Çekingen erkeklere nasıl davranmalı?

Pek kızlarla konuşan bir insan değil.Nasıl yaklaşmalıyım ona?Bir de hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım?Çekingen erkekler nasıl davranır hoşlandıkları kıza?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Git karşısına onunla konuşmak istediğini söyle ve rahat konuşabileceğiniz bir yere geçin. Hafif bir tanışma sürecinden sonra onu farklı bulduğunu ve onu tanımak istediğini söyle. Fikrini al o da bu durumda senden güç alacaktır kullandığı cümleleri iyi ölçüp tarttıktan sonra doğru şekilde ona güven veren bir hareket ya da sözle kendine güvenmesini sağla rahatlayacaktır. Senden güç alıp içinde sana karşı birşeyler varsa açılacaktır. Gerçi bunları yaparsan yoksa bile ilgisini çekebilirsin emin ol ;-)

Erkekler Ne Diyor 14

• Normal davran herkese nasıl davranıyorsan öyle davran bence. Çünkü onda bir problem varmış gibi farklı davrandığını anlarsa daha da çekinir ve hiçbir sorunun cevabını anlayamazsın. Onu ne kadar az heyecanlandırırsan o kadar başarılı olursun. Kendini kasmadan sıradan bir şekilde davran o belli eder zaten rengini zamanla.

• uzaktan uzaktan keserler

• Çekingen, pek kızlarla konuşamayan biri olarak cevap veriyorum(1-2 sene öncesine kadar öyleydim) :D Çekingen olmayan erkeklere nasıl davranıyorsan öyle davran. Arkadaşlarının olduğu ortama sok. Açılmasını sağla, dikkat et fazla da açılmasın :D

• sen nasıl birisin

• Ben çok cıvıl cıvıl böyle çılgın bi insanımdır.

• Öncekileri Göster
    • başta zor olur konuşamaz konu bulamaz vs..toydur niyetin var madem çabalıycan tanımak için..o durumlardan geçtik bizde..hele senin gibi birine hiç yaklaşamaz

• :/ anladım teşekkürler

• Biraz cesaret vermelisin.Senden hoşlanıyorsa,genelde güven eksikliği sebebiyle yanlış yada hatalı bir davranış yapıp seni uzaklaştırmaktan ve senin karşında küçük düşmekten korkar.Eğer güven ve samimiyet sağlayabilirsen sana sadık bir arkadaş yada bir eş ,sevgili neyse..olabilir. Çekingen erkekler kızlarla pek konuşmaz ve onlar yokmuş gibi davranmaya çalışır pek muhabbet kurmaya girişmezler.Ama hem yakınında dolaşıp hemde çekiniyorsa mutlaka hoşlanıyor dur.

• eğer çekingense öyle saf saf bakar...sürekli sen gidip muhabbet etmeye çalış sonraları o sana gelir zaten...

• Tuttugunu kopartan adamlar vaken cekıngenle ne ugrasıcan arkadasım ya..sen resmen taşlı pırınc alıp ıcındekı taşları ayıklayım dıyosunişin gucun mu yok..hasbın allah ya :D

• Bn senden çok hoşlandım de git pat diye söyle. Yüzü kızarırsa kekelerse bilki o da sana karşı bişiler hissediyodur :D

• üzerine git bence. cinselliği ve bedenini tanımasını sağla

• bööööö die birden karşısına çıkacan,altına sıçarsa senden hoşlanmıyor dimektir...

• Çekingen bir erkeğe yakınlaşırsan ne olursa olsun geri adım atma gerisi kolay.

• Atak davran.

• Erkek olsun kız olsun fark etmez.İlk önce samimi bir arkadaş olmalısın. Sonrasında zaten sana güvendiği için içinden gelenleri söyleyecektir.

• gel buraya tatlım diyip yaklaş işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...