• Sor
  • Bence

Biriyle tanışmak için neler yapılır?

biriyle tanisacaksiniz bunun icin ilk adimi sizmi atarsiniz yoksa karsi taraftan mi beklersinz? Biriyle tanışmak için neler yapılır?

En İyi Görüş

• bir bayan olarak iilk adimi karsi taraftan beklerim ama yok cok hoslandiysam mutlaka ilk muhabbetin acilmasi icin birseyler yaparim kalem isteme, veya carpmak gibi seyler :D

Kızlar Ne Diyor 3

• ben hıc bısey yapmazdım..

• bayan olduğum için karşıdan beklerdim.. bence en iyi yol bir şekilde tanışmak zorunda bırakılmak. örneğin aynı okuldayız alel acele bir sey sorup bulunduğu yerden ayrılır sonra gider o konuyla ilgili bir sey sorarımm. direk gidip ismen tanısmaya çalışmam, farklı yollardan bunu mecburileştiririm.

Erkekler Ne Diyor 5

• birader ne olursa olsun bu birazda karşılıklı olur sen ortama girince merhaba deyipte karşılık vermiyosa senin yüzüne bile bakmıyolarsa sen daha ne yapıcaksınki ne yapabilirsin? şimdi gidipte muhabbet kurmaya kalksan abaza damgası ve kızın terslemeleriyle irkileceksin bayanlarımız çok yapıyo bunu erkeklerde onun için temkinli oluyolar.. her erkeğin başına gelmiştir bu...bence sana bakana sana 1 yaklaşana sen 2 yaklaş her zaman bu işler zamanla olur...

• Aslında çok basit sadece gidip merhaba diceksin korkulck bişi yok bunda oda senin gibi p*rno izliyo mastrbasyon yapıyo

• zaten tanışmışsınız gibi davransan ne kaybedersin

• Ben hep karşı taraftan bekledim bu yaşıma kadar(26) hiç bişey kazanmadım.Ama hiç bişey de kaybetmedim.Şanslı hissediyorum kendimi.

• bunalımdan çıktın galiba kardeş

Yükleniyor...