Kırmızı yanaklı insanlar size hangi duyguları çağrıştırıyor?

Bazı insanlar vardır yanakları hep al al.Öyle allıkla,boya ile olan değil,kendiliğinden hafif bir kırmızılık.Böyle birisini görünce aklınıza ilk ne geliyor,ne hissediyorsunuz?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• benim çevremde çok var onlardan promil miktarını belirliyor fgskdfngskdfgsdf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• işte ben buna örneğim herhalde üşüyünce veya terleyince al al olur hemen yanaklarım:)

0|0
    0|0
  • utangaçlar diye düşünürüm:)))

0|0
    0|0
  • Aklıma direk Merve Boluğur geliyor.

0|0
    0|0
  • Çok elma yemiş, ve çok ateşli:)

0|0
    0|0
  • Seninde yanaklar al al demi :))

0|0
    0|0
    • Yok değil,bembeyaz hayalet gibiyim ben :)

• ahahahaha! sıktırmak lazım o zaman kan gelsin yüzüne :)

• Çocuklar aklıma gelir.

0|0
    0|0
  • valla yanaklarını ısırasım geliyor ahhh ahh neyse işte

0|0
    0|0
  • bencil ve obur

0|0
    0|0
    • Hadi bencil neyse de oburlukla ne alaka yani?

• ilk aklıma gelenler, genelde çocukluğumdan hatırlarım bu tipleri, inatçı ve duyarsızdırlar aynı zamanda..

• sevimli gelirler.

0|0
    0|0
  • Direk utangaç olur diye geliyor aklıma.

0|0
    0|0
  • Kilolu baya :D

0|0
    0|0
    • Kilolu değil,normal bir insan.Soğuk üşümüş ya da utanmış bir nedenden dolayı yanakları al al.

• ha o zaman çok tatlı olur genelde :D oyş nar gibi asdfdsa

• utangaç, temiz aile kızı herhalde derim hep içimden :))

0|0
    0|0
  • Beni tarif ettin, genelde sıkılınca ya da soguktan falan oluyo kiloyla alakasi yok arkadaslarim tatli buluyo, ilk okuldan beri kim gorse sıkıyo yanaklarimi ilk okul hocam dahil :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kuzlarda ve erkeklerde cok begenirim yerine gore tatli yerine gore cekici opulesi oluo :)

0|2
    0|0
    • Kız ver erkekten başka kimde oluyor da beğenmiyorsun :/

• Kimi kizda begenir erkekte begenmez yada tam tersi ama ben iki cinsede yakistiriorum sig dusunceni derinlestirebildisem ne mutlu tatlim.

• Peki datlum :D

• kılcal damarları cilt yüzeyine çok yakın. durum bundan ibaret. başka bişey çağrıştırmıyo bende.

0|1
    0|0
  • Bu aralar benim de öyle kullandığım ilaç sağolsun :)) Ama geçici bir süre oldugu için tınlamıyorum.Allık gibi duruyo diyenler oluyo ama makyajla aram iyi olmadıgından daha çok kızarıyorum :D

0|2
    0|0
  • cok tatlı gelır..

0|0
    0|0
  • çok tatlı olurlar ! benim bi ayşe teyzem var ananemin komşusu çok tatlı yanakları kıpkırmızı öpesim geliyo

0|2
    0|0
  • İyi besili.

0|1
    0|0
  • tatlılık çağrıştırıyor bende

0|1
    0|0
Yükleniyor...