Ağdayla bıyık almak iz yapar mı?

yarın sevgilimle buluşucam bıyıklarımı almayı untmuşum :$hep tüy dökücü kremle alırım ama krem bitmiş ağdayla almam lazım. Ağdayla bıyık almak iz bırakır mı yarına?

Güncellemeler:
arkadaşlar iz derken böyle kırmızı sivilce gibi flan oluyo ya onu diyorum. ayrıcada sarı tüy denir daha çok ama rahatsız oluyorm işte :D
çok teşekkürler hepinize..
peki sir ağdanın farkı nedir? hangisiyle alsam dah iyi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tüy dökücü krem kullanacağına jilet sür, daha pratik olur, etkileri aynı zaten.çok sıcakken veya çok sertken yapıştırmazsan bir sorun olmaz.

• jilet kullanmasını değil tüy dökücü kremi kullanmaması gerektiğini anlatmaya çalışıyordum aslında...

• jilet mi naptın ya pos bıyıklı yapıcaksın kızı:D

Erkekler Ne Diyor 8

• İple al iple en mantiklisi

• :):)

• Burda ogrendik

• nelerde bilirmiş?

• bi kız ağdayla almıştı double yol şekli çıkmıştı. . .

• cımbızla alsana

• evt en mantıklısı bu sanırım

• ozaman daha berbat olur erkek gibi cikar sonrada
      bence lazeree gitsin kokunden alsin kurtulsun. hergörusme öncesi biyik alma derdine dusmez en azindan:)

• tüy dökücüye de bilmedigi alerjisi varsa kıpkırmızı yapar:) o zaman çakmakla yaksın en iyisi:)

• Öncekileri Göster
  • Odtü mühendislikte mi okuyorsun :Dbıyık falan deyince şimdi biran gözümde o kızlar canlandı da

• ya birde sarışınlarda güneş yoksa pek belli olmazda esmerlerde çok belli oluyor benki öss sınavında bile bazen etraftaki kızları keserdim :D ama şimdi nerdeyse kafamı kaldırma kaldırmaya bile korkuyorum finallerimin kabusu olmalarından..

• hahah çok iyiymiş ya :D

• çaktırmadan mı :)) bazen yüzüne karşı bile söylediğim oldu :D
      kızlar hep neden gözünüz iletişimde falan deyince çünkü onların bıyıkları yok diyorduk hafiften gülümseyerek ama bunu kızlar gırgırına söylediğimizi düşünüyorlarsa artık yapacak birşey yok :))

• Öncekileri Göster
  • dudağının üstüne tüğ dökücü krem sürersen yara olur.ağda yaparsan sivilce gibi ufak şeyler çılar.cımbızla almayı dene.biraz uzun sürer ama

• iplik ile al bence

• Ya tüy dökücüyle bıyık mı alınır git dikiş kutusundan ip al birtane...

• Beraber bi saç-sakal olun.

Kızlar Ne Diyor 21

• ben semihle buluşcakken aldım. baya yara oldu ama dudak üstü protez diye bir şey varmış kızlar.sıkıntı yok

• Tuy dökucu ıle bıyık alınıyor mu ılk defa duydum.. yara olur o..Agdaylada dıkkatlı alamazsan evet derıyıde alırsın ve oraları yara olur..Sıcak yada ılık ada da kararma yapar bazı cıltlerde..sonuc sen almazsan ıyı edersın..

• Kuofore gıdıp aldırsın

• biyiklarinimi bursun sevgilisine :D

• hafif kızarır ya 15 20 dakıkaya gecer merak etme

• ben kendimi bildim bileli hep ağdayla almıışm. duruma göre değişir. bazen hiç iz kalmayabilir. kalsa da en fazla 15 dakkada gider

• çok güldüm yaa erkekler ne çok şey biliolar :D canım bence ip en iyisi kendinde alabilirsin belli bir zaman sonra ama tüy dökücü kremin jiletten farkı yok azaltmaz çoğaltır sonuçta...

• agdadan sonra iz kalir lafini ilkez duyuyorum kac yil dir kulaniyom:)

• Birşey olmaz ama cillop gibi sinek kaysın düşsün istiyorsan git kuaförde iple aldır.

• iki arkadaşım ağdayla almış okula kıpkırmızı gelmişlerdi ertesi gün.. hademe ali abi bile dalga geçmişti.. 2 kere düşün derim riske atmaya deymez :D

• e ama napıcam o zamaaan :(

• Kırımızılık gider ama sivilcede emin değilim bazı kişilerde alerji yapalıyor örnepin beyaz tenli hassas kuzenim :)

• olmaz ya yarina kadar izmi kalir yap kurtul tuylerden.

• İz kalmaz.

• Veetin yüz için ağda bantları var. Memnunum senelerdir.

• yanlış çekersen kalabilir, kişisel yeteneğe bağlı yani bu

• Kalmaz

• tüy dkcü krem mi ilk defa duyuyrm kullanan :D bnce ağda yap iz kalmaz çok sıcakken yapma aldıktan sonra varsa evde bebe yağı sür yoksa krem sür nemlendrsin biraz orayı

• bu erkekler ne kadar çok şey biliyor yahu şaşırıp kalıyorum :D

• hiç kalmaz, biraz kızarır o kadar. o da geçer. ben yapıp 5 dk sonra yanına gidiorum :D

• kalmaz:D yoklukta gıderi war :D

• İz falan kalmaz

• yapmaz bence .ben hiç görmedm öyle iz yaptığını

• hayır kalmaz

• Kalmaz daha temiz olur hatta.

Yükleniyor...