Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Hoşlandığım çocuğa nasıl açılacağım?

geçen sene aynı sınıfta olduğumuz çocuğa aşık oldum ama geçen sene çok utandım ve açılamadım.bu sene o farklı alan seçince sınıflarımız da ayrıldı ama ben hala ona aşığım.nasıl açılabilirim?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• sen açılma, sıcak sevecen davran. İlgi göster o açılsın.. Sen sonradan öğrenmiş ol...

0|0
    0|0
    • offf sınıflarımız farklı katlarda ve ben artık onunla konuşmaya bile utanıyorum.

• Peki çarpma..Koridorda kaza süsü verip ayağına bas...Sonrada özür dilemeden sırtını dön uzaklaş...Arkandan öfke ile bağıracak ...İşte konuşma ve kavga firsatı...Gerisi sana kalmış..

• ok pazartesi denerim tabi tek görürsem

Erkekler Ne Diyor 5

• ona kendisiyle aynı sınıfta olamyı özledini söyle ;) anladiiii

0|0
    0|0
    • çocuğu hiç tek görmüyom yaa

• pekiii :D

• tamam

• tekne tut 5 lira falan hemen onun limanına git allah sana dil vermiş içinden ne geliyorsa söle bea:)

0|0
    0|0
    • çok utanıyorum ama yaa

• sorunda o zaten face veya telefondan yakınlık kur veya aracı arkadaşla öyle daha rahat söylersin

• hiç tek olmuyo ya faceye de pek girmez.

• git ve direk söyle .

0|0
    0|0
    • çok utanıyorum ve onu hiç tek bulamıyorum.

• şu utangaçlığa çözüm yok maalesef. herkeste var o lanet olay. ah ulan ah niye var ki acep ?

• aynen yaa

• Ah siz kızlar! Hoşlanıyorsanız bunu açıkca belli etmelisiniz bizlere. Hoşlanıpta umursamaz tavır takınan kızlardan nefret ediyorum, işi yokuşa sürüyorlar. Erkeğe biraz ilgili ol, emin ol herşey daha güzel olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1d hayranı oldun sürece seni asla sevmiycek

0|0
    0|0
    • nie ki

• öptüm bye

• bye

• bence açılma.

sevgini belli et çekil.

0|0
    0|1
    • onu bile belli edemiyom sınıflarımız aynı katta bile değil.

• Ah yine aynı sınıfta olsaydık keşke diyosundur dimi. Birşey sorma bahansi yada arakdaşıma hediye alacam bahanesi ile yardım iste yada direk açıl.

0|0
    0|0
    • tabi keşe-ke aynı sınıfta olsayf-dık zaten şimdiye açılmıştım

• O sınıfa gitmeden tahtaya yaz isim ve soy isim ver çocuk hakkında yanlış düşünmemeleri için seninle sevgili olur bence.

0|0
    0|0
    • sınıftakilerden ayrı utanırım zaten

• Aynen :))

• :)

Yükleniyor...