Erkekler nasıl tavlanır?

Erkekler nasıl tavlanır kısaca bu sorunun cevabını verebilecek olan var mı ?

Güncellemeler:
arkadaslar oyle abaza bır tıpten bahsetmıyorum agır bır erkegı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekten erkeğe değişir bu, bu sitedeki çoğunluk gibi abaza bir kitle için nefes alsın yeterken dedikleri gibi çok bir şey yapmana gerek yok, sıradan bir kız olman bile yeterli,dir bir çoğu kişiye göre, hayattan beklentisi olmayan ya da düşük beklentileri olan, kadınları eğlence olarak gören kitleye hitap etmekten öteye gidemeyeceğinide belirteyim.Bakışla falan olacak diyenlerede şunu belirteyim ben mesela bana bakan birine samimide değilsem pek hoş gözle yaklaşmam benim gibi tanımadığı birine böyle bakabilen biri, herkese bakabilir diye düşünürüm, kadında da erkekte de utanma olmalı biraz karşı cinse karşı.

Erkekler Ne Diyor 97

• kaç kilo mesela, ağır derken?

• Allah sana akıl fikir versin doğan gereği bunu doğuştan biliyo olman lazım

• tavlanmayı sevmem ben teklif etmeliyim ben elde etmeye calışmalıyım yoksa hiçbi heycanı kalmıyo.

• Erkek adam tavlanmaz ! Tavlamak ney ki ?

• Bu çağda erkek tavlamaya gerek yok kör topal gudubet gibi dolaşsan da sana çok güzel olduğunu söyleyecek bir abaza zümresi peydah oldu.Rahat ol.

• hemen verecek gibi yapıp biraz peşinde koştutursan, belli aralıkalrla umudunun kırılma noktalarında verirsen tavlarsın çok rahat...

• Bu muhtelif. Sorunun cevabı kimi tavlamak istediğine göre değişir.

• bundan basıt ne varkı? en buyuk avantajın kadın olman zaten. az kırıt , az cılveli konus. hatta soyle ateslı bakıs tek basına yeter.

• Zekanızla konuşmalarınızla davranışlarınızla tavlayabilirsiniz. Süslenip püslenerek yalnızca ilkel duyguları güçlü olan boş adamları çevrenize toplarsınız, sinek gibi.

• erkek: ben fanatik galatasaraylıyım sen de galatasaraylı mısın?kadın: eveterkek: hayatta insanın annesinden daha değerli varlık yoktur.kadın: eveterkek: bence ilişki için seks çok önemlidir.kadın: eveterkek: bence insanlar evlenmeden önce ilişkiye girmeliler evlilik şart değil.kadın : eveterkek: bugun arkadaşlarla takılsam olur mu?kadın: eveterkek: ev boş bana gidelim mi?kadın: eveterkek: sevişelim mi?kadın: eveterkek:...kadın : evetolayın özeti budur efendim.

• bu formulu einstein görse kemikleri sizlardı :D

• Her zaman işe yaramaz ;) Üzgünüm ama biz kızlar her şeye evet demeyiz...

• erkek:ayrılalım artık sıkıldım
      kadın:evet..
      film burada biter perde kapanır..

• Herhangi bir erkek zaten Tav'dır. Ekstra enerji harcamana gerek yok.

• Ufak bir tebessüm yeter

• bence makyaj felan hikaye bakış ve mimikler çok önemli ;)ben mesela doğal bayanlardan hoşlanırım yüzünü öyle maske takmış gibi hissediyorum bı bayanı görünce :)

• erkeklerın %90 ı hazır tavlanmıs olarak bulunuyo zaten pıyasada bı ıkı goz at falan tamamdır yanı pesıne dusecek cok adam var

• he erkek bir değildir. yani naza göre şerbet vericeksin

• Erkek gibi düşünerek, olayları basitseyerek...

• Erkek gibi kızlardan da, aşırı sulu kızlardan da nefret ederim, hiç şansı yoktur.

• erkek gibi kızları kim sever ki? erkekler gibi düşün ve onları isteklerine göre hareket et demek istedim.. hoplayıp zıplamana gerek yok :)

• anlamıyorum seni.kızlar nasıl bu soruyu sorar? sen kendini bile tavlarsın. çok ayıpladım. asıl ben soruyorum...

• Bi'Biskrem versen yeter.

• Erkeğine göre değişir toy bir erkekse iki bakış at bir gülümse bitti. Fakat tecrübeli bir erkekse sen onu tavlayayım derken ne olduğunu anlamazsın sabah bi bakmışın aynı yataktasın. Ama az buçuk tecrübeliysen şansın olabilir.

• az yağda kısık ateşle

• eli işte gözü oynaşta olan erkek modelini tavlamak çok kolaydır birde tavlanamayan erkek modeli var ona ne yapsan boş hiçbir sonuç elde edemezsin

• ülkemizde bunun çabasına girmeye gerek yok bence

• Aç bi tip değilse hoşlanmadığı kız tavlayamaz onu, hoşlandığı kızında çok birşey yapmasına gerek yok.Biraz samimi ve şirin davranıp cesaret versin yeter

• güzelsen bakımlıysan erkeği elde edersin ama değilsen üzgünüm

• tangayı oltanın ucuna bağlıyorsun :)))) bizler zıplıyoruz zaten

• Çok ekstra birşey yapmana gerek yok. İlk görüşte karşılıklı bir elektriklenme oluyorsa bu iş bitmiş demektir :D

• insan içine çıkman yeterli.

• gözlerinin içine içine çok ciddi bakışlar at, o mesajı anlar :)

• erkek tavlanmıyor arkadasım erkek tavlıyor genelde bayanı

• Abi erkeğe iki göz kırp az elin eline deysin yakın dur ona belki sarıl ne biliyim yanağını öp hemennn hemeeennn ertesi güne kalmaz öpüşürsünüz :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 26

• Bir anda oluverir işte, bir anda neyden hoşlanıp da sana gönül verebileceklerini bilemezsin milyon tipte karakter ve prensip sahibi insan var bu dünyada, sen sen ol yalnızca sen ol, başkası olma yeter...

• Yapışmayan döküm tavada.

• belliki bu işlerde acemisin gözlerinle sonra samimiyetinle etkile allah kolaylık versin kardeşim..

• Maşallah, yaş da kemale ermiş galiba.. :)

• Öncekileri Göster
    • tecrübe..yaş ile alakası yok..

• aynen :)

• Kendin olmayı dene,hiç bi şey yapma başka.

• erkekler için nefes alman yeterli..

• yok artık nefes almanada gerek yok. soğumamış olsan da kafi :P

• nabzı atsın yeter :)

• bı gulus bı bakıs..

• Bir yerde otururken göz göze gel 3 saniye gözlerinin içine bak sonra başka yere sonra tekrar gözlerinin içine çok hafif bi gülümse belli belirsiz bir daha bakma. En azından merakını uyandırırsın bakımlı ol kendine güven ayakların yere sağlam bassın ve kendin gibi ol tavlayacağım diye basit hareketlerde asla bulunma.

• Ağır bir erkek zeka ile tavlanır. Tavlamaya çalıştığını anladığında seni hafif görür ama haberin ola.

• Ağzına s*ç. Yemin ediyorum; sana aşık olacaktır... Bu güne kadar hiç şaşmadı. Kime değer versem, iyi davransam tüydü hemen, kimi de takmasam, kötü davransam aşık oldu. Garip ama gerçek :D

• harbi diyosun :)

• Öncekileri Göster
    • aynı şey kızlara da geçerli, kime iyi davransak gidiyo bi angutu buluyo ama süründürsek peşimizden geliyo kız.

• Çoğu insan keçileri kaçırmış...

• Aşık etmek istiyorsan davranışlarınla, tavlamak istiyorsan kıyafetin,saçın,makyajınla.

• erkekler nasıl tavlanır=huzur sokağı feyza

• erkek tavlamak diye bşymi olur ya kzıım kndini agırdan sat.yok bkmakmış göz kırpmakmış bunlar ucuz ınsanların yapıcagı seyler sen seviyeni düşürme şansen erkek olsam tanımadıgım biri bana göz kırpsa k.bakma ama farklı karşılarım.İllaki ilgini belli etmek istiyosan normal arkdaş gibi yanaşırsın şimarik kız tıpı gibi deglde aklı basında bri oldugunu gösterrsn yalansiz dolansiz biri oldugunu görünce o hoslntısı varsa belli eder.

• melek davran.çok dırdır yapma.konuş ama yapıcı konuş,yıkıcı değil.yanında olduğunu hissettir,çok bunaltma ama çokta boşlama.bi erkeğin annesi hayatta en özel insanlardan biridir.annesiyle arasındaki ilişkiyi sor.annesine karşı iyi olmasını söyle,fedakarlıklarından söz et.kıskandırayım derken sakın kaçırtma.bak bu nokta çok önemli.onunla konuşurken sakın ikinci bi erkekten bahsetme aman diyeyim.şimdilik aklıma gelenler bunlar.sonrasında bir şeyler gelirse aklıma paylaşırım.hadi kal sağlıcakla dostum.

• doğal ol ve odun olma biraz cilveli ol bakışlarını kullan :D

• sen bu akıllan hiç kmseyi ayarlayamazsın şekerim:)

• hiçbişey yapmana gerek yok arkadaşım.ilgi duyan zaten gelip ayaklarına kapanır.yoksa salıcaksın ipini.ben yapamıyorum ama sen yap.

• Ben bilmem tavladıklarım bilir.

• Bi göz kırp tamam işte.

• erkeğin tavlanacağı varsa her türlü tavlanır çok uğraşmana gerek yok bi bakman yeter

• amaaan sorma. her yanı naz bu oğlanların. bi oğlanı yatağa atıcaz diye bin takla atıyoruz biz kadınlar olarak.ben de çok muzdaribim bu dertten.bu kadar nazlı olmasanız oğlanlar=/

• yazık kıyamam :)

• hiç sevmem ben naz yapmayı -.-

• kim naz yapıo gırtlanı sıkarım onun valla

• En fazla 2 dakikamı alır...

• Çok hafife alıyorsun erkekleri. Abartmasak ?

• görende adriana lima sancak seni

• 2 dk vay be rekor 1.50 sn yapan var mı acaba

• bu yukarda makyaj yap diyenlerin hepsi var ya bir sonraki soruda buradan tüyüp makyajsız kız güzeldir abi, doğal olacak ayağına yatacaklar.Yemezler gulümmm :D

• bunu tavlanmış bi erkek en iyi şekilde anlatacaktır :D

• sadece gözlerine bakman yeterli..buna bile tav olurlar :D

• yanından geçerken "ayyy bu jartiyerler ne rahatsız şeyler böyle"filan de duysunyalnız kafayı da jartiyere takmış durumdayım :S

• Yapma bacım tecavüz ederler :D

• delee +1 güldüm :)

• tavlama mantığını bırakıp iyi birini beklersen daha çok faydası olur,haberin olsun:)

• Teflon tavayla.

• gözünü seviyim sen espri yapma be

Yükleniyor...