Başak erkeği hiç konuşmadığı bir kadına hoşlandığını konuşmadan nasıl belli eder?

başak erkeği hiç konuşmadığı bir kadına hoşlandığını konuşmadan nasıl belli eder? ne tür kadınlardan çekinir? bu kadınlarla neden... Daha Fazla

Güncellemeler:
bazı arkadaşlar başlığı okumadı sanırım

En İyi Erkek Görüşü

• mükemmelliyetçi, detaylara önem veren, savunduğu konuyu ya da olguyu sonuna kadar taviz vermeden savunan, titiz ve düzenli, don kişot, dış görünümüne de oldukça önem veren, çok kitap okuyan, insanlarla çok fazla içli dışlı olamayan/olmayan, haksızlıklara hiç gelemeyen, zaman zaman sinirlenen ve bu yüzden kırıcı olan, oldukça espritüel, yalnız yaşamayı seven/sıkılmayan,gerçekten sevdiği ve yakın duyduğu kişilere son derece sadık,dışardan bakıldığında çok soğuk ve mesafeli görünen fakat yakından tanındığında bunun tam tersi olduğu görülen, ince ruhlu, mantıksallık ile duygusallığı çok iyi harmanlamış, yemek seçen, çok çalışkan, her fırsatta insanlara yardım etmeyi seven, detayları çok seven ve onunla fark yaratan, süprizleri sıradan olmayan, özel günleri unutmayan ve mutlak bir planı olan, seni senden fazla düşünen, bazen aşırı ilgiden bunaltan, her konuyu en ince detayına kadar düşündüğünü fakat karşı tarafın bunu yapamayacağına inandığı için onun yerine karar vermeyi kendine misyon edinen, mutluysan neden mutlu mutsuzsan neden mutsuz olduğunu o sormadan söyleyemezsen, paranoyağa bağlayan ve delirinciye kadar düşünen/kuran, analizci erkek..

bir örnekle betimlersek: başak burcu dışındaki tüm erkekler 4,99 rakamını 5 diye telafuz eder başak burcu erkeğine göreyse o rakam 4,99'tur asla 5 değildir..

tavlamak istiyorsan: onun için iyilik yap ve ona şefkat göster, çok şık giyinip makyaj yapma, sade, uyumlu giyin yeter...

Son: başaklar çok güzel veya çok çekici kadınlardan değil, bir karizması ve ağırlığı olan, özgüveni yüksek kadınlardan hoşlanırlar...

Belli etme şekilleri farklılık gösterebilir ancak başak erkeği duygusal olduğu için gözlerine bakmakta çekinecektir başlarda.. bu yüzden göz göze geldiğinde gözlerini senden kaçırıyorsa bu bir işarettir..ha birde senin için bir iyilik yapmak isteyecektir illaki çünkü başaklar sevdikleri insanları mutlu etmeye bayılırlar..

Soran beğendi
    • Bunu yazarken hic usenmedin mi ben kopyala yapistir yapnaya bile usenirdim eger oyle yaptiysan