Türk filmlerinin unutulmaz replikleri. En iyi Türk filmi repliği hangisi sizce?

zdzdzd
Türk filmlerinin unutulmaz replikleri.. Aklınıza geldikçe güldüğünüz o şahane replikler hangileri? Benim aklıma ilk gelenler

-Aşk kalbimde yanan bir volkan gibidir, en senvdiğim tatlı kazan dibidir. Leyla sev beni sokma müşkle, seninle kaşık atalım iki tabak keşküle :)

-Benim olucak fıstııık binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı :)

-Kurt babanı kim öldürdü. Hav hav. Hain kostok! :)
Türk filmlerinin unutulmaz replikleri. En iyi Türk filmi repliği hangisi sizce?