Bir erkeğin hoşlanma belirtileri nelerdir?

Sizce bir erkeğin hoşlanma belirtileri nelerdir? Lütfen cevap verebilirmisiniz?

0|0
15|65

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli seni izliyorsa(eğer arkadaş çaktırmadan kesen tiplerdense benim gibi bunu anlaman biraz zor)

-bulunman gereken bir yerde o sırada orda değilsen ve seni etraftakilere soruyorsa.

-onun haberi olmadığı bir anda birşey sormak için yanına gittiğinde seni farkedince duruşunu değiştiriyorsa

-sen birşey anlatırken gözlerine bakıyor ve sende onunkilere baktığında en fazla 3-4 sn dayanıp sonrada yerlere sağa sola alakasız mekanlara bakıyorsa

-sen başka erkeklerle konuşurken (tabi gizlice onu gözlemen lazım)o sırada canı sıkılıyorsa

-sen bir anda onun bulunduğu ortama girdiğinde seni farkedince cep telefonunu çıkarıp salak salak saate bakıp geri koyarsa o sırada saati sor.Eğer bi daha elini cep telefonuna atıp bakarsa

Bilki o çocuk senin için bir Ayıyla bile güreşir.(pek romantik olmadı ama benden bu kadar çıkıyo işte)

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 64

• Çok çok triplere girme :)

1|0
    0|0
  • günde on kere karsına cıkıyo hoslanıyodur

0|0
    0|0
  • gerekli ve gereksiz konuları bahane ederek kızlan konuşmaya çalışır... beraber olduğunda da gözlerine bakar, sorulara kısa kısa cevap verir...

0|0
    0|0
  • En belirgin olarak seninle ilgilenir, espirilerin kotu dahi olsa güler gülmesede seni kırmaz,
    seninle ilgilenir, seni her gün görmeye çalışır, bir tartışmada herkes diğer taraftayken o haksız olmana rağmen senin yanındadır,
    seninle vakit geçirmek için elinden geleni yapar,

ha sen bunları gore gore farkına varamıyorsanda ulan kızın gonlu baskasında ben agzımla kus tutsam o gene baskasının ismini solicek eskilerinden bahsedicek der uzar gider.
    Her kadının hayatında böyle adamlar olur erkeklerin %90 ının dogası budur kızların %90 ının dogası yanında onu seven varken o kendı sevdiklerinden bahseder. Adalet işte...

2|0
    0|0
  • Gözleri hüler ve sürekli odaklanır..!

1|0
    0|0
  • midesinin rengi değişir

1|0
    0|0
  • erkek adam severse gider seviyorum der öyle dansöz gibi kıvırıp aman anlasın sevdiğimi diye saçma salak hallere sokmaz kendini

4|0
    0|0
  • Gün içersinde hep aklında olması başlıca belirtilerden

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Gözlerinin içine bakamıyorsa cidden hoşlanıyordur.

2|0
    0|0
  • Hoşlanıyor Sana odaklanmış

0|0
    0|0
  • Gozlerinin icine bakamiyorsa. Yaninda heyecan yapiyosa. Seninle surekli konusmaya calisiyorsa. Sana fazla dokunamiyorsa kesin hoslaniyordur. Cunku ask utanmayida beraberinde getirir gercekten hoslaniyosa senden fazlasiyla utangac olur :)

1|0
    0|0
  • Avuç içlerinde terleme, göz bebeklerinde büyüme, kan basıncında küçük bir artış ve kalp atışındaki artış

0|0
    0|0
  • Sizden etkilenmiş olabilir laf sokması dikkat çekmemesi için degil hoslantıdır çünkü hoşlanan erkek karşısındakine yakınlasmak ve muhabbet içindir :)

0|0
    0|0
  • hec anlamam be ortagım bu ıslerden

0|0
    0|0
  • hoşlanma belirtsi ben yaptım bizzat

0|0
    0|0
  • Senle 2 kelimeyi 1 araya getirip konuşamaz sürekli gözlerini kaçırır iltifat edemez daha çok yermeye çalışır eğer iltifat ediyorsa sesindeki titremeyi hissedersin.

0|0
    0|0
  • Yüzde kızarıklık, konuşmada mallık, el ve ayağın birbirine dolaşma eğilimleri vs.
    Sanki hastalık belirtileri gibi olmuş :)

3|0
    0|0
  • ellerı tıtrer konusurken ytkunur. heyecanlanır gozlerını kacırır. vs

0|0
    0|0
  • Utangaç erkek zaten bir belirti gösteremezki.

0|0
    0|0
  • kızın yanında biraz utangaç davranıyorsa hoşlanıyordur.

1|0
    0|0
  • Bayan hoşlandığı erkeğin bölgesine çiftleşme salgilarini bırakır baskın erkek kokuyu alır almaz izini sürer

0|0
    1|0
  • mala baglarsın

0|0
    1|0
  • güzel olsun gerisi teferruat...

1|0
    0|0
  • Çok çok çok çok beklentilerin olur.. Sonra çok çok çok çok bir hüsranlık içinde bok olur gider herşey.. Acımasızgerçekler. com

1|0
    0|0
  • yanlarından ayrılmazlar en saçma esprilerine bile gülerler hoşlandıkları kişinin ve daha ortada tam bir ilişki yokken hoşlanan kişi elinden geldiği her konuda hoşlandığı kişiye o demese bile yardımcı olmaya çalışır budur kısaca

1|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe farklıdır. Şahsi kinde olabilir.

0|0
    0|0
    • Bugün gene laf soktu ama çok fena bakıştık aşıklar gibi :)

• sana bakarken ağzı sulanıyorsa hoşlanıyordur

0|0
    0|0
  • sorduğun her soruya cevap yazıyorsan hoşlanıyordur

1|0
    0|0
  • göz göze gelmeye uğraşır sürekli karşına çıkar vb

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben katiyen anlayamıyorum belirtiden falan belli etmeye çabalasa dahi anlamam hep acaba mı der dururumdirek söylemesi lazım

1|0
    1|0
  • Ben belli etmem pek ama heyecanlanma olur

1|0
    0|0
  • cekingen bir erkek deqilse sureklı mesaj atar seninle konusurkn iyi hissediyorm bana iyi geliyosn faln. güldürmeye calısr siir ask fotoları atabilr sarkı atabilir. bulusmussanz gözlere dalar etkılmk için. surekli konusr konuskn deqlse bıle sıkılmamn için. kızlar aqırdan alır belli eder ilgisini naz yapar giyimine sacına basına dikkat eder etkılemk için yeni fotolar paylasabilr. kişilikle alakalı birazda

0|0
    0|0
  • hoşlanıyo bence dikkatini çekmeye çalışıyo

0|0
    0|0
    • Sence ne yapmalıyım? Ben de seviyorum onu :)

• belliydi zaten

• :))

• ole belirtilerde mi varmış aa
    :)

1|0
    1|0
  • genelde saçlarını düzeltirler

1|0
    0|0
  • onu görünce dağ tavşanı gibi baka kalmak :D

1|0
    0|0
  • ohoo çok var, mesela gözlerinden, bakışlarından, ses tonundan, hareketlerinden belli olur ki. ama mesajda belli olması daha zor tabi, mesela kıskanır, sahiplenir, her an aklındasındır, her dakika mesaj atar, özler seni, falan filan :))))

0|1
    0|0
  • çocuklaşırım

1|0
    0|0
  • Hoşlandığınızda dürüst bir şekilde söyleyin yahu.s

1|0
    0|0
  • İnsanın suratınds gezen o salak ifade

1|0
    0|0
  • bakıyorsa hoşlanıyordur ama her bakan aynı olmuyo bakışta önemlii

2|0
    0|0
  • erkekleri anlamak zor açıkcası ama genelde hep şakalar yaparlar uğraşırlar vs.
    Kızlar için mesela ben gözlerine bakarım o bakınca utanıp kafamı çeviririm, en güzel onla konuşurum tabi anlarsa :)

1|0
    0|0
  • whatsappta sürekli hoşlandığın kişinin last seen bölümüne bakmak

0|0
    0|0
  • bazı erkekler hic belli etmiyor arkadaşım gider cevresindekki butun kızlarla konusur eglenir bir tek sana yanasmaz sen ona bakarken gozlerini kacirir yada sen bakmiyorken sana bakar taviz vermemeye calisir ama aslinda sana ici gidiyordur, kimisiylede nedense ikidebir karsilasirsin ikidebir gozlerinin icine bakar gulumser muhabbet etmeye calisir yakandan dusmez

1|0
    0|0
    • Bişey sorucam:Samet diye biri var. Aynı seçmeli sınıfındayiz. Bir arkadaşım BIR IKI KERE SEN KONUSURKEN BAKIYORDU SANA YAKALIYORUM felan dedi. Umursamadim pek. Sonra bir arkadaşım da aynı şeyi söyledi. Ki ben o zaman başkasıyla sevgiliydim. Sonra bu çocuk bana yakın davranmaya başladı.3 kere SEN DE BENI SEVIYORSUN felan dedi. Bir baktım ben bunu düşünmeden yapamıyorum. Sevgilimden ayrıldim o gün. Ve ikisi birden kanka oldular. Çocuk bana çok yakın davranıyor. Kızlarla konuşurken alttan alttan bakıyor ben bakınca geri çekiyor. Ben yalnızken sevgili gibiyiz. Kalabalık ortamda öyle değil. Yalnız konuşurken karşıma değil yanıma oturuyor sesini algılayamıyorum diyor işte az yana kay yüzüme bak konuşurken göz teması yani derken allahım ben ne diyorum ya felan yaptı. Ayrıca ben ona gıcıklık verdiğim zaman hep saçlarımla oyniyor sizce bu çocuk beni seviyor mu?

Yükleniyor...