Hoşlandığım çocuğa nasıl açılacağım?

geçen sene aynı sınıfta olduğumuz çocuğa aşık oldum ama geçen sene çok utandım ve açılamadım.bu sene o farklı alan seçince sınıflarımız da ayrıldı ama ben hala ona aşığım.nasıl açılabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen açılma, sıcak sevecen davran. İlgi göster o açılsın.. Sen sonradan öğrenmiş ol...

• offf sınıflarımız farklı katlarda ve ben artık onunla konuşmaya bile utanıyorum.

• Öncekileri Göster
    • Peki çarpma..Koridorda kaza süsü verip ayağına bas...Sonrada özür dilemeden sırtını dön uzaklaş...Arkandan öfke ile bağıracak ...İşte konuşma ve kavga firsatı...Gerisi sana kalmış..

• ok pazartesi denerim tabi tek görürsem

Erkekler Ne Diyor 4

• Ah siz kızlar! Hoşlanıyorsanız bunu açıkca belli etmelisiniz bizlere. Hoşlanıpta umursamaz tavır takınan kızlardan nefret ediyorum, işi yokuşa sürüyorlar. Erkeğe biraz ilgili ol, emin ol herşey daha güzel olur.

• ona kendisiyle aynı sınıfta olamyı özledini söyle ;) anladiiii

• çocuğu hiç tek görmüyom yaa

• Öncekileri Göster
    • pekiii :D

• tamam

• tekne tut 5 lira falan hemen onun limanına git allah sana dil vermiş içinden ne geliyorsa söle bea:)

• çok utanıyorum ama yaa

• sorunda o zaten face veya telefondan yakınlık kur veya aracı arkadaşla öyle daha rahat söylersin

• hiç tek olmuyo ya faceye de pek girmez.

• git ve direk söyle .

• çok utanıyorum ve onu hiç tek bulamıyorum.

• şu utangaçlığa çözüm yok maalesef. herkeste var o lanet olay. ah ulan ah niye var ki acep ?

• aynen yaa

Kızlar Ne Diyor 4

• 1d hayranı oldun sürece seni asla sevmiycek

• nie ki

• Öncekileri Göster
    • öptüm bye

• bye

• bence açılma.sevgini belli et çekil.

• onu bile belli edemiyom sınıflarımız aynı katta bile değil.

• O sınıfa gitmeden tahtaya yaz isim ve soy isim ver çocuk hakkında yanlış düşünmemeleri için seninle sevgili olur bence.

• sınıftakilerden ayrı utanırım zaten

• Öncekileri Göster
    • Aynen :))

• :)

• Ah yine aynı sınıfta olsaydık keşke diyosundur dimi. Birşey sorma bahansi yada arakdaşıma hediye alacam bahanesi ile yardım iste yada direk açıl.

• tabi keşe-ke aynı sınıfta olsayf-dık zaten şimdiye açılmıştım

Yükleniyor...