Seven erkek kıskanır mı?

Erkek arkadaşımla yaklaşık 3 aydır beraberiz ve beni daha hiç kıskandığını görmedim. En basitinden baska bir erkek arkadaşımla buluştuğumu basbasa olcağımızı filan öğrense hiç takmıyor.

Bir kez gitmen doğru mu sence diyor, ben de evet deyince peki git o zaman diyor. Ne giydiklerime karışıyor, ne başkalarıyla takılmama. Bunu söylediğimde seni sıkmak istemiyorum diyor.

Sizce beni sevmiyor mu? Yoksa kıskandığını belli etmek istemiyor mu? Ne yapmalıyım?


0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

  • Birazcıkta kıskanç olması aslında iyi olur.Kıskanmak sevmekten ileri gelir aşırısı takıntıdır elbet. Benim gördüğüm kadınlar kıskanılmaktan hoşlanır. Aynı sorunla karşı karşıyayım üstüne başına pek karışmazdım ve hep seni kırmak istemiyorum içimdeki canavarı uyandırma derdim. ama sevmiyor moduna girinci mini eteğinin bitanesine mal oldu olay kapandı :Dşimdi dizden yukarısına izin yok :D. ama hoşuna gidiyor böylesi.

    kıskandırma çalışmalarından vazgeçip ilişkiye odaklansan daha iyi olur. mesela kıskanmıyor ama önemsiyormu minik bi hediye alıyormu seninle bişeyleri paylaşma peşindemi -mesela beraber sinemaya gidelim- ya da hoşlanmadığın bişeyden vazgeçiyormu. vb. bunu uzatabilirim bunlarda kriter sadece kıskanma olayına takma vede başka erkekleri karıştırma işe çünki başka hemcins aradaki tılsımı herzaman bozar.

    0|0