çağrıştırıyor?

Bazı insanlar vardır yanakları hep al al.Öyle allıkla,boya ile olan değil,kendiliğinden hafif bir kırmızılık.Böyle birisini görünce aklınıza ilk ne geliyor,ne hissediyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim çevremde çok var onlardan promil miktarını belirliyor fgskdfngskdfgsdf

Erkekler Ne Diyor 13

• işte ben buna örneğim herhalde üşüyünce veya terleyince al al olur hemen yanaklarım:)

• utangaçlar diye düşünürüm:)))

• bencil ve obur

• Hadi bencil neyse de oburlukla ne alaka yani?

• ilk aklıma gelenler, genelde çocukluğumdan hatırlarım bu tipleri, inatçı ve duyarsızdırlar aynı zamanda..

• Aklıma direk Merve Boluğur geliyor.

• sevimli gelirler.

• Seninde yanaklar al al demi :))

• Yok değil,bembeyaz hayalet gibiyim ben :)

• ahahahaha! sıktırmak lazım o zaman kan gelsin yüzüne :)

• Çok elma yemiş, ve çok ateşli:)

• utangaç, temiz aile kızı herhalde derim hep içimden :))

• Direk utangaç olur diye geliyor aklıma.

• valla yanaklarını ısırasım geliyor ahhh ahh neyse işte

• Çocuklar aklıma gelir.

• Kilolu baya :D

• Kilolu değil,normal bir insan.Soğuk üşümüş ya da utanmış bir nedenden dolayı yanakları al al.

• ha o zaman çok tatlı olur genelde :D oyş nar gibi asdfdsa

• Beni tarif ettin, genelde sıkılınca ya da soguktan falan oluyo kiloyla alakasi yok arkadaslarim tatli buluyo, ilk okuldan beri kim gorse sıkıyo yanaklarimi ilk okul hocam dahil :D

Kızlar Ne Diyor 7

• cok tatlı gelır..

• çok tatlı olurlar ! benim bi ayşe teyzem var ananemin komşusu çok tatlı yanakları kıpkırmızı öpesim geliyo

• Bu aralar benim de öyle kullandığım ilaç sağolsun :)) Ama geçici bir süre oldugu için tınlamıyorum.Allık gibi duruyo diyenler oluyo ama makyajla aram iyi olmadıgından daha çok kızarıyorum :D

• İyi besili.

• kılcal damarları cilt yüzeyine çok yakın. durum bundan ibaret. başka bişey çağrıştırmıyo bende.

• tatlılık çağrıştırıyor bende

• Kuzlarda ve erkeklerde cok begenirim yerine gore tatli yerine gore cekici opulesi oluo :)

• Kız ver erkekten başka kimde oluyor da beğenmiyorsun :/

• Kimi kizda begenir erkekte begenmez yada tam tersi ama ben iki cinsede yakistiriorum sig dusunceni derinlestirebildisem ne mutlu tatlim.

• Peki datlum :D

Yükleniyor...