Aşk acısı nasıl geçer?

arkadaşlar soru açık yardım edin bana çoook seviyordum bıraktı beni bana ilk başlarda dedi hep yanındayım hiç bırakmayacağım ama mecburum ayrılığa demeye başladı şimdide neyms bana zarar gelmemesi için bnden uzak duruyormuş ben herşeyi göze alıyorum dememe rağmen bıraktı yanında saatlerce ağladım yinede fayda etmedi benim için bitti dedi ne yapmalıyım yaa bana dönmesini istiyorum lütfen yardımcı olr msnz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Neden ayrılığa mecburmuş peki?

• Knu ne acaba merak ettim..Ben gerçekten seven biri için ölüm dışında bir ayrılık sebebi düşünemiyorum

• yaa konu bambaska anlatamıyorum ama mantklı dusunnce oda haklı ama ben olumu bıle goze alırım onun için o nıye alamıyor kı

• Seven, sevdiğinden neden ayrılsın?Ne demek mecbur?Böyle bir şey olabilir mi.Gerçekten seven insan ayrılmaya mecbur kalsa bile ayrılmaz.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• yeni birini bulman lazım unutursun

• üfle geçer belki.

• uzaktan sevmeye devam edersin sen.sonra kafana vurursun.o çoktan unutmuştur bile bu arada.

• bunu sana yazdığımı bilmezsin bir yabancı şarkı gibi dinlersin benim için önce tanrı sonra sensin bir tek dileğim var mutlu ol yeter i. tatlıses nasıl:)

• Eğer o seni gerçekten seviyorda sırf sana bir zarar gelecek diye ayrıldıysa merak etme geri dönecektir,ama bence dönmeyecek çünkü seni düşünüyormuş gibi yapıp ayrılmasını masum gösterecek aklınca

• Erkek değilmiyiz sonuçta

• nasıl bu kadar emnsın kı :(

• Günlük hayatına devam edecek ve de her yeri gelenin kendi rengi ve kısmetiyle geleceğine inanacaksın..Arada bir de soğuk limonlu soda iç şişeden. Midedeki kelebek etkisine iyi gelir..

• Öncelikle allah yardımcın olsun.Hemen hemen ayni şeyler benimde başımda şu anda.Nedenini sorduğumda sana zarar gelmesini istemiyorum ve bu kadar önemli olmak beni korkutuyor vs diyo.Ben herşeyi denedim.Ama bi insanın duygularını değiştirmek çok zor,imkansız demiyorum.Bi süre kendini ondan uzak tut ama unutturma .Biraz zaman geçsin o atmıyosa sen mesaj at.Ne olacak ki .Gurur yapma sakin.Cevap vermezse kaygısıda olmasın içinde.Vermezse vermesin kaybedeceğin ne olabilir ki .Neyse sen şimdi tepkisiz kal bi süre .Sonrasında nasıl bi yol izleyeceğini onun davranışlarına göre kararlaştırırsın.Kendine bi meşguliyet bul.Düşündükçe aklina olmayacak şeyler gelir ve hata yapma potansiyelin yükselir.Bunlari kendimden biliyorum .Hayırlisi olsun ...

• zamanla geçer

• Senin ağlamana dayanamıyorsa tekrarını düşünme.Artık olanlar olmuş.Aşk acısı da hemen geçmez öyle.Aklından bisüre çıkmaz,zırt pırt anımsatıcı şeyler çıkar ne derken şiddeti azalır.Ama unutamaazsın.

• hep aklımda ruyamda yaaa

• aşk acısı sadece ZAMANLA geçer...

• insallah dönerrrr

• sana bol şans dilerim...

• zaten kacıyo bnden :( bılıyo yakın olsa barsmak isteyecek

• Öncekileri Göster
  • Aşk acısı geçmez koçum. Yok öyle bir şey, icat edilmedi henüz.Saçma sapan davranışlar eylemler var aşk acısını afifletmek, unutturmak için ancak geçiren bir şey yok.Tadını çıkarmaya bak derim ben. Zira bir zaman sonra o yaşadığın duyguyu iyi bir şekilde yad edeceksin. Aşk acısı iyidir; adam olmayanı adam eder, insanı olgunlaştırır.Haa kızdan ayrılmak istemiyorum nasıl tekrar birlikte oluruz diyorsan başka bir tartışma konusu o. Başka arkadaşlar cevaplasın.

• anlamdım neyse bsver

• İçeriği tam okuyamamışım ben, erkek sanmıştım.
      Olsun özneleri değiştir fikir yine aynı. Unisex bir tavsiye vermişim pek güzel

• kocum falan dıyede konusma bı kızla ayp oluyrrr

• Öncekileri Göster
  • aşk acısı zamanla kendi kendine geçer. acıyı çeken herkes bitmeyecek zanneder ama bitiyor. ben biliyorum. geçmiş olsun.

• insllah yaaaaa

• sessiz kal. sağlıklı düşünmesine izin ver. yokluğunu hissetsin. merak edip dönecektir bence.

• ama ayrılmak zorunda kaldı bılıyorum hala benı seviyor ama olmayacak dedı ne yapmalıyım ısrar mı etmelıyım yoksa hıc mesaj atmamı dersın

• Öncekileri Göster
  • el salla arkasından sadece

• nednsz değl mecbrum dedı yanı bana zarar gelmemesı ıcın mecburum ayrılıga dedı ve unıde aynı sınıftayz yaaa nasıl dayanacagım ben

• seni brakmış hemde nedensz yere çokta agladıgını söylyorsn seni gerçktn sevseydi gözyaşlarına dayanamyıp barışırdı. seni sevmeyen birinin peşnden koşmanda çok saçma olur

• yaaa sacmalama el sallamak için mi sevdm onu

Kızlar Ne Diyor 3

• çok zor allah sabır versin

• Aşk acısı geçmyor.Saadece zamanla hafifliyyor acın.Malesef belleğinden silinmyr.Kendmden biliyrm 2yıl oldu başlamadan bten sevgim ve hala unutamyrm kmseyide gözüm görmyr!Ama alışıyrsun bu acıyla yaşamaya da...

• ewet yok :(

• Yakasına yapışcak halin yok...

• yaaa ben alısmak istemiyorum brde aynı sınıftyz unıde offf cok zor oluyo ya bıgun bırı ıle gorrsem onu dayanamam :(

• çivi çiviyi söker -,-

Yükleniyor...