Kızların ilgisini nasıl çekerim?

Okulda ya da herhangi bir toplum içinde kızlar ilgisini nasıl çekerim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• relax ol..takma kimseyi..kızlara bakma...çok güzel olsalar bile..gör nasıl ilgi çekeceksinn...

• harbiden öyle

Kızlar Ne Diyor 11

• spastik hareketler yap

• öyle olsun :)

• sorun yok o zaman:)

• yok canım ne alıncm onu yapmıcamı herkes bilidr hralde en azından tahmin edrler... :)

• Öncekileri Göster
  • doğal ol sadece bu.ama özgüvenin olsun kendinden emin bi duruşun olmalı

• İlgisiz ama kendinden emin bir duruşun olsun.

• Six pack = Cennete inen merdivenler.bakmaya doyulmayası six pack yap

• Kilt giy.

• biz türküz ve ayrıca erkeğiz onun sana yakışacağına eminim ;)

• Elinde Mango'da %70 indirim var diye bir pankart aç

• kızların ilgisini pozitif olarak mı çekmek istiyosun negatif olarak mı? sorunun boyutu tamamen değişebilir.

• şımarık olma yapmacık olma sesli gülme kırmızı hırka giy bordolu :D

• sakın sessiz olmalı tabi dışardan bakılınca ama onu tanıdıkça onun bambaşka dünyası olmalı. bu tip erkekler bence bütün kızların ilgisini çeker.

• Bırak kızlar senin ilgini çekmeye çalışsın.

• boşver ilgi çekipte ne yapcaksın

Erkekler Ne Diyor 13

• 2ay

bir kızı seviyorum ama o bana hiç bakmıyo eskisi gibi konuşmuyo benimle onun ilğisini nasıl çekerim ki sizcee onun konuştuğu başka çocuk var o çocuta eski çıktığı filan ayrıldıklarında birini ayarlamaya çalıştı çocuk kendine bide gelip seni seviyom diyo kıza buuna rağmen onunla konuşuyo ben hiçbir kıza bakmazken sizce ne yapmalıyım acil yardım lütfenn :(

• Okulda ya da herhangi bir toplum içinde kızlar ilgisini nasıl çekerim

• güzel bir koku :) herkes sahibini arar lisede ünv de de aranan adam olmuştum :):):):)

• burnunu karıştır.. kesin herkesin dikkatini çekersin :))))

• Hepsini dikkatini çekmeye calışma. Bir tanesine daha yakın olmaya çalış. Arkadaşlık kurup daha ileri boyuta götürmeye çalışabilirsin.

• bence rahatlığın tarzın ve kendi olgunluğunla kızlar genllikle biraz ağır birazda havalı olan tipleri sever ayarını kaçırmadan bunu yapa bilirsen ozman dikkatini çeke bilirsin demektir :::::şunu unutma kapıdan dünyanın en yakışıklı erkeyi girse bile kız kafasını kaldırmadı sürece o sadece bir adamdır

• Çanta sat.

• Önce itfaiyeyi ara,sonrada okulu ateşe ver kızları pencereden dışarı at,en kahraman rıdvan ünvanı al..

• hehhe sevdim:) +1

• "Ne kadınlar sevdim zaten yoktular"Şiirinide içinden okumayı ihmal etme..

• Git okul bahçesinin ortasına bana bakın ulaaaannnn diye naralar at sadece kızların değil herkesin ilgisini çekmiş olursun:))

• kafanı kırcam pembekalp:)) bütün cevaplarını bulup eksiliycem senin:))

• kızlarda kaçsın sonra :D benden -1 :D

• Adam gibi adam ol dışarda.Hava atmak için,dikkat çekmek için şımarma.Sigara içiyorsan,bir kız gördüğünde hava atarcasına içme.Adam gibi iç.Yürürken veya beklerken yerlere tükürme.Dışarda burnunu karıştırma.Dişlerini hergün fırçala.Kızlara samimi bir şekilde yaklaş,konuşurken sesin titremesin.Bazen güzel bir bakış ile kızın ilgisini çekebilirsin ama yanına yaklaşıp sohbet edemedikten sonra aynı soruyu tekrar tekrar sormak zorunda kalırsın =)...

• va arkadaşım bilmiyorum ama ben okulda ilk derse girmeden önce her zaman sırasının altına bir adet kırmızı gül katardım not bırakırdım kim olduğumu bilsin diye olup olmadık yerde karşısına çıkıp süprizler yaptım sonra mutlu sona ulaşmıştım demeye ddeğer

• Doğal olarak.

• hayatta en önemli şeyin kızlar olmadığını kafana sokarak...

Yükleniyor...