Kova burcu erkeği ilgisini nasıl belli eder?

kova burcu birinden hoşlanıyorum, bildiğime göre kova burcu çapkın olur, fakat arkdaşları herkes yapar o yapmaz modundalar.. birkaç kez göz göze geldik, gözümün içine uzun uzun baktı,ben utandım kaçırdım bakışlarımı sonra o da bakmamaya başladı, ben bu çocuktan çok hoşlanıyorum, ne yapmam lazım? aynı yurttayız ama ortamımız yok ve ben yengeçim çok çekingenim ama başlarsa uyuşacağımızı düşünüyorum, tavsiye verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kova taşarsa ordan anla..

• yani durur durur birden patlar mı diyosun :)

• kovanın hacmine bağlı o =O

Erkekler Ne Diyor 13

• Ahanda ben kovayım ama nasıl belli ederim bilmiyorum zaman zaman kendimi kova değilde saksı hissettiğimde oluyor.

• ilgi belli etmenin burcu olmaz calipso ;)

• kovayla dabruka çalar herhalde :S

• bende kova burcuyum cekingenim kıza acılmam için 3 - 4 ay geçmesi lazım sen gider birşey söylersen hoşlandığına dair felan heycanı kalmaz bende öyle bilmiyorum ama belli et bence sana acılacaktır eminim

• kafasına kova geçirirse hoşlanıyordur

• bende kovayim yani burcundanim acik konus severler yaniki gizli konusanlari hic sevmezler ama sen ona bir sey soyleme sen an yakala o sana bir sey soylesin

• kanser erken teşhis hayat kurtarır

• tekstil mühendisliğimi okuyorsun sen ?

• o nerden cıktı?

• Öncekileri Göster
    • hayır, yanlıs benzetmişsin

• peki teşekkürler

• kova burcu çapkın değil meraklı olur. değişiklik sever. monoton biriysen başkaları ile flört etmemin önüne geçemezsin ki çok pis flört ederim ;) kova çok sosyal, arkadaş canlısı olabilir belki ama sevdiğine karşı utangaçtır. söylemez. karşıdan bekler. bir kova seni seviyorum diyebilmişse en değerli şeye sahipsin demektir. çünkü bu nadir olur. ben daha yeni öğrendim mesela yengeç ilgi bekler bilirim. kovadan fazla ilgi bekleme. ilgiyi sadece kendi isterse gösterir.tavsiye nasıl olsun soslu mu yoğurtlu mu?

• sağol da kova olayı kapandı, artık başak nasıl olur onu biliyosan onu alayım :)

• Ya ne zor seysiniz :(

• bende kova burcuyum.gerçek aşkı,sevgiyi ararlar.genelde dürüst olurlar,dobra dobra konusurlar.o yüzden açık ve net olmanı tavsiye ederim

• konuşabileceğimiz bir ortam yok işte, bana gelmesini nasıl sağlarım asıl merak ettiğim bu..

• onu nasıl bilebilirim canım tanımıyoruz çocuğu.her kova burcu erkek de bir olmaz ki.kendim için cevaplayım kova burcu olarak,arada fiziksel bir çekim olduysa ve bakışlarını yakalıyosam muhakkak gider saçma sapan bi muhabbet açar tanışırım.fazla bişe yapmasına gerek yok yani

• Gereksiz dürüst olurlar yatıp kalktığını bile anlatıyor ya da atıyor bilmiyorum ama öyle anlatıyor doğruluğunu bilemem

• Bende bir kovayım bizlerin duyguları karmaşıkdır gerçek sevginin hayalini kurarız ama cinsel hazzımız genelde ağır basar,Dikkatli ol =)

• İlgisini belli etmez. Senin hareket etmeni bekler.Yani sevildiğini anlaması gerekiyor.

• direk balıklama üstüne atlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Pek ilgili davrandıkları söylenemez.

• kova burcu capkin olmaz ki? erkek arkadasimdan ve baska tanidik var birsürü...onlar iletisimi sever fakat asla arkadan vurmazlar

Yükleniyor...