Cool erkek nasıl olunur? Bayanlara soruyorum

Cool erkek size göre nasıl olmalı? Cool erkek olmak için neler yapmak, neleri göze almak lazım? Kızların gülüşünün bile hoşuna gideceği bir erkek nasıl olmalı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İnsanın kendi ruhunda var olan bir şeydir insan istesede bunun önüne geçemez.

• teşekkür ederim

• +1

Kızlar Ne Diyor 15

• fazla gülmeyen,fazla konuşmayan erkektir. bir kızı beğense bile ona pek belli etmez,peşinden koşmaz buda onun peşinden koşulmasını sağlar. kendinden emindir.. tabii abartmamak gerek yoksa çok uyuz tipler oluyorlar,somurtuyorlar falan..

• çok süperdir onlar tek başına sigarasını yakar tek başına içerr bide söndürmez o sigarayı en uzaga fırlatır hayranlıkla seyredersn o fırlatışı

• ciddimisin :)

• Bana gore fazla ilgi gostermeyen, uyuz erkektir. Her zaman ilgimi cekmeyi basarmislardir.

• benim de lnet olası cool erkekler

• gizemli olur

• aşağıda yorumlardan birinde tip var yazmışsın...

madem profil resmine tüm çocukluğu harry potter da geçen birini değil kendi fotoğrafını koy

• :))))

• bilemiyorum

• Tipime güveniyorum ve bana yansıtılanları size söyledim.Gizli olması daha iyi.

• Bana göre..Ota b*ka gülmeyen ve cıvık olmayan bir erkek cool olma yolunda bir basamak çıkmıştır ^_^ .. Diğerlerini de siz bilin canım aaa !

• kirmizi oje adlii arkiye katilmadan edemicem :D ham maddesi odun erkeklerin...uzerine cila surmekle bilmem neyle kapanmayacak kadar odunnnnn :D neyse saka bi yana dogal ol

• sizin hammaddeniz kezban :D

• cool erkek diye bişey yoktur .alayınız ham maddesi odun .cool falan olamazsınz boşuna uğraşmayın :)))

• nasılda savunmaya gecmıssınız beyler hahaha:)

• Canxan ben yanar dönersiniz demedim ki .zsara sana gelince odunun coolu olmaz be abi :))))

• odun olabiliriz ama cool odun yoktur diye bir durum da yok.

• Öncekileri Göster
  • sessiz sakin ve karizmatik olur

• katılıyorum :-)

• önce karizmatik olmalı, sonra kızlara karşı soğuk, mesafeli, "ben kızlara artık doydum, tokum arkadaş" havasında olmalı :D

• kendin olmak bence çok cool yani yapmacık hareketlerdense sahte gülüşlerdense sen sen gibi dawran eminim bu çok cooldur .. ama dış görünüşte cool olmak istiyorsan kot pantolon üstüne güzel bir t-shirt altında nike adidas ayakkabı saçlarda adını feriha koydumdaki emir gibi olursa gayet cool olur :)

• kimi ?

• e sen resmen emini tarif ettin ama :)

• Cool olunmaz, Cool doğulur.O biraz insanın kendi yapısı,hareketleri ve duruşu ile olan bir şey.Ben bile Cool olmak gibi bir gayem olmadığı halde bana çok coolsun diyorlar.

• Kıvanç tatlıtuğ şu anki rolü Kuzey

• serseriliği mi cool yazdım ben adamın hal ve hareketli cool takmıyor kafasına göre yani ;)

• cool olmakla serseriliğin ne alakası var arkadaşım :?

• bana göre cool napçan ?

• Öncekileri Göster
  • sen sen ol yeter hicbir sekilde kendini degistirme derim ...

• niye sendemi eksi yedin xD

bazıları hoca tribinde ayar oluyorum

• hmm yani ille baska biri olmaliyim öylemi :)

• Bu sitede kendin ol demek suçtur test edildi onaylandı ;) +1

• Cool erkek olarak çok fazla yol alamazsın. Sağlam tip ve altyapı gerektirir.

• Bir Mehmet Günsür değilsen zorlama bence.

• Evet tip var.

Erkekler Ne Diyor 16

• doğustan kazanılan bir yetenektir bu herkeste olmaz yani :) hergün farklı bir kızla oturuom zaten nasıl oluosa

• Kuul erkek sadece aksesuar olarak gözlük taşıyan,gösterişli bir saati,bir adet orijinal zipposu olan,giydiği kıyafette renk uyumu olan biridir.Kuul bir erkek için yeterli nesneler..

• Herkes kendi yemeginden sipariş vermiş :)

• cool olunmaz cool doğulur.:) değiştiremzsin kendini uğrasma bosuna

• Cool hım.. En başta sanırım düzgün bi tip, fizik ve karizmatik olunmalı.. Kesinlikle kendine güveni olmalı.. Her haliyle hemcinslerine fark atabilcek biri.. Duruşuyla bakışıyla 1-0 önde başlayan. Cebinde parası olmalı.. Sanırsam birazda ciddi takılır bu arkadaşlar :) Daha önce cool olayım gibi bi çabam olmadı pek ilgim ve bilgim yok bu yönde.. :) Allaha şükür sevgilim şuan ki halimi seviyor :)

• cool olunmaz doğulur. sonradan cool olmaya çalışırsan madara olursun. kişilik meselesi.

• cool erkek afyon havasında erkektir... serindir... gece soğukluğu hiç çekilmez:) (bu edebiyatıdır anlayan anlar:D)

• adam gibi adam her zaman kuul olur

• kizlarla muhabbet kurma soguk ol hep.ve az konus. bi sure asosyal cekingen damgasi yersin ama hoslanan kizlar mutlaka cikar.birde oyle dusuk bel falan giyme kendi tarzin ne bilmiyorum ama erkeksi giyinmek guzeldir herzaman.

• Niye hep kızlar için siz uğraşıyorsunuz ki bırakın kızlar sizin için uğraşssın . :)

• herşeye doymuş olmalı

• herşeye doyan cool olmadan önce gay olabiliyor :)

• Cool ne la dürümcüye gidip takılıyoruz işte biz eller cepte dürüm yiyoruz

bumudur müdür?

• Gardaş sen sen ol cool mool olayım diye çırpınma.Delikanlı adam ol lafın sözün bir olsun davranışlarına çeki düzen ver biraz kızlarla habire muhabbet etme.Ağır abi ol ama odun da olma.Yanlış anlama sen böylesin demedim böyle yaparsan daha iyi olursun.Zaten bunları yaparsan kız sana bakmış mı bakmamışmı umurunda olmaz.Elini sallarsan ellisi olur sonra.Boşver sen kendine bak kız mız hepsi bulunur genç adamsın.Kendini geliştir vesselam...

• Bu zamanda cool olma tarzı tv lerdeki bayanların hayran oldugu tiplerdir dostum anket yapsan %80 i öyle diyecektir

• Cool olacağım diye madara olma.Cool luk doğuştan gelen karizmadır.

• Tamam işte doğuştan gelir karizma.Gözümü kısıp bakayım, gülmeyeyim kasılıp oturayım, şunu giyeyim daha havalı olur falanla olmaz bu iş:)

• Alakası yok.Gerçekten bir çok kere şahit oldum çocuk diyebileceğin kişiler şuan kızların gözünde yükseliyor.Tespit ettiğim kişilerde Tip var mı dersen yok derim.

• Kızları umursamayacaksın. Güzel markalı ürünler giyeceksin. Birde doğa vergisi bir tipin olacak . Genetik önemli hacı. yoksa 165 boyla olacak iş değil.

• 1,75 de oluyor ama ahh ahh :D valla saydıkların doğru hacı ;-)

• cık.böyle cool olunmaz, böyle sadece çekici olunur.

• İnandım.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...