Erkekler nasıl tavlanır?

Erkekler nasıl tavlanır kısaca bu sorunun cevabını verebilecek olan var mı ?

Güncellemeler:
arkadaslar oyle abaza bır tıpten bahsetmıyorum agır bır erkegı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekten erkeğe değişir bu, bu sitedeki çoğunluk gibi abaza bir kitle için nefes alsın yeterken dedikleri gibi çok bir şey yapmana gerek yok, sıradan bir kız olman bile yeterli,dir bir çoğu kişiye göre, hayattan beklentisi olmayan ya da düşük beklentileri olan, kadınları eğlence olarak gören kitleye hitap etmekten öteye gidemeyeceğinide belirteyim.

Bakışla falan olacak diyenlerede şunu belirteyim ben mesela bana bakan birine samimide değilsem pek hoş gözle yaklaşmam benim gibi tanımadığı birine böyle bakabilen biri, herkese bakabilir diye düşünürüm, kadında da erkekte de utanma olmalı biraz karşı cinse karşı.

Erkekler Ne Diyor 97

• Bakımlı-güzel ol... İyi görün...

Ona ilgi göster, sıcak-samimi davran; sohbet etmeye çalış. Hatta hoşlandığını da söyleyebilirsin.

Şayet o da senden hoşlanıyorsa, sana yakınlaşacaktır.

• Eğer ki güzelsen bir kez bıle arkaya bakmadan o cocugun yanından gec tavlamıssındır ama av' a cıkıp avlanma benden sana soylemesı :)

• ağır olduğumuz icin insanlar bakmıyor bile şükür tipimizde bozuk değil ama işte şans(((((((((((((((

• çoğu erkek için nefes alıyorsan yeter ama senin tavlıcağın tip umarım saygına hanım efendiliğine pratik zekana yerine göre espri yapmana sadakatine biraz da eline yüzüne bakılır bi tipsen extra bir şey yapmana gerek yok;)

• bir kız beni sadece zekasıyla tavlayabilir...

• oltayı at ve bekle.. tavlama ne lan!

• kaç kilo mesela, ağır derken?

• aç yanında bi müslüm damardan çal 2 parça bi de faça attın mı kollara tamamdır ağır erkek senin :P

• ben ağır erkek miyim uyus neremde tesbih var benim :P

• boyle bır kız gormedım bennnn :)

• sen öylelerden mi hoşlanıosun?:D

• he erkek bir değildir. yani naza göre şerbet vericeksin

• şimdi gercekden tavlayıp seni sevmesini istiyosan annesi gibi ol ha aklını alayımdiyosan yat tavlarsın ;)

• yani evet öyle gercek bu önce sevgili anaç sonra kadın olacaksın bak nasıl aşık oluyor ben öleyim şahsen ;))

• bunyamin bey siz öylemi tavlanırsınız hyr bilgim olsun yani ;) :D

• Bu muhtelif. Sorunun cevabı kimi tavlamak istediğine göre değişir.

• paspalsan zor işin :D

• her türlüsü var bu işin işini bileceksin o kadar

• tangayı oltanın ucuna bağlıyorsun :)))) bizler zıplıyoruz zaten

• Çok ekstra birşey yapmana gerek yok. İlk görüşte karşılıklı bir elektriklenme oluyorsa bu iş bitmiş demektir :D

• insan içine çıkman yeterli.

• bundan basıt ne varkı? en buyuk avantajın kadın olman zaten. az kırıt , az cılveli konus. hatta soyle ateslı bakıs tek basına yeter.

• seksi ve şirin ol hep gözlerine bak

• kız olmak erkek tavlamanın %90 ı nı oluşturu gerisi bakış felan :)

• Bir bakışın yeter..:)

• gözlerinin içine içine çok ciddi bakışlar at, o mesajı anlar :)

• Zekanızla konuşmalarınızla davranışlarınızla tavlayabilirsiniz. Süslenip püslenerek yalnızca ilkel duyguları güçlü olan boş adamları çevrenize toplarsınız, sinek gibi.

• Zeka ile tavlanır

• ben seçilmem seçerim :D

• Erkek köpek kuyruk sallamadikca dısı köpek ne yaparsa yapsın olmaz o is :D

• ocağın altını yakarsın tavayı ocağa atarsın zeytinyagını az biraz gezidirirsin fazla yağlı iyi değildir. teflon tava kullanmanı öneririm çok yapışkan oluyoruz lezzet katmak için ellerini kullanmalısın mutfak eldiveni sakın takma. evir çevir fazla da üstüne düşme yanar ne az ilgi nede cok fazla. işte böyle indir ellerinle otutrttur masaya tabağı yak mumları yanlarına iki kadeh şarap işte herşey bu kadar

• erkek tavlanmıyor arkadasım erkek tavlıyor genelde bayanı

• Erkek gibi düşünerek, olayları basitseyerek...

• erkek gibi kızları kim sever ki? erkekler gibi düşün ve onları isteklerine göre hareket et demek istedim.. hoplayıp zıplamana gerek yok :)

• Erkek gibi kızlardan da, aşırı sulu kızlardan da nefret ederim, hiç şansı yoktur.

• Erkekleri tavlamaının en basit yöntemi, bir kızın bir erkege, ilgilendigini hisettirmesi yeterlidir.

• ondan kolay ne var tatlı bi gülück vs

• Selam Vermen Yada göz kırpman yeterli :)

• Abi erkeğe iki göz kırp az elin eline deysin yakın dur ona belki sarıl ne biliyim yanağını öp hemennn hemeeennn ertesi güne kalmaz öpüşürsünüz :D

• Kendini ağırdan sat. Onu kıskandırmak yada dikkatini çekmek için arkdslrını kullanma. Arada bi anlık bakışlar at.

• erkek tavlamak zordur...davranışına göre ya sana hayran olur yada seni basit biri olarak görür...

• erkeğine ve erkeğin içinde bulunduğu duruma göre değişir. heyecan arayan bir erkeği cinsellikle, sevilmek ihtiyacındaki bir erkeği sevginizle, huzur arayan bir erkeği ancak huzur vererek, rahat bırakarak tavlarsınız.

• Kızlar kendinizi ne sanıyorsunuz bulunmaz hint kumaşı mı ?

• neyse ağzımı bozamam :)

• ewet :D

• fiziki bir kaç yolu var

• gozlerinin icine bakarak

• Mütevazi ol ?

• Sen bana bir kız nasıl tavlanır söylersen ben de sana söylerim.

• Kısacaysa: Poponu sür

• beni dekolte ile tavlıyolar

• erkek: ben fanatik galatasaraylıyım sen de galatasaraylı mısın?

kadın: evet

erkek: hayatta insanın annesinden daha değerli varlık yoktur.

erkek: bence ilişki için seks çok önemlidir.

erkek: bence insanlar evlenmeden önce ilişkiye girmeliler evlilik şart değil.

kadın : evet

erkek: bugun arkadaşlarla takılsam olur mu?

erkek: ev boş bana gidelim mi?

erkek: sevişelim mi?

erkek:...

kadın : evet

olayın özeti budur efendim.

• erkek:ayrılalım artık sıkıldım

kadın:evet..

film burada biter perde kapanır..

• Her zaman işe yaramaz ;) Üzgünüm ama biz kızlar her şeye evet demeyiz...

• bu formulu einstein görse kemikleri sizlardı :D

• anlamıyorum seni.kızlar nasıl bu soruyu sorar? sen kendini bile tavlarsın. çok ayıpladım. asıl ben soruyorum...

• Bi'Biskrem versen yeter.

• uzaktan göz kırp bence

• kanarım valla..şöle tatlı bir bakışa..yada ateşli bir bakışa kanarım :)

• nie sen öylemi kanıosun bize :D

• Bana bir göz kırp yeter..

• baban gibi mert ol, her erkeği olmasada hakkaten çoğu kızın hedef kitlesinde bulunan delikanlı çocukları tavlayabilirsin .ama çağın bütün kızları hala aynı yaşam tarzı ve ayni kafa yapısında olduğu sürece alın birinizi vurun ötekinize :) imkansız ...

• Allah sana akıl fikir versin

doğan gereği bunu doğuştan biliyo olman lazım

• bir merhaba yeter

• şımarmaya ve ortamdan ortama akmana gerek yok hee bi de çocuğu sıkma serbest bırak devamlı onunla ilgilen saçın elbisen gibi aksesuarlardan falanda olur fikrini sor yakışmış mı falan filan ilgilen yani sonra da yemek ye ve yemek te söyle yani bu mudur budur bence :DD

• tavlanmayı sevmem ben teklif etmeliyim ben elde etmeye calışmalıyım yoksa hiçbi heycanı kalmıyo.

• Nefes al yeter.

• Ben kendim bu yazacaklarımı düşündüğümden değil(Sevgilim yok,Hiç olmadıda.Olması için bir çaba içine girmedim de.Ben zaten bu dünyadan vazgeçmişim.) ama genel olarak gözlemlediğim şu ; Güzel ve bakımlı olmak öncelikli olmalı.Diğer bir tercih sebebi kimsenin ulaşamayacağı bir kız olman.Öyle Bir gün biriyle, bir gün biriyle, diğer günde o tavlamak istediğin erkekle gezeyim dersen olmaz.

• Erkeğine göre değişir toy bir erkekse iki bakış at bir gülümse bitti. Fakat tecrübeli bir erkekse sen onu tavlayayım derken ne olduğunu anlamazsın sabah bi bakmışın aynı yataktasın. Ama az buçuk tecrübeliysen şansın olabilir.

• Cinsel olarak mı duygusal olarak mı

• :D

• onu bilmiyom

• duygusal

• Cak bi beşlik panpaa ;). Rahata tak

• az yağda kısık ateşle

• eli işte gözü oynaşta olan erkek modelini tavlamak çok kolaydır birde tavlanamayan erkek modeli var ona ne yapsan boş hiçbir sonuç elde edemezsin

• Herhangi bir erkek zaten Tav'dır. Ekstra enerji harcamana gerek yok.

• Karşındaki erkeğe göre değişir abaza birisiyse göz kırpsan yeterlidir :)

• valla erkekleri tavlamak kolaydır çıkacaksın karşısına senden hoşlanıyorum diyeceksin olacak bitecek hehehe :P

• hala arkamda dolanıo hehe

• tabi ya hemende geliodunuz zaten bu belli bişi kızlar kuralları hep yapmak zorunda kalıo..

sana arkandayım dedm inanmadın..

• Yüksek ateşte tavlanır, kor ateş gibi olacaksın :)

• Aslında erkekler, abazalıklarından dolayı tavlanıyor.

Yoksa ittin sene tavlayamazsın.

• ekstra bişeye gerek yok soyun şöyle bi uzan

• Ufak bir tebessüm yeter

• erkekleri tavlamak çok zordur. erkek kendi kendini tavlattırır. O istemedikten sonra yırtsan da fayda etmez aslında.

• evet seyirci arkadaşlar dünyanın en salak erkeğinin sirkteki becerilerini izlediniz ödül için birer muz atmanız yeterli.

• Evet sayın seyirciler dünyanın en yakışıklı erkeği ıle kucuk bır soylesı yaptık ve bakın neler demiş :)

• söylemek istediğimi anlamadın.

• Öncekileri Göster
  • oldugun gibi davran dürüst ol yalan söyleme yeter

• içten, samimi, dürüst ve kendin olmayı başarırsan eğer neden olmasınnn

• içtenlik ve ruh güzelliği ve neşeli ol yeter...

• bence makyaj felan hikaye bakış ve mimikler çok önemli ;)

ben mesela doğal bayanlardan hoşlanırım yüzünü öyle maske takmış gibi hissediyorum bı bayanı görünce :)

• giyim kuşam makyaj bakış bunlar hikaye. oturup kalmanla konuştuğun lafla kaliteli bi insan olduğunu göster yeter. o gelir seni tavlar merak etme. ayrıca bi erkeği sen tavlama. eğer sen tavlarsan farklı düşüncelerin önünü rahatlıkla açmış olursun. arayan aranan bi profil oluşturursun öyle yada böyle erkeğin aklında. er yada geç bununla yüzleşmek zorunda da kalirsin demedi deme.

• Giyimine dikkat et az makyaj yap. gözlerinin içine bak gül. Tabi sana uygun biriyse. Değilse hiç uğraşma

• bakışlarla tabikide birazda makyaj

• bazı erkeklere göz kırp yeter :P

• ülkemizde bunun çabasına girmeye gerek yok bence

• sürekli ona bak++++

• güzelsen çekiciysen çocukta utangac değilse zaten tavlanmıştır at gibi biriysen yani her erkek kabul eder genetik bişey

• erkeklerın %90 ı hazır tavlanmıs olarak bulunuyo zaten pıyasada bı ıkı goz at falan tamamdır yanı pesıne dusecek cok adam var

• yavlamaya gerek yokkiii,zaten tavlanmış doğuyorlar ,

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 26

• sen bu akıllan hiç kmseyi ayarlayamazsın şekerim:)

• hiçbişey yapmana gerek yok arkadaşım.ilgi duyan zaten gelip ayaklarına kapanır.yoksa salıcaksın ipini.ben yapamıyorum ama sen yap.

• Aşık etmek istiyorsan davranışlarınla, tavlamak istiyorsan kıyafetin,saçın,makyajınla.

• Kendin olmayı dene,hiç bi şey yapma başka.

• erkekler için nefes alman yeterli..

• nabzı atsın yeter :)

• yok artık nefes almanada gerek yok. soğumamış olsan da kafi :P

• Bir anda oluverir işte, bir anda neyden hoşlanıp da sana gönül verebileceklerini bilemezsin milyon tipte karakter ve prensip sahibi insan var bu dünyada, sen sen ol yalnızca sen ol, başkası olma yeter...

• Ben bilmem tavladıklarım bilir.

• erkekler nasıl tavlanır=huzur sokağı feyza

• erkek tavlamak diye bşymi olur ya kzıım kndini agırdan sat.yok bkmakmış göz kırpmakmış bunlar ucuz ınsanların yapıcagı seyler sen seviyeni düşürme şansen erkek olsam tanımadıgım biri bana göz kırpsa k.bakma ama farklı karşılarım.İllaki ilgini belli etmek istiyosan normal arkdaş gibi yanaşırsın şimarik kız tıpı gibi deglde aklı basında bri oldugunu gösterrsn yalansiz dolansiz biri oldugunu görünce o hoslntısı varsa belli eder.

• melek davran.çok dırdır yapma.konuş ama yapıcı konuş,yıkıcı değil.yanında olduğunu hissettir,çok bunaltma ama çokta boşlama.bi erkeğin annesi hayatta en özel insanlardan biridir.annesiyle arasındaki ilişkiyi sor.annesine karşı iyi olmasını söyle,fedakarlıklarından söz et.kıskandırayım derken sakın kaçırtma.bak bu nokta çok önemli.onunla konuşurken sakın ikinci bi erkekten bahsetme aman diyeyim.şimdilik aklıma gelenler bunlar.sonrasında bir şeyler gelirse aklıma paylaşırım.hadi kal sağlıcakla dostum.

• Bi göz kırp tamam işte.

• bı gulus bı bakıs..

• erkeğin tavlanacağı varsa her türlü tavlanır çok uğraşmana gerek yok bi bakman yeter

• Yapışmayan döküm tavada.

• Bir yerde otururken göz göze gel 3 saniye gözlerinin içine bak sonra başka yere sonra tekrar gözlerinin içine çok hafif bi gülümse belli belirsiz bir daha bakma. En azından merakını uyandırırsın bakımlı ol kendine güven ayakların yere sağlam bassın ve kendin gibi ol tavlayacağım diye basit hareketlerde asla bulunma.

• Ağır bir erkek zeka ile tavlanır. Tavlamaya çalıştığını anladığında seni hafif görür ama haberin ola.

• amaaan sorma. her yanı naz bu oğlanların. bi oğlanı yatağa atıcaz diye bin takla atıyoruz biz kadınlar olarak.

ben de çok muzdaribim bu dertten.

bu kadar nazlı olmasanız oğlanlar=/

• kim naz yapıo gırtlanı sıkarım onun valla

• hiç sevmem ben naz yapmayı -.-

• yazık kıyamam :)

• En fazla 2 dakikamı alır...

• 2 dk vay be rekor 1.50 sn yapan var mı acaba

• görende adriana lima sancak seni

• Çok hafife alıyorsun erkekleri. Abartmasak ?

• bu yukarda makyaj yap diyenlerin hepsi var ya bir sonraki soruda buradan tüyüp makyajsız kız güzeldir abi, doğal olacak ayağına yatacaklar.Yemezler gulümmm :D

• doğal ol ve odun olma biraz cilveli ol bakışlarını kullan :D

• Ağzına s*ç. Yemin ediyorum; sana aşık olacaktır... Bu güne kadar hiç şaşmadı. Kime değer versem, iyi davransam tüydü hemen, kimi de takmasam, kötü davransam aşık oldu. Garip ama gerçek :D

• Çoğu insan keçileri kaçırmış...

• aynı şey kızlara da geçerli, kime iyi davransak gidiyo bi angutu buluyo ama süründürsek peşimizden geliyo kız.

• Valla ben değer verdiğim kişiye hiç kötü davranmam. Tam tersi; hoşlandığım kişiyi sevecenlikle tavlamak isterim. Birini istemiyorsam da kurtulmak için kötü davranırdım. Ters tepmeye başlayınca el mahkum; taktik değiştirdim :D Şimdi hoşlandığım erkeklere kötü, umurumda olmayanlara da iyi davranıyorum :)

• Öncekileri Göster
  • bunu tavlanmış bi erkek en iyi şekilde anlatacaktır :D

• sadece gözlerine bakman yeterli..buna bile tav olurlar :D

• yanından geçerken "ayyy bu jartiyerler ne rahatsız şeyler böyle"filan de duysun

yalnız kafayı da jartiyere takmış durumdayım :S

• delee +1 güldüm :)

• Yapma bacım tecavüz ederler :D

• tavlama mantığını bırakıp iyi birini beklersen daha çok faydası olur,haberin olsun:)

• Teflon tavayla.

• gözünü seviyim sen espri yapma be

• belliki bu işlerde acemisin gözlerinle sonra samimiyetinle etkile allah kolaylık versin kardeşim..

• aynen :)

• tecrübe..yaş ile alakası yok..

• numaramı sen bilirsin yalan yok bnde 18 yaşındayım tecrübenin alası var..

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...