• Sor
  • Bence

Bir erkeğin hoşlanma belirtileri.

Sizce bir erkeğin hoşlanma belirtileri nelerdir?Lütfen cevap verebilirmisiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sürekli seni izliyorsa(eğer arkadaş çaktırmadan kesen tiplerdense benim gibi bunu anlaman biraz zor) -bulunman gereken bir yerde o sırada orda değilsen ve seni etraftakilere soruyorsa.-onun haberi olmadığı bir anda birşey sormak için yanına gittiğinde seni farkedince duruşunu değiştiriyorsa-sen birşey anlatırken gözlerine bakıyor ve sende onunkilere baktığında en fazla 3-4 sn dayanıp sonrada yerlere sağa sola alakasız mekanlara bakıyorsa-sen başka erkeklerle konuşurken (tabi gizlice onu gözlemen lazım)o sırada canı sıkılıyorsa-sen bir anda onun bulunduğu ortama girdiğinde seni farkedince cep telefonunu çıkarıp salak salak saate bakıp geri koyarsa o sırada saati sor.Eğer bi daha elini cep telefonuna atıp bakarsaBilki o çocuk senin için bir Ayıyla bile güreşir.(pek romantik olmadı ama benden bu kadar çıkıyo işte)

Erkekler Ne Diyor 14

• 3ay

göz göze gelmeye uğraşır sürekli karşına çıkar vb

• gerekli ve gereksiz konuları bahane ederek kızlan konuşmaya çalışır... beraber olduğunda da gözlerine bakar, sorulara kısa kısa cevap verir...

• kızın yanında biraz utangaç davranıyorsa hoşlanıyordur.

• ona doğru her baktığında gözü sende ise, sürekli konu açıp konuşmaya çalışıyorsa işlem tamamdır.

• benim gibi bakıyosa hoşlanmıştır

• sana bakım osbir çekiyosa hoşlanıyodur. kibarca "seni elden geçiriyosa hoşlanıyordur."

• Gozlerinin icine bakamiyorsa. Yaninda heyecan yapiyosa. Seninle surekli konusmaya calisiyorsa. Sana fazla dokunamiyorsa kesin hoslaniyordur. Cunku ask utanmayida beraberinde getirir gercekten hoslaniyosa senden fazlasiyla utangac olur :)

• saçlarıyla oynarsa kesin hoşlanıyordur

• saçlarıyla mı saçlarınla mı

• sen saçma espiriyi yapsan bile gülmeye çalışması :D

• Karnı ağrıyorsa hoşlanıyordur.

• ben sahsen hep gülümserim gözlerinin içine bakar sakalasır iltifat ederim hoslandıgımı böle belli ederim ;))

• sana bakarken ağzı sulanıyorsa hoşlanıyordur

• ellerı tıtrer konusurken ytkunur. heyecanlanır gozlerını kacırır. vs

• Herkeste aynı değildir kendimden örnek vereyim ben biraz çekinirim hoşlandığım kızdan

Kızlar Ne Diyor 2

• bakıyorsa hoşlanıyordur ama her bakan aynı olmuyo bakışta önemlii

• bazı erkekler hic belli etmiyor arkadaşım gider cevresindekki butun kızlarla konusur eglenir bir tek sana yanasmaz sen ona bakarken gozlerini kacirir yada sen bakmiyorken sana bakar taviz vermemeye calisir ama aslinda sana ici gidiyordur, kimisiylede nedense ikidebir karsilasirsin ikidebir gozlerinin icine bakar gulumser muhabbet etmeye calisir yakandan dusmez

Yükleniyor...