Askerdeki sevgilimden ayrılmak istiyorum...

Arkadaşlar ben askerdeki sevgilimi sevdiğimi zannediyordum.. yaa aslında onunla aynı boydayız.. ben benden uzun olsun istiyorum... işte ben askerdeki sevgilim için askerlik yaptığı şehiri tercih ettim ve üniversitem oraya çıktı.. ben ama bizim üniversiteden birini buldum. o da çok iyi ve benimle evlenmek istiyor.. fizik olarakta beni etkiliyor.. ama askerdeki sevgilime ayrılık lafımda bile kendine zarar veriyor ve ölmek için planlar kuruyor... ben okuldakinle çıkıyorum... ama askerdeki olanı sevmiyorum sevmeye çalıştım ama olmadı.. bir kere buluştuk ve kolunu jilet doldurmuş... askerde ağlıyormuş sürekli. psikiyatriye göründü.. yani ne bilim arkadaşları bile sen neden bu kadar üzüyorsun diye bana kızdılar telefonda.. askerdeki sevgilim beni çok seviyo ama ben onu sevmiyorum.. düşünüyorum askerdekiyle kalsam onun kendine zarar vermesin ama bu seferde ben sevmedğim insanla mutlu olamayacağım..ayrılık deyince kendine zarar veriyor.. ve ben okuldakini seviyorum her türlü yönden bana uyuyor.. ama ikisini aldatıyo gibi oluyorum.. bu da beni çok rahatsız ediyor. bu durumun böyle olmasını ben istemiyorum. ama insanların duyguları değişebiliyormuş.. mesela görüştük ben aynı şehirde askerlik yapan sevgilimle.. kendimden nefret ediyorum böyle bişey yaşadığım için ama sizce ne yapmalıyım? sevgimin bittiği askerde olan birisiyle mi olayım? yoksa okuldaki sevdiğim kişiyle mi?

Güncellemeler:
ben karar verdim ve askerdekiyle birlikte olacağım. dış görünüş sanırım önemli değil.. daha doğrusu bana değilde başkasının kınayacak diye böyle düşüncelere kapılmak, ve beni deli gibi herşeyden çok seven birini bırakmak bence iyi değil.. ben yine sevmeye çalışacağım.. eminim severim inşallah allahın izniyle...
fiziksel özelliklere gelince... ben ona aşık olmaya çalışırken okuldaki tüm arkadaşlarım ayy bununla mı çıkıyorsun.. sen güzelsin o seni haketmiyo... hiç yakışmıyorsunuz falan dedi hep. sanki senden kısa gibi duruyor dediler..

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi bitmişse bitmiştir, bunun için kimse kimseyi suçlayamaz bence. buradan herkes atıp tutuyor , kınıyor acımasızca eleştiriyor. kimsenin buna hakkı yok. Çünkü herkesin doğruları kendi doğruları.

ben bir eleştiri olarak değil ama kişisel fikir olarak cevap vermek istiyorum. bahsettiğin durumu ne yaşayan nede yaşatan olmak istemezdim herşeyden önce. Ama böyle bir şey varsa, ki sen bundan rahatsız olduğunu belirten bir formatta olduğunu söylüyorsun. şahsi fikrim durumu bir şekilde okuldaki arkadaşına açıklaman ve diğer arkadaşın askerliğinin bitmesini beklemen. Askerden döndüğünde de bu işi hiç uzatmadan bitirmen. Askerlik yapmış biri olarak biliyorum ki, normal hayatta en küheylan erkek bile askerde "garip" tir, "hassastır" ve duygusal anlamda normalden çok daha zayıftır.

olan olmuş bir kere. insanlara en az şekilde zarar verecek şekilde ortalığı toplamak sana düşüyor.

1|0
    • Şikayet

+1 çok haklısın

• Şikayet

helal be sana.. beni anladiğin için... tam beni tamamen tamamiyla anladin... gerçekten sağol.. acimasizca eleştiriler daha çok moralimi bozmuştu :( gerçekten iyi geldi yazdiklarin