• Sor
  • Bence

Kızlar erkekler sizi olduğunuz gibi seven oldu mu hiç?

Bu zor aslında ama bulununca kaybedilmemesi gereken aşklardan :)Ben çok açık sözlüyümdür kıskancımdır mesela ha bir de birisi aptallık yapıyorsa aptalsın iyilik yapıyorsa harikasın derim pat diye tutmam içimde :))Bunlar da karşı tarafa batıyor genellikle değiştirmeye çalışan çok oluyor.Ha bir de açık giyinmem ama yine de yok güzelsin onu giyme bunu yapma neymiş efendim dikkat çekiyorum :))Oldu beni de olduğum gibi seven ama küçüktüm,maziye gömüldü çoktan ..Ya siz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence herkes oldugu gibi sevilmeli..zaten insan basta tanistigi insana asik olmuyor mu? asik olurken zaten o insani o sekilde kabul etmis oldun..en azindan kalbin kabul etmis :) bu kisi degistirmek istedikten sonra, istemedigi bir tarzda yasatmak istedikten sonra, geriye ne kalir? kavga ve ayrilik...benim fikrim böyle

• HEP BENI DEGISTIRMEK ISTEDI HEP BASKA ISTEDI:( AMA BENI BEN OLARAK HHIC ISTEMEDI:(

• o halde yapabilecegin tek sey kendine daha fazla eziyet ettirmemek ve kendi yoluna devam etmek..zorda olsa

• +1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kıskanan kişinin sevdigi icin kıskandıgı normal birşey. Beni seven birinin oldugunu yada olacagını düşünmüyorm

• Kötü huyların var ise bu huyların hem kendine hem etrafindakilere zarar veriyor ise bunu değiştirmek istememiz kadar doğal birşey olamaz bence .

• kötü biriyse neden asık oluyorsunuz kı o zaman, asık oldugun kısıye öyle asık olmussun oyle sevmıssın:) degıstırmeye calısmakta neyın nesı...

• Aşkın gözü maalesef kör . :)

• karsimdaki insan belki gorunusume deger vermemistir ama dusunce ve fikirlerime deger vermistir

• beni su kalibi gibi bir kaba sokacak bir kiz ile asla birlikte olmak istemembeni ben oldugum dogal ve farkli oldugum icin tercih etmeli dusuncelerime saygi gostermeli kendi dusunceleri ve dogalli ile ortusiyorsa tercih etmelidiraksi taktir de ben bu cocugu istedigim kaliba sokarim benim dusundugum benim istedigim gibi biri olur mantigi ile hareket eden kizlar ile birlikteligi asla dusunmem :((

• Rol mü yapıyoruzki bizi farklı görüp farklı sevsin.Neysek o.

• oldu ama ayrıldık :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Karşımdaki insan beni olduğum gibi görüp teklifte bulunmuştur ilişki başlamıştır bir zaman sonra rahatlık batınca karşı tarafa tabi çareyi giyim kuşama yansıtır değiştirmeye çalışır.Ben buna karşıyım kardeşim ben yalnış bir şey yapmıyorum açık giyinmiyorum saygısız değilim patavatsız değilim şımarık değilim...Böyle birisine asla tahammül edemem.

• beni makyajsiz halimle sevdiyse sorun yok :D puahaha ,nasil olsa evliyim simdi demekki seviyor beni oldugum gibi :)))saka bir yanada,bence insan birazda garip yanlarini aciga koymali iste,yoksa nerden bileceksin seni oldugun gibi sevdigini yada sevmedigini?

• sadece bi kişi ustume cok titredi ama o kişiyi kaybettim.

• oldu :)

• Beni olduğum gibi kabul eden bir sevgilim var çok şükürher konuda bu kaşlarımı almasam bile kabul yani :)

• O neden biliyor musun kıskanıyorlar ya çirkin olsak da iki tuy alınca yıne guzeliz ama bunu dierleri görmesin dışarıya çirkin ol ben seni yine de severim durumu :))

• Öncekileri Göster
    • evlenince ne olacak ben sabah elim yüzüm şiş suratsız bir tip olurum git istemiyorum mu diyecek vururum adamı :D

• :))) bence evlenmeden en az bir kere herhalini görmeli ki hala seviyorsa o kişiyi al hemen nikaha :)

• Oldugum gibi sevmek durumunda zaten Beni cok cok nekadar degistirebilirki?Ben yine ben olucamO'da ..tabiri caize ..ya bu deveyi guducek ya bu diyardan gidicek.Bende O insani oldugu gibi sevmek durumundayim.

• Çok doğru ama bazen işler böyle olmayabiliyor.Tavrın netse çok sevsem de değişmem diyorsan haklısın ama yine de bazı şeyler farkında olmadan o üzülmesin ya da o mutlu olsun diye bakıveriyorsun az da olsa değişiyor.

• Öncekileri Göster
    • Evet kesinlikle haklısın ;)

• Tesekkur ederim:)

• olmadı

Yükleniyor...