• Sor
  • Bence

Bir erkeğin hoşlanma belirtileri nelerdir?

Sizce bir erkeğin hoşlanma belirtileri nelerdir? Lütfen cevap verebilirmisiniz?

En İyi Görüş

• sürekli seni izliyorsa(eğer arkadaş çaktırmadan kesen tiplerdense benim gibi bunu anlaman biraz zor)

-bulunman gereken bir yerde o sırada orda değilsen ve seni etraftakilere soruyorsa.

-onun haberi olmadığı bir anda birşey sormak için yanına gittiğinde seni farkedince duruşunu değiştiriyorsa

-sen birşey anlatırken gözlerine bakıyor ve sende onunkilere baktığında en fazla 3-4 sn dayanıp sonrada yerlere sağa sola alakasız mekanlara bakıyorsa

-sen başka erkeklerle konuşurken (tabi gizlice onu gözlemen lazım)o sırada canı sıkılıyorsa

-sen bir anda onun bulunduğu ortama girdiğinde seni farkedince cep telefonunu çıkarıp salak salak saate bakıp geri koyarsa o sırada saati sor.Eğer bi daha elini cep telefonuna atıp bakarsa

Bilki o çocuk senin için bir Ayıyla bile güreşir.(pek romantik olmadı ama benden bu kadar çıkıyo işte)

Erkekler Ne Diyor 65

• günde on kere karsına cıkıyo hoslanıyodur

• Çok çok triplere girme :)

• midesinin rengi değişir

• Gözleri hüler ve sürekli odaklanır..!

• ateş yapar, halsizlik, aşırı terleme filan. :p

• Senle 2 kelimeyi 1 araya getirip konuşamaz sürekli gözlerini kaçırır iltifat edemez daha çok yermeye çalışır eğer iltifat ediyorsa sesindeki titremeyi hissedersin.

• Gözlerinin içine bakamıyorsa cidden hoşlanıyordur.

• gerekli ve gereksiz konuları bahane ederek kızlan konuşmaya çalışır... beraber olduğunda da gözlerine bakar, sorulara kısa kısa cevap verir...

• mala baglarsın

• Baş ağrısı, ciltte kızarıklık

• gözlerine bakamam. gerçi bu samimi olmadgm kişi içnde geçerli

• Utangaç erkek zaten bir belirti gösteremezki.

• Dudagini isirir uzaktan uzaga suzer

• utangaçsa bellı edemez zten ki :D

• utangaç olsada her erkek belli eder :D
      aynı şekilde kızda

• emın ol edemez... bn bılıyorm bu durumu edemezz kız elınden kayııııp gider snra da :(

• En belirgin olarak seninle ilgilenir, espirilerin kotu dahi olsa güler gülmesede seni kırmaz,
    seninle ilgilenir, seni her gün görmeye çalışır, bir tartışmada herkes diğer taraftayken o haksız olmana rağmen senin yanındadır,
    seninle vakit geçirmek için elinden geleni yapar,

ha sen bunları gore gore farkına varamıyorsanda ulan kızın gonlu baskasında ben agzımla kus tutsam o gene baskasının ismini solicek eskilerinden bahsedicek der uzar gider.
    Her kadının hayatında böyle adamlar olur erkeklerin %90 ının dogası budur kızların %90 ının dogası yanında onu seven varken o kendı sevdiklerinden bahseder. Adalet işte...

• kızın yanında biraz utangaç davranıyorsa hoşlanıyordur.

• Yüzde kızarıklık, konuşmada mallık, el ve ayağın birbirine dolaşma eğilimleri vs.
    Sanki hastalık belirtileri gibi olmuş :)

• ona doğru her baktığında gözü sende ise, sürekli konu açıp konuşmaya çalışıyorsa işlem tamamdır.

• benim gibi bakıyosa hoşlanmıştır

• yanlarından ayrılmazlar en saçma esprilerine bile gülerler hoşlandıkları kişinin ve daha ortada tam bir ilişki yokken hoşlanan kişi elinden geldiği her konuda hoşlandığı kişiye o demese bile yardımcı olmaya çalışır budur kısaca

• Avuç içlerinde terleme, göz bebeklerinde büyüme, kan basıncında küçük bir artış ve kalp atışındaki artış

• utangaç erkekler genelde bire bir değilde sanki toplum içinde dikkat çekmeye çalışıyor..

• sana bakım osbir çekiyosa hoşlanıyodur. kibarca "seni elden geçiriyosa hoşlanıyordur."

• olabilitesi var direk sor amacın ne senin?

• 3ay

Ya soramam utangacım biraz

• 3ay

sanırım sende ondan hoşlanıyorsun sor gitsin ne kaybedebilirsin ki?

• 3ay

Evet hoşlanıyorum ama bilmiyorum cesaret edersem sorarım

• Hoşlanıyor Sana odaklanmış

• 3ay

Teşekkürlerr :)

• 3ay

rica ederim :)

• Ben hoslandigim kizin yanindan geçerken sacini çekerim mesela :)

• Aynı ortam da eğer o varsa heyecandan konuşamaman diye bilirim bakışlarıdan çok rahatlıkla anlarsın zaten, sanal da güzel sözler söyler :)

• Eğer yakından uzakta yanında olduğu her anda çaktırmadan seni izliyorsa belli ki senden hoşlanıyor. Sürekli sizle konuşacak konu alıyorsa senden sizin yaptığınız her espriye gülüyorsa sizden hoşlanıyor.

Eğer sizle çok konuşmuyorsa , sizin yaptığınız espriler her zaman gülmüyorsa eğer sizin olduğunuz ortamda sizi görmemişim geliyorsa veya sizi en yakın arkadaşı olarak görüyorsa siz bu işi unutun.

• Erkekten erkeğe farklıdır. Şahsi kinde olabilir.

• 3ay

Bugün gene laf soktu ama çok fena bakıştık aşıklar gibi :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 15

• genelde saçlarını düzeltirler

• hoşlanıyo bence dikkatini çekmeye çalışıyo

• 3ay

Sence ne yapmalıyım? Ben de seviyorum onu :)

• Öncekileri Göster
    • 3ay

belliydi zaten

• 3ay

:))

• ole belirtilerde mi varmış aa
    :)

• Ben belli etmem pek ama heyecanlanma olur

• cekingen bir erkek deqilse sureklı mesaj atar seninle konusurkn iyi hissediyorm bana iyi geliyosn faln. güldürmeye calısr siir ask fotoları atabilr sarkı atabilir. bulusmussanz gözlere dalar etkılmk için. surekli konusr konuskn deqlse bıle sıkılmamn için. kızlar aqırdan alır belli eder ilgisini naz yapar giyimine sacına basına dikkat eder etkılemk için yeni fotolar paylasabilr. kişilikle alakalı birazda

• erkekleri anlamak zor açıkcası ama genelde hep şakalar yaparlar uğraşırlar vs.
    Kızlar için mesela ben gözlerine bakarım o bakınca utanıp kafamı çeviririm, en güzel onla konuşurum tabi anlarsa :)

• çocuklaşırım

• onu görünce dağ tavşanı gibi baka kalmak :D

• whatsappta sürekli hoşlandığın kişinin last seen bölümüne bakmak

• ohoo çok var, mesela gözlerinden, bakışlarından, ses tonundan, hareketlerinden belli olur ki. ama mesajda belli olması daha zor tabi, mesela kıskanır, sahiplenir, her an aklındasındır, her dakika mesaj atar, özler seni, falan filan :))))

• İnsanın suratınds gezen o salak ifade

• Hoşlandığınızda dürüst bir şekilde söyleyin yahu.s

• Ben katiyen anlayamıyorum belirtiden falan belli etmeye çabalasa dahi anlamam hep acaba mı der dururumdirek söylemesi lazım

• bakıyorsa hoşlanıyordur ama her bakan aynı olmuyo bakışta önemlii

• bazı erkekler hic belli etmiyor arkadaşım gider cevresindekki butun kızlarla konusur eglenir bir tek sana yanasmaz sen ona bakarken gozlerini kacirir yada sen bakmiyorken sana bakar taviz vermemeye calisir ama aslinda sana ici gidiyordur, kimisiylede nedense ikidebir karsilasirsin ikidebir gozlerinin icine bakar gulumser muhabbet etmeye calisir yakandan dusmez

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...