• Sor
  • Bence

Çağla Şikel'in saç rengini nasıl elde edebilirim?

Çağla Şikel'in saç rengini çok beğeniyorum, ballı bisküvi denen renk bunu nasıl elde edebilirim? saçlarım açık sarı yani renk direk tutar...Neyle neyi karıştırabilirim ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Tatlım söylemiyor karıştırdığı renkleri kimse bilmiyor diye biliyorum ben.Kuaförlerle konuşman lazım burdaki yorumlara göre hareket etmemelisin.Erkeklerin yorumlarına da aldırma :)

Erkekler Ne Diyor 6

• çağla şikel gibi bir fiziğin yoksa bence boşuna uğraşma. Benden söylemesi senden dinlemesi yada dinlememesi:))

• :)))))))))) en az onun kadar güzel bir fiziğim ve yüzüm var ;)

• sustum tamam.

• zeytinyagıyla mayonezı karıstır,sac dıplerıne yedır ıyıce...45 dk beklet ve yıka saclarını.. hadı kolay gelsın

• senin gibilerin niye kökü kurumuyor

• senin gibiler oldugu surece sıra bize gelmiyo da ondan!

• vuhuuu

• iyi bir kuaföre gidersen olur mahalle arası melahat abla kuaförü biraz sıkıntıya sokar böyle isteklerde ;)

• bal ve büsküvi

• her kuaför yapabilir sanırım ya pek zor değil gibi

Kızlar Ne Diyor 6

• bal köpüğü, küllü sarı gibi bir renk.

• link Şu renkten bahsediyorsun sanırım. Bi ara ben de çok araştırmıştım gerçekten çok güzel bir renk. Karamel gibi görünüyor ama muhtemelen bikaç rengin karışımıyla ortaya çıkmış. Kuaförlerle konuşabilirsin ancak bir kuaför bu rengi tutturabilir bence

• bal köpüğüne yakın bi rengi var

• kuaforler daha ıyı bılır..ama guzel bı renk deıl bence..

• bi programa katılmıştı demiştiki küllü kumral mı küllü sarıya mı ne boyatıyormuş ama baya küllü demişti hatta ilk boyatmada yeşil gibi oluyor saçım demişti sonradan açılıyor bikaç yıkamaya demişti. ayh ne çok demişti dedim. çok küllü bir saç yani

• o zaman açık küllü kumral falan olabilir cunku saçlarım altın sarısı gibi bi tonda şuanda

• Kendin yapamazsın, hatta her kuaför de yapamaz, ama Çağla Şikel kuaförünün yeşil renk karıştırdığını söylemişti :)))

• evet biraz küllü bi renk

Yükleniyor...