Tinder Kullananlar ve Yorumlar! Tinder'dan Kız Bulunur mu?

Arkadaslar Tinder kullaniyorsaniz bilgilerinizi paylasir misiniz? Ne icin kullaniyorsunuz? Vs.
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

  • Bende kullandım gereksiz bişey =)) bana kalırsa ordaki profillerin çoğu tinder uygulamasını kullananlar değil, çünkü hangine baksana 1 saat önce 3 dk. önce 5 dk. önce yarım saat önce aktifti yazıyo =)) 300-500 kişi içinden hiç aktif olan denk gelmez mi =))

    • Denemek için arkadaşımda yükledi, arama mesafesini 1km. ayarlıyorum arkadaşımı görmüyo =)) saçmalığa bak =))

    • Hahahh oda iyi. :D

    • Sen tinder'ı ne için yükledin bak merak ettim şimdi =))))

    • Hepsini Göster
  • Tindere gelince konumunun yakınında olan bireyleri gösteriyor ve keyifli hoş sohbet muhabbet edip kendine iyi bir eş bulmakta yardımcı program

    • Evet guzel gibi simdilik

En İyi Kız Görüşleri

  • Ben kullanmıyorum ama kullanan kankslarım var beğendiğini kaydırıyorsun o da seni beğenirse arkadaş olup konuşuyosun olayı bu

    • SEN KİMSİN.

    • asıl sen kimsin

    • adin b ile mi basliyo izmirli misin

    • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

38 79
  • Tindee ne be?

  • Ya eşleşme olmadan konuşulmuyor 2 haftadır filan kullanıyorum 3 4 kişiyle eşleşti her eşleştiğimle birer kere yazışabildim uygulamadan cıkıp girince o eşleşmede kayboluyor Yani mesajlarda durmuyor o yüzden işe yaramaz bence

    • Çünkü eslesmeyi kaldiriyorlar o yüzden gidiyor mesajlariniz

  • Kullanmayı düşündüm ama üşendim

  • Çok saçma bişey. İnstagram hesabına takipçi kasmak için orda millet

  • Sanmıyorum.. Face dışında bir giriş şekli dikkatimi çekmedi..

  • indirdim fake hesap dolu normal insan yok sildim anasinisatiyim

  • Seks amacı için kurulmuş bir uyguluma iğrenç yani

    • Ay sen hiç yapmiyosun sanki

  • Bilmiyorum hiç girmedim

  • öylesine kullanıyodum, herkesi swipe left yaptığımı farkedince bıraktım, seçici insanlara göre bir app değil fmşfç

    • gercekten ya. ben uygulamayi birakmak yerine seviyeyi asagi cektim biraz sjdkdk

  • O programlar TR'de genelde gay, travesti, fake profil yatağı. Zaman kaybetmeye değmez hiç.

    • Doğru abi haklısın

  • Fuckbudy uygulaması beğendiğin karşı cinsle bir şeyler yaşıyorsun falan ;)

  • tinder ney la o kadar progrma kullandım ılk defa duydum desem.

    • Bu normal bir sey. :D

    • ne ıse yarıyor kı tango gıbı bısı mı?

    • Yok yaa, iste karsi cinsten insnlarla konusabiliyosun, sohbet muhabbet iste

  • ilk defa duydum O. o

    • Guzel tabi :)

    • ilk defa duymam mı?

    • Yess

  • Ordakilerin çoğu sevişmelik arıyor

    • kullanmasam mı bilemedim ya

    • Kullanma derim ben

  • yakınındaki erkekleri sana sunuyor sen begeniyorsun oda seni beğenirse eşleşti diyo ve ordan mesajlaşa biliyorsun

  • ben bir dolu kişiyi begendim sonra bir kaç kişi beni begendi kim diye bakmadan sildim:D

    • Nekadar surede geri donus oldu?

    • valla gece yarısı sıntıdan girdim bakındım. sonrs yattım sabah 7 gibi. öglen uyandığımda 4 kişiden beğeni vardı. duş, kahvaltı vs derken 6 vardı akşam ams sonra dedim ne konuşcam ben bunlarla sildim gitti :D

  • tinder iyidir ama hot or not daha iyi ve daha çok günlük hak tanıyor

    • türkiye varmı? onda..

    • çevrendekileri gösteriyor ve baya bir türk kitlesi var ayrıca senin rehberindeki kişilerin arkadaşlarının arkadaşlarının numaralarını bile buluyor

    • eywallah kardeşim deniycem ama tinder çok iyi gidiyor ;) özellikle turist akını var değerlendiriyoruz :))

  • tam olarak mantığı ne uygulamanın

    • facebook üzerinde bağlanıyorsun. 50km ye kadar ve 18 55 yaş arası seçimler var. bunları seçtikten sonra resimler geliyor kız ya da erkek ne arıyorsan beğeniyorsun eğer o kişide seni beğenirse eşleşme oluyor mesaj bölümü açılıyor konuşuyorsunuz

    • saçma bir asosyalleşme uygulaması

    • olur mu bende olmadı da oda arkadaşım oradan tanıştığı kızlarla her gün; bir konsere bara filan gidiyordu çocuk devrim yaşadı resmen

  • Ben hiç kullanmadım.

  • Ben okuldakı arkadaş grubum ile tinder vesilesi ile tanıştım 😊

    • Nasıl oldu o? birbirinizi tinder'dan bulup ilk muhabbeti öyle mi başlattınız? :D

    • Ya yakın oturuyomusuz eşleştik profil resmim okulun önünde bir fotoğraf ti o da görünce yazdı yoksa orda mi okuyon diye öyle muhabbete başladık zaten 1. sınıftayiz ikimizde

  • Daha Fazla (97)