• Sor
  • Bence

Ağda sonrası sivilce ve batık oluşumu (bayanlar)

Sorum özellikle bayanlara. Ben bikini bölgeme ağda yaptıktan yaklaşık 1 hafta-10 gün sonra ufak sivilceler pürüzler çıkıyor batık gibi ama kese... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Erkek olarak öneride bulunsam olmaz mı ?

• Önerin varsa dinliyorum. Bu tarz konulara erkekler alakasız yorumlar yaptığı için bayanlara diye belirttim.

• geç kalmışsın :D

• bikini bölgesinin temizliğini abarttığınız için olduğunu düşünüyorum. bikini bölgenizdeki cildiniz temizliğinde sbaun yerine bebek şampuanı kullanabilirsiniz dah az tahriş edici ve daha az yağ dokusunu azaltıcı. cildinizde olması gereken bir zar gibi yağ dokusu vardır. bu gidince cildimiz savunmasız kalır. sivilcler kızarıklıklar aslında orada var olan savaşın size yansımasıdır. sizin cildinize destek olarak yapacağınız daha az tahriş edici temizleyiciler kullanmak.

Erkekler Ne Diyor 4

• İmkanın varsa iyi bir yerde lazer epilasyon yaptır.istanbuldaysan yer tavsiye edebilirim.

• sakal tıraşından örnekle açıklayım jileti kılların oluşum yönünün ters istikametine kullanırsan olur o bir dahaki sefere kılların yönüne doğru kullanırsan bıçağı olmaz İstersen bide limon kolonyası ile iki şamarla :)))

• cildiyeye git bence en kısa zamanda

Kızlar Ne Diyor 2

• o yapı ile alakalı değil.. kullandığın şeylerle alakalı en azından benm öyle oluyo. zahmetli demezsen ya da eski yöntem demezsen hastane eldiveni ile al göreceksin sonuç muhteşem..

• aynısı bende de var ya. ağda kullandım aynı sir kullandım aynı. annem yanlış çekiyosundur falan dedi ama her türlüsünü denedim değişen bişey yok. sanırım yapı meselesi :/

Yükleniyor...