Askerdeki sevgilimden ayrılmak istiyorum...

Arkadaşlar ben askerdeki sevgilimi sevdiğimi zannediyordum.. yaa aslında onunla aynı boydayız.. ben benden uzun olsun istiyorum... işte ben askerdeki... Daha Fazla

Güncellemeler:
ben karar verdim ve askerdekiyle birlikte olacağım. dış görünüş sanırım önemli değil.. daha doğrusu bana değilde başkasının kınayacak diye böyle düşüncelere kapılmak, ve beni deli gibi herşeyden çok seven birini bırakmak bence iyi değil.. ben yine sevmeye çalışacağım.. eminim severim inşallah allahın izniyle...
fiziksel özelliklere gelince... ben ona aşık olmaya çalışırken okuldaki tüm arkadaşlarım ayy bununla mı çıkıyorsun.. sen güzelsin o seni haketmiyo... hiç yakışmıyorsunuz falan dedi hep. sanki senden kısa gibi duruyor dediler..

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi bitmişse bitmiştir, bunun için kimse kimseyi suçlayamaz bence. buradan herkes atıp tutuyor , kınıyor acımasızca eleştiriyor. kimsenin buna hakkı yok. Çünkü herkesin doğruları kendi doğruları.

ben bir eleştiri olarak değil ama kişisel fikir olarak cevap vermek istiyorum. bahsettiğin durumu ne yaşayan nede yaşatan olmak istemezdim herşeyden önce. Ama böyle bir şey varsa, ki sen bundan rahatsız olduğunu belirten bir formatta olduğunu söylüyorsun. şahsi fikrim durumu bir şekilde okuldaki arkadaşına açıklaman ve diğer arkadaşın askerliğinin bitmesini beklemen. Askerden döndüğünde de bu işi hiç uzatmadan bitirmen. Askerlik yapmış biri olarak biliyorum ki, normal hayatta en küheylan erkek bile askerde "garip" tir, "hassastır" ve duygusal anlamda normalden çok daha zayıftır.

olan olmuş bir kere. insanlara en az şekilde zarar verecek şekilde ortalığı toplamak sana düşüyor.

• +1 çok haklısın

• helal be sana.. beni anladiğin için... tam beni tamamen tamamiyla anladin... gerçekten sağol.. acimasizca eleştiriler daha çok moralimi bozmuştu :( gerçekten iyi geldi yazdiklarin