Erkekleri tavlama yöntemleri nelerdir?

Hep kızları tavlama yöntemleri diye soruldu, bu sefer erkekleri tavlama yöntemi diye sorayım dedim :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkek olarak malesef en büyük zaafımız kadınlarkendimden örnek vermek gerekirse esmer veya kumral bir kadın beni etkilemek için kur yapması ve benimle ilgilendiğini açıkça belli etmesi gerekir. Bir başka değişle kartlarını açık oynamayan esmer veya kumral bir kadın beni asla etkileyemezama söz konusu sarışın bir kadınsa hiçbirşey yapmasına gerek yok. Sadece yanımdan geçtiği gittiği için bile benim dikkatimi çekebilir hele hele o kadın orjinal sarışın ise ben o kadını beynime kazırım.Beynime kazıdığım kadının benden kurtulma şansı yoktur. Ne yapar eder tavlarım onu. Çok istisnadır kurtulan - kurtulabilen.Uzun lafın kısası kadın esmer veya kumral ise çok çalışması ve kur yapmasıeğer kadın sarışın ise hiç birşey yapmasa bile yanımdan geçmesi bile beni etkiler

Erkekler Ne Diyor 13

• birazcık kesiştikten sonra yanına git telefon numaranı ver devamı gelir..

• Erkekleri tavlamak için kız ve erkek arasındaki farkları bilmen yeterli diye düşünüyorum..

• kuyruk salla göz temasında bulun dudak bük birde nefes almayı unutma

• kendim için söyleyeyim: amiyane tabirle "hafif" gözükmeyin.. hafif gözüken bir kızın erkekte bıraktığı etki sadece bir gece geçerli olabilecek bir etkidir ve olur da üzerine düşerse tek sebebi uçkurudur..

• her kız her erkeği hemen elde edemez ama ona açık çek verirsen ilgisini çekebilirsin.

• Önce pas vericeksin... Erkek seni kolay kız zannedene kadar devam ediceksin... Sonra erkek yaklaştığında sana hiç oralı olmayacaksın ve geri çekeceksin kendini... Bir erkeği 3 adımda maymuna çevirmenin yolu budur canım... :) emin ol kapında gitar bile çalar sonra...

• erkeği tavlamak çok basit zaten türk ekeği abazalıktan kırılıyor :D ama eş olmak istersen bence işin zor senin ;)

• Nefes al, yeter.. :)))

• işte bu erkek modeli çok bizim ülkede:):)

• niye senin ihtiyacın yok ki

• teşekkür ederim ama ben pek anlamayorum bu işlerden;)

• erkek tavlama çok basit iki kırıt bi kaş göz tamam tavlarsın gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir

• Güzel bir yemek yapmak :)

• hafif bi kuyruk sallama yeterli:)))

• :D

• o nasıl oluyormus ole kuyruk sallama...

• kaçamak biraz gülücük at yeter, geliyorum :)

• genelleme yapma ama haksızlıııkk :D

• hihihihihihi :D:D:D:D ay bayılıyorum bu sitedeki herkese yaaaaa :D:D:d seviyorum burayı valla :D

• siz kızların bir yöntemi yok kanımca erkekler kullanıyor onları...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• "Merhaba, ben kadinbu." diye güzel bir başlangıç yaparım. Diyaloğa katılımda istekliyse, hele o da benden hoşlanıyorsa, tadından yenmez.

• Ben taktik vermiyim.Benim taktiklerim erkekleri kaçırır:))

• zekanı kullanmak

• vur kaç yöntemi şekerim :)bakıcaksın etkileyeceksin sonrada onun sana gelmesini bekleyeceksinn.

• Çok üstüne gitme göster ama verme(mecaz anlam) eğer önce kendine bağlamayı becerip hakkettiğinde hediyesini verirsen adam senindir

• yav bizim pek bişey yapmamıza gerek yok ki :D onlar istemesende peşinden geliyolar bi süre takip sürüyo zaten ahaha :D

• evet nefes alması yetmez tabi elleri kolları bacakları vesairelerini saymicam bunlarda olması lazım elbet :D

• Ben seçiciyim artık nefes alması yetmiyor artık:D

• ama napiim yalanda değil yani :))

• Öncekileri Göster
  • hiç denemedim birini tavlamaya çalışmadım yani bilmiyorum...

• bakımlı ol. güzel giyin. topuklu giy. güzel konuş.
      seksi ol. ama böyle sormayla yatağa gircekmişsin havasını verme. ulaşılmaz olmalısın ama seks kokmalısın. tavlamak istediğin için kolay birisin hedef için, ama bunu çaktırma. kolay lokmalar erkeklere çekici gelmez.

Yükleniyor...