Artık geçti mi, sessiz kalsam işe yarar mı?

Merhaba arkadaşlar, 1.5 yıllık bir ilişkim vardı aramızda mesafeler vardı. Fakat sık olarak görüşüyorduk. İlişkimiz 1 ay önce bitti.Bana başka... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ayni sorunu ben de yasiyorum ben bayanim ve benim icin herseyi yapan sensiz nefes alamam diyen insan ansizin ayrildi bana herzaman en son istedigim seni üzmek diyen insan resmen eriyip gitmeme sebeb oldu 2 ay olmasina ragmen ne nefret edebiliyorum ne sevgim azaldi gercekten seven insan neden ansizin hic bir aciklama yapmadan ayrilabilir tek dedigi sorunlarim problemlerim var cok üstüme geldin :( sizce bu bir sebebmi seni canimdan cok seviyorum diyen insanin sevgisi hemen böyle bitermi

günün 24 saatini nerdeyse mesajlasarak geciriyorduk günaydinla baslayip iyi gecelerle bitiyordu ben almanyada yasiyorum o ise Türkiyede ve her defasinda benim onu birakmamdan canini yakmamdan korkuyordu anlatilan rüyayi bende yaptim ve beyaz renk gördüm ama real hayatdaki durum tam tersişu ansadece face üzerine görüsüyoruz hayatimda bir degisiklik oldumu diye merak ediyor ama bana dün beni sil engelle eski asiklardan dost olunmuyormus bir daha konusmayalim dedi

peki kendi niye bu zamana kadar silmedi ben onu silersem birdaha hic bir sekilde görüsme imkanimiz yok erkeklerden yardim bekliyorum onlar cünkü bir erkegin neden böyle yaptigina belki bir anlam verebilir yardiminiza ihtiyacim var ben artik saglikli düsünemez oldum sevgisi yalanmiydi sizce

• Kurban oldugum,canım ,bitanem namusum gıbı sevdiğim olcak ,haklı bir neden göztermeden ayrılacak...Demek ki sevgısı bu kadar mış,Onu başka bırıyle evlendırmek istıyor olabılır aılesı ,ya da başka bırı olabılır hayatında...

Her ne olursa olsun artık o yok...O buyuk sandıgın sevgisi yok.Bır kere bunu kabul et arkadasım.

Seven insan tapar misalı,aşkının peşinden koşar,ona bağlanır,onun yanında olur...Bak yok.Sil sende faceden bılmem nereden.O zaten silmiş senı kalbınden...