Tinder Kullananlar ve Yorumlar! Tinder'dan Kız Bulunur mu?

Arkadaslar Tinder kullaniyorsaniz bilgilerinizi paylasir misiniz? Ne icin kullaniyorsunuz? Vs.
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

• Bende kullandım gereksiz bişey =)) bana kalırsa ordaki profillerin çoğu tinder uygulamasını kullananlar değil, çünkü hangine baksana 1 saat önce 3 dk. önce 5 dk. önce yarım saat önce aktifti yazıyo =)) 300-500 kişi içinden hiç aktif olan denk gelmez mi =))

• Denemek için arkadaşımda yükledi, arama mesafesini 1km. ayarlıyorum arkadaşımı görmüyo =)) saçmalığa bak =))

• Hahahh oda iyi. :D

• Sen tinder'ı ne için yükledin bak merak ettim şimdi =))))

• Tindere gelince konumunun yakınında olan bireyleri gösteriyor ve keyifli hoş sohbet muhabbet edip kendine iyi bir eş bulmakta yardımcı program

• Evet guzel gibi simdilik

En İyi Kız Görüşleri

• Ben kullanmıyorum ama kullanan kankslarım var beğendiğini kaydırıyorsun o da seni beğenirse arkadaş olup konuşuyosun olayı bu

• SEN KİMSİN.

• asıl sen kimsin

• adin b ile mi basliyo izmirli misin

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

38 79
  • Tindee ne be?

• Ya eşleşme olmadan konuşulmuyor 2 haftadır filan kullanıyorum 3 4 kişiyle eşleşti her eşleştiğimle birer kere yazışabildim uygulamadan cıkıp girince o eşleşmede kayboluyor Yani mesajlarda durmuyor o yüzden işe yaramaz bence

• Çünkü eslesmeyi kaldiriyorlar o yüzden gidiyor mesajlariniz

• Kullanmayı düşündüm ama üşendim

• Çok saçma bişey. İnstagram hesabına takipçi kasmak için orda millet

• Sanmıyorum.. Face dışında bir giriş şekli dikkatimi çekmedi..

• indirdim fake hesap dolu normal insan yok sildim anasinisatiyim

• Seks amacı için kurulmuş bir uyguluma iğrenç yani

• Ay sen hiç yapmiyosun sanki

• Bilmiyorum hiç girmedim

• öylesine kullanıyodum, herkesi swipe left yaptığımı farkedince bıraktım, seçici insanlara göre bir app değil fmşfç

• gercekten ya. ben uygulamayi birakmak yerine seviyeyi asagi cektim biraz sjdkdk

• O programlar TR'de genelde gay, travesti, fake profil yatağı. Zaman kaybetmeye değmez hiç.

• Doğru abi haklısın

• Fuckbudy uygulaması beğendiğin karşı cinsle bir şeyler yaşıyorsun falan ;)

• tinder ney la o kadar progrma kullandım ılk defa duydum desem.

• Bu normal bir sey. :D

• ne ıse yarıyor kı tango gıbı bısı mı?

• Yok yaa, iste karsi cinsten insnlarla konusabiliyosun, sohbet muhabbet iste

• ilk defa duydum O. o

• Guzel tabi :)

• ilk defa duymam mı?

• Yess

• Ordakilerin çoğu sevişmelik arıyor

• kullanmasam mı bilemedim ya

• Kullanma derim ben

• yakınındaki erkekleri sana sunuyor sen begeniyorsun oda seni beğenirse eşleşti diyo ve ordan mesajlaşa biliyorsun

• ben bir dolu kişiyi begendim sonra bir kaç kişi beni begendi kim diye bakmadan sildim:D

• Nekadar surede geri donus oldu?

• valla gece yarısı sıntıdan girdim bakındım. sonrs yattım sabah 7 gibi. öglen uyandığımda 4 kişiden beğeni vardı. duş, kahvaltı vs derken 6 vardı akşam ams sonra dedim ne konuşcam ben bunlarla sildim gitti :D

• tinder iyidir ama hot or not daha iyi ve daha çok günlük hak tanıyor

• türkiye varmı? onda..

• çevrendekileri gösteriyor ve baya bir türk kitlesi var ayrıca senin rehberindeki kişilerin arkadaşlarının arkadaşlarının numaralarını bile buluyor

• eywallah kardeşim deniycem ama tinder çok iyi gidiyor ;) özellikle turist akını var değerlendiriyoruz :))

• tam olarak mantığı ne uygulamanın

• facebook üzerinde bağlanıyorsun. 50km ye kadar ve 18 55 yaş arası seçimler var. bunları seçtikten sonra resimler geliyor kız ya da erkek ne arıyorsan beğeniyorsun eğer o kişide seni beğenirse eşleşme oluyor mesaj bölümü açılıyor konuşuyorsunuz

• saçma bir asosyalleşme uygulaması

• olur mu bende olmadı da oda arkadaşım oradan tanıştığı kızlarla her gün; bir konsere bara filan gidiyordu çocuk devrim yaşadı resmen

• Ben hiç kullanmadım.

• Ben okuldakı arkadaş grubum ile tinder vesilesi ile tanıştım 😊

• Nasıl oldu o? birbirinizi tinder'dan bulup ilk muhabbeti öyle mi başlattınız? :D

• Ya yakın oturuyomusuz eşleştik profil resmim okulun önünde bir fotoğraf ti o da görünce yazdı yoksa orda mi okuyon diye öyle muhabbete başladık zaten 1. sınıftayiz ikimizde

• Daha Fazla (97)