Egosu yüksek erkekler...

Egosu aşırı yüksek bi erkek, kızdan hoşlansa kız da oralı olmuyorsa o da oralı olmaz mı? hiç takmıyormuş gibi yapabilir mi? Onu bu halden nasıl kurtarabilirim ilgilenerek demeyin?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bi dakka hemen bakıyorum..hımm egom baya bildiğin aşırı yüksek..ben oralı olurum onu da oralı ederim anında..bu haldende kurtarırım ikimizi de

• ne demek..her zaman..sorularına bi nebze de derman olabildiysem işte o bana yeter

• ne güzel söyledin be dorukk :)

Erkekler Ne Diyor 16

• egosu yüksek bi adamsa hiç uğraşmao hep şeyinin keyfine göre hareket edecektirsenin yaptıkların veya yapmadıklarını tınlamaz

• yani bunun onun yapısıyla ilgili
      senin yaptığın güzellikle sevinmez
      kötülükle üzülmez
      dünya onun etrafında dönüyor

• evet doğru söylüyosun... Sanırım sezen aksudan vazgeçtim bana gelmeli :D

• Erkek bir süre konuşmayı dener. Baktı kız oralı değil ya yorganı yakar yada sallar atar :) Fazla naz cilde zarar. Hint kumaşı da olsa fark etmez :)

• Araştırma görevlisi olunca ne oluyor ki ?

• doğru da bi de araştırma görevlisi arkadaş...

• egosu yüksek erkek bilriki dünyada başka kızlarda var :) sanırım başka söze gerek yok gayet açık

• Bu ülkede yüksek egolu erkek olunmaz olan adam nal toplar millet yeni yeni aşklara yelken açarken. Yüksek ego lüksü ülkemizde kızlara aittir. ( hem yakışıklı hem zeki hem de zengin adamları hariç tutuyorum )

• :)

• egonu düşürerek

• kötü insana en acı tokat iyinin attığıdır

• benimki de düşmüyor ama onun kadar da cıkmıyo :)

• sen bence ayaralamayı değildeayarladıktan o egoyu napacanonu düşünego tatmin aracı olmayasın

• işte ben zaten ayarlayamam onu çünkü ben de ego demeyelimde gurur hat safhada benim gururum herkesle yarışır asla ilgilenmem kendimden ödün vermem.. Yani o aracı olacak en son kişi benim :)

• Umurumda olmaz istersen ağzınla kuş tut. Bir kere burun kıvırdıysan olmaz o iş.

• Balık burcuyum ama, özelliklerini taşımıyorum. Ya da inanmıyorum diyelim.

• pardon burcun ne?

• dönş derkensöylediği cevabı bizle paylaş

• artık bundan sonra konuşursak tabi paylaşırım da sanmıyorum hiç oralı olmadım hem de hiiiç...

• Tam benden söz etmişin.Şimdi yakışıklıyım.Vücutu var boy var,tip var,Tarkana,Emir'e benziyorum çok iyi giyiniyorum tabi ki egom yüksek olucak.Bir ortama girdiğimde direk belli oluyorum,kızlar benimle konuşmak için gözümün içine bakıyo,bakılan erkek oluyorum otobüste,metrobüste tabi ki egom yüksek olucak.Kızlar ayağıma geliyo neticede.2-3 kıza gitmişimdir ayağımla onlarda kabul ettiler,geriye kalan kızlar kendileri ayağıma gelmişlerdir.Durum böyle oluncada senin çok güzel olman lazım delirüzgar26 ya da kendinden ödün veren (halk dilinde peynir diyoruz biz onlara.) bir tip olmalısın ki ben sana geleyim delirüzgar26..

• yok senden söz etmedim bu yakışıklı değil acayip espri yeteneği var ağzı cok ii kendini öyle sempatik kılıyo:) kendimden de asla ve asla ödün vermem.. Tesekkür ederim.

• Bak bende keçi hatta katır inadı vardır. Buna ego diyende var. Eğer egoysa ve bir derece aranyorsa bu hat safhada var bende. Ben bir kızdan hoşlanırsam ona ilgimi belli ederim. Lakin kız oralı olmuyorsa ben hiç olmam ve bir zaman sonra takmamış gibi yapmam; takmam.

• Oğlak

• laz53 ne burcusun?

• Deli midir nedir derim :) Şakası bir kenara bunu o anda nasıl analiz ettiğim önemli.

• Öncekileri Göster
  • Egosu yuksek iki insan zaten birlikte olmaz o cocukta seni sallamaz

• Orasi cok onemli degil sonucta istedigin olmaz

• evet ben de onu sallamam bildin?

• kurtaramazsın

• bence de!

• egosu yüksekse zaten dönüp bakmaz yada bükemediği eli öper eninde sonunda yüz verme seviyorsa aşk gurur dinlemiyor

• hmm sagol kovboy ;) bakalım...

• eğer egosu yüksekse sen ilgilenirsen iyice hava yapar ama sen hiç takmazsan peşinden koşabilir

• ilgilenmiyim demi? bana ne o ilgilensin o koşsun kaçan kovalanır.

• egoluysa hiç bulaşma kesinlikle hayır gelmez

• kız erkek fark etmez egolu insan kendinden başka kimseyi beğenmediğinden çevresine küçümser bakar. hoş bi durum olmaz

• ben de böyle düşünmeye başladım...

• senin egonu yerim debakalımdönüş nasıl olcak merak ediyorum?

• dönüş derken

• kız oralı olmazsa , erkek hiç olmaz merak etme :)

• :) ay nabayım ben de öyle diyim bari çok da fifi :)

• çokta fifi der geçer :D

• hep böyle mi gidecek illa benim ilgilenmem mi lazım onun dönüş yapması için ama ben de ilgilenmeeeem!

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Egosu yüksekse uzak dur ama onunda kalbi var yaa..

• egosu yüksek ve zeki ise: bence tam tersi olur..diğer taraf oralı olmuyorsa elde etme arzusu fitili ateşlenmiştir..elde edene kadar rahat yok bu elemana..kendimden biliyorum..(çift taraflı olarak..)senin pek fazla birşey yapmana lüzum yok o halleder..ha egolu ama zeki değilse yorum istemez..salla gitsin..

• normalde zeki de aşk konusunda tam bi salak :)

• egosu yükse daha da yükseltme

• AYNEN

• :D haklısın ben de hiç oralı olmuyorum zaten inadım inat napıyım...

Yükleniyor...