Bir kızla konuşmak için nası bir konu açmak gerekir?

Bi kızla konuşmak için nası bi konu açmak gerekir yani sohbete nasıl başlamak gerekir ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kızlar kendilerinden bahsetmeyi veya birilerinin olumlu yönde kendilerinden bahsetmesini çok severler. Bu yüzden ona kendisinden bahsedebileceği şeyler sormalısın. Ama bu sorular vermek istemeyeceği cevapları içerek sorular olmamalı...

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızın sevdiği konuları biliyorsan hiç durma. Bazen kızlar dertlerini anlatacağı birini bulmak ister. Bunu da kullanabilirsin konuşmak için.

• biriyle konuşurken muhabbete dalıp direk onu muhattap alabilirsin,mesela birkaç kişi bir konu hakkında konusuyolar moda diyelim kıza dön bence kırmızı sana yakısır de mesela

• etkilenmem tabiki ama derim noluyoruz filan şaşırırım dikkatimi çeker daha sonrada ilgiye dvm ederse

• Bi erkek böyle bir şey söylese etkilenirmisin sen:)

• çikolata al sanada almıştım ama seversin herhalde dersin sempatik gelebilir çikolata can'dır :)

• nasıl bi ortammda ama o önmli..

Erkekler Ne Diyor 10

• kızın ilgi alanına göre değişir kitap müzik film spor

• duruma göre değişir nasıl sohbete gireceğin ama. sohbete başlamadan kızın önce dikkatini çekmelisin. yani seni dinlemeye hazır olduğunu görmelisin ve ne soracaksan ondan sonra sor. sakın tereddütlü konuşma.gayet kibar ve gür ses tonuyla olsun. ucu açık cevaplı sorular yöneltme. kaba olma

• Nabza göre şerbet vermek önemlidir...

• Biriyle tanıştıktan sonraki ilk 4-5 sn çok önemlidir ben basit bi yyolını buldum bile :) kıza dönüp gözün çapak kalmış ve ya yanağında kirpik var diyebilirsin ve kız onu temizler sen sanki hala ordaymş gibi elinle temiLersin sonra sabah kalkınca yüzünü yıkamıyomusın dersin kızda açıklama yapar ister istemez sohbet uzar

• Özellikle bi konu arama kendini de kasma akışına bırak ama sempatik görünecegim diye de şebeklik yapma. Artistlik olsun diye anlamını bilmediğin yada dilinin dönmediği kelimeler kullanma. Sen, sen ol yeter :)

• Bu nasıl bir soru abi ortama ve amacına göre değişir, kızın karakteri de önemli :)

• Abicim her kızın bir kaç ortak noktası vardır illa mesela erkekler de futbol ve arabalarısever kızlarda da vardır ole ortak nokta .

• Bir kızla konu açmak için o anı yaşaman lazım..ben mesela 1 ay önce spor parkında 1 saat arkamda aralıksız gelen bir kıza dedim 1 saattir yürüyoruz gel yanıma beraber yürüyelim muhabbet olur dedim :)öyle tanıştık yani ortam lazım o anda pratik davranacaksın

• Son zamanlarda gayet kibar ve saygılı bi sekilde yaklaşıyorum kızlara ve son tanistigim 3 kızlada kavga ettik Bakıyosun kıza efendi kültürlü masum yüzlü, canavar çıkıyor ,Hepsi bi değişik ya tamamen şans kibar olursun sıkılırlar kaba olursun kaçarlar ortası olursun yine yok mevsimdenmidir nedir bu aralar hepsi bi manyak

• tamamıyla ortama baglı

• ortama bağlı sihirli bir sözcük yok :D:D

• aynen ortam ne grtiriosa o..

Yükleniyor...