Seven erkek kıskanır mı?

Erkek arkadaşımla yaklaşık 3 aydır beraberiz ve beni daha hiç kıskandığını görmedim. En basitinden baska bir erkek arkadaşımla buluştuğumu basbasa olcağımızı filan öğrense hiç takmıyor. Bir kez gitmen doğru mu sence diyor, ben de evet deyince peki git o zaman diyor. Ne giydiklerime karışıyor, ne başkalarıyla takılmama. Bunu söylediğimde seni sıkmak istemiyorum diyor. Sizce beni sevmiyor mu? Yoksa kıskandığını belli etmek istemiyor mu? Ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Birazcıkta kıskanç olması aslında iyi olur.Kıskanmak sevmekten ileri gelir aşırısı takıntıdır elbet. Benim gördüğüm kadınlar kıskanılmaktan hoşlanır. Aynı sorunla karşı karşıyayım üstüne başına pek karışmazdım ve hep seni kırmak istemiyorum içimdeki canavarı uyandırma derdim. ama sevmiyor moduna girinci mini eteğinin bitanesine mal oldu olay kapandı :Dşimdi dizden yukarısına izin yok :D. ama hoşuna gidiyor böylesi. kıskandırma çalışmalarından vazgeçip ilişkiye odaklansan daha iyi olur. mesela kıskanmıyor ama önemsiyormu minik bi hediye alıyormu seninle bişeyleri paylaşma peşindemi -mesela beraber sinemaya gidelim- ya da hoşlanmadığın bişeyden vazgeçiyormu. vb. bunu uzatabilirim bunlarda kriter sadece kıskanma olayına takma vede başka erkekleri karıştırma işe çünki başka hemcins aradaki tılsımı herzaman bozar.

Erkekler Ne Diyor 18

• seven insan kıskanır kıskanmasa sevdiğini anlayamassın seven sevdiğini her zamn kıskanır aynı sorun ben dede var ben çok kıskanc biriyim sevgilim bazen bundan şikayet ediyor ama kendisinden hiç bi kıskanclık belirtisi gormuyorum bence seven insan kıskanır vede kıskanmalı tabi sevilende degerini bilmeli

• arkadaşım bence erkekler çok farklı karakterlere bürünmüş, farklı kişilikleri olan insanlardır. senin erkek arkadaşın sırf sen kaçmayasın sırf sen sıkılmayasın diye seni serbest bırakıyor. oysa sen ona " biraz üstüme düş " diyebilirsen." biraz beni tanı, biraz kıskandığını belli et " diyebilirsen o ilişki normal ilişkiler haline dönecektir. ancak sana sormalıyım erkek arkadaşının kişiliği nasıl birşey bunun cevabını yazarmısın bana sana detaylı olarak bilgi verebilirim.

• diyorum ki erkek arkadaşınızın sevdigi alışkanlıkları nelerdir.(hobileri mesela?)

• ne gibi kişiliği ben tam olarak anlamadım sorunuzu

• 30-35 yaş aralığındasın ve hala bu soruyo soruyorsun.düzgün bir adam bulmuşsun , seviyor mu diyorsun.illa aaaazınıza edecekler o zaman seviyor sanamcaksınız değil mi?*-*-*o etek nee öyeleee başıma ne olacan sen adam gibi bir şey giy istüne terbiyesiz...

• helal olsun..+1

• Kıskançlık aşk gibi güçlü bir duygudur, dozunda yaşanması gerekir. Ben de erkek arkadaşın gibi davranıyorum ama sevgimi başka türlü gösteriyorum.

• kendine ait bir yaşantın olduğunun farkında. kimle görüştüğün ve ne yapğtınla alakalı sorduğu 'sence gitmen doğru mu' sorusu bile sana ve fikirlerine değer verdiğini gösteriyor. karşına alıp konuşmak basit aslında. sevip sevmediğini zamanla anlarsın ancak.

• Erkek arkadaşının neden kıskanmadığını bilemeyiz. Seni sevip sevmediğini de. İnsanlar kıskançlık ile sevgi arasında temelsiz ilişki kurduğu için bu soru çıkmış.Ben de hiç kıskanmam, o ayar "off" konumdadır. Hatta ilk dönemler alışamamıştı eşim. Şu anda gayet iyiyiz, benim sevgimi sorgulayarak adamı da toplarından tavana asarım mesela.Özetle böyle bir algoritma yok ama bu tavrı ne sevgisine ne sevgisizliğine kanıt olamaz. Buradan alacağın bir yanıt tatmin etmesin seni.

• 1. kural oratda aşk yok2. kural erkek arkadaşın evli ve seni sadece sex kölesi olarakmı kullanıyor3. kural çokmu çirkinsinki sana bunları yapan biriisyle hala arkadaş kalıyorsun

• İlk zamanda kendi ilişkime de aynısını uyguluyordum.Farklı şehirlerdeydik ve kız bana sen bana neden karışmıyorsun diyordu.Sıkmam istemiyordum gerçekten çünkü farklı şehirlerdeydik yapma dememin bi anlamı olamazdı.Bence bu işi biraz vicdanında muhasebesini yap.Yaptığı davranışlar hal ve hareketler seni gerçekten "o beni sevmiyor" cevabına yönlendirecek mi?Eğer öyleyse yapacak birşey yok ama değilse otur adam akıllı konuş gerçekten iyi niyetle yapıyor olabilir.Dediğim gibi herşeyi bizden iyi sen bilirsin.Sonuçta biz onun nasıl biri olduğunu bilmiyoruz.Herşeye sen karar ver ama buradaki görüşleri de biraz dikkate al tabi:)Hemen karamsarlığa kapılma sakince düşün.

• walla kusura bakma ama bnce senı sevmıyor gıbı seven her ınsan bı nebze olsun kıskanır kız arkadasım bı erkekle basbasa olacak kıyametı koparırım lan ben :D Ama sendede hata var bnce. erkek arkadsın varken dıger normal erkek arkadaslarınla bıras da olsa mesafe koymalısın bnden sna soylemesı erkekler boyle rahat kızları pek sevmez...

• Ayrılık çanları çalıyor.sevgilinin kıskanabileceğini düşündüğün davranışları sergileme.o sana kıskandığını söylemez gerçek seni anlabilmek adına,kendin düşünüp sorumluluk almalısın

• Bu anlattıklarınla bir sonuca varamayız ki. Sonuçta nasıl bir kişiliği olduğunu sen bilebilirsin.Bu tür şeyleri çok kafaya takmayan çok rahat bir arkadaş ta olabilir veya dediğin gibi seni yeterince sevmiyordur.

• Kıskandıgını belli etmıyordur. Ne kadr uğraşsan da agzından kıskandıgına dair ifadeler alamazsın. Sevgiyi tam yansıtmıyor.

• kıskanır tabi

• kişilikler farklıdır

• Sana güveniyor demekki.Kıskanılmak da güzeldir herhalde?

• Teşhisini koydum sanırım:)

• kıskanılmak tabiki güzel bişey :)

• Ben kadınları anlamıyorum yaa.Kıskanırsın niye kıskanıyorsunuz dersiniz.Kıskanmazsın yoksa sevmiyormu dersiniz

• hayır hayır yanlış anlaşıldı :)) tabiki onunla buluşmya gitmiyorum ama onunda bişey söylemesi gerekmez mi sonuçta?

• Eğer biri sevgilime yazıyorsa, sevgilim zaten ona gereken cevabı verebilmeli.
      Çünkü ben 7/24 sevgilimin yanında olmamam.
      Eğer adam sana yazarken sen hala onla buluşmaya gidiyorsan sende de bir sorun olmalı

• kıskanırsa bişey dicek biri değilim,ama biraz da sahiplenmeli erkek.Sevgilisine seni seviyorum diyen insanlar varken o gayet rahat düşünsenize biri sevgilinize yazıyor.

• kıskanırsa seviyor kınkanmıyorsa sevmiyor anlamına gelmez ki

Kızlar Ne Diyor 7

• kıskanmak sevgı gosterısı degıldırkı.bende hıç kıskanç degılım eskı erkek arkadasım kız arkadaslarıyla bulusabılıyordu ama ben ondan emındım guvenım sonsuzdu benleyken boyle bırsey yapmayacagına emındım ve sonuçta aklı basında bırıydı o yastakı ınsana ne yapıp ne yapmayacagını ben ogretemezdım.ama cok cok cok sevıyordum bence takılma aksıne mutlu ol sana guvenen senın sevgınden suphe duymayan bırı var hayatında

• jkıskanmıyor diye şikayet edeceksen bana havale et. kıskanmayan erkekler çok ilgimi çeker.

• aşk yok ..kusura bakma sewen erkek değil sewen kızda kıskanır erkekte..

• Sanki o öyle anı yaşıyor gibi. Rahat olmak varken sıkıntıya ne gerek var gibi.. Ciddi düşünüyor musunuz, böyle insanlar plansız yaşarlar genelde

• İyi hadi bakalım, hayırlısı o zaman. Farklı bir karakter.

• evet ciddyiz yani aile tanışmları filan oldu

• nesli tükenmek üzere olan erkege rastlamissin farkinda degilsin (:

• buradan çıkan sonuç: insanoğluna yaranılmaz! çocuğum sürekli karışsa bu kez de bunaltıyor diyecektik.ne güzel işte sana güvenen, seni olduğun gibi kabullenen bir sevgilin var. daha ne istersin allahtan?

• @pekkomik : Kesinlikle haklısın, adam gibi adam bulmuş şikayet ediyor ya !

• o zaman buyur ilişkiyi domine etmeye çalışan bir sürü adam var etrafta, kendini idare edemediğini düşünüyorsan onlar seve seve yapar bunu. hatta ne zaman nefes alman gerektiğini bile belirleyebilirler! sevgilin senin benliğine saygı duyuyor: bu hayattaki en büyük değerlerden birini idrak etmiş bir adam çıkmış karşına, hiç oydu buydu diyerek kendini de onu da üzme.

• ya güvenmesine güveniyor bu değil ben bi ilişkiyi erkeğin yönetmesi taraftarıyım hani erkek biraz sahiplenmli sevgilisini öyle düşünüyorum

• Sana ne kadar güvendiğini gösterir bu kıskanmak zorun değil. Bu sefer izin vermese ne kadar kıskanç derdin eminim. Bu kadar takılma bunu ona direk söyle ben böyle böyle yapıyorum sen kıskanmıyor musun diye o da ben sana güveniyorum diyecektir. :)

• seni deniyor da olabilir
      "kıskanıp kısmanmaman onun umrunda mı değilmi" diye
      ve ayrıca bi çok kadın bilinç düzeyinde olmasada bilinçaltında ilişkide erkeğin dominant olmasını ister.bu kadınların yapısında olan bişeydir benm düşüncem

Yükleniyor...