Artık geçti mi, sessiz kalsam işe yarar mı?

Merhaba arkadaşlar, 1.5 yıllık bir ilişkim vardı aramızda mesafeler vardı. Fakat sık olarak görüşüyorduk. İlişkimiz 1 ay önce bitti.Bana başka birinden hoşlandığını söyledi ve gitti... Şöyle bir erkek düşünün, siz nezaman isterseniz sizin yanınızda, en ufak sözünü bile bozmayan, herşeyden önce sizi düşünen kendinden bile önce, içinde en ufak bencillik olmayan, hiç bir kıza yan gözle bakmayan gözü sizden başkasını görmeyen bir erkek.. Ama anlamadı beni ve gitti.. Öğrenciydim ve ilk buluşmasında annesi eğer seviyorsa uçak biletini alır demesiyle öğrenci olmama rağmen uçak biletini almıştım. Ve bana kimsenin bir kız için bunu yapmayacağını söylemişti ve bende ona sen benim için sadece bir kız değilsin demiştim. Ben onu okadar çok sevmiştim ki, bana canını ver dese bir böbreğini vs ver dese düşünmeden verirdim. Öğrenci olmama rağmen sırf onun için çalışıp birşeyler kazanıp onu mutlu etmeye çalışıyordum. Ama paraya tamah eden bir kız değil yanlış anlanmasını istemem bana paran olmasa bile sadece evde otururuz diyordu. Evine gitmesine 1 hafta kala hep ağlıyordu seni nasıl bırakırım diye... Her neyse ben yinede grurumu ayaklar altına aldım mektuplar yolladım, 20 dakikalık bir video yaptım nereye gittiysek oraları çektim konuştum. Mailler yazdım. Olmadı... Dün son bir mail yazdım ve bana artık bana mail yazma dedi. Bende tamam özür dilerim hata yaptım dedim so bir mail yazmak istedim dedim. Oda bana hep son diyosun dedi. Ve konuşma biraz uzadı, bana bende geceleri uyuyamıyorum ilaç kullanıyorum derslere çalışıyorum stress var kim umursuyor kimse dedi. Bende ben umursardım dedim. Bana umursamana gerek yok dedi. Bilmiyorum ne yapmalıyım. Sizce bıktırdımmı ? Ben sevdiğim için bunları yaptım. Sizce şuan sadece sessiz mi kalmalıyım? Nasıl pişman olur ? Pişman olurmu ? Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ayni sorunu ben de yasiyorum ben bayanim ve benim icin herseyi yapan sensiz nefes alamam diyen insan ansizin ayrildi bana herzaman en son istedigim seni üzmek diyen insan resmen eriyip gitmeme sebeb oldu 2 ay olmasina ragmen ne nefret edebiliyorum ne sevgim azaldi gercekten seven insan neden ansizin hic bir aciklama yapmadan ayrilabilir tek dedigi sorunlarim problemlerim var cok üstüme geldin :( sizce bu bir sebebmi seni canimdan cok seviyorum diyen insanin sevgisi hemen böyle bitermigünün 24 saatini nerdeyse mesajlasarak geciriyorduk günaydinla baslayip iyi gecelerle bitiyordu ben almanyada yasiyorum o ise Türkiyede ve her defasinda benim onu birakmamdan canini yakmamdan korkuyordu anlatilan rüyayi bende yaptim ve beyaz renk gördüm ama real hayatdaki durum tam tersişu ansadece face üzerine görüsüyoruz hayatimda bir degisiklik oldumu diye merak ediyor ama bana dün beni sil engelle eski asiklardan dost olunmuyormus bir daha konusmayalim dedi peki kendi niye bu zamana kadar silmedi ben onu silersem birdaha hic bir sekilde görüsme imkanimiz yok erkeklerden yardim bekliyorum onlar cünkü bir erkegin neden böyle yaptigina belki bir anlam verebilir yardiminiza ihtiyacim var ben artik saglikli düsünemez oldum sevgisi yalanmiydi sizce

• Kurban oldugum,canım ,bitanem namusum gıbı sevdiğim olcak ,haklı bir neden göztermeden ayrılacak...Demek ki sevgısı bu kadar mış,Onu başka bırıyle evlendırmek istıyor olabılır aılesı ,ya da başka bırı olabılır hayatında...
      Her ne olursa olsun artık o yok...O buyuk sandıgın sevgisi yok.Bır kere bunu kabul et arkadasım.
      Seven insan tapar misalı,aşkının peşinden koşar,ona bağlanır,onun yanında olur...Bak yok.Sil sende faceden bılmem nereden.O zaten silmiş senı kalbınden...

Kızlar Ne Diyor 3

• yüz vermişsin ayıya gelmıs s..mış halıya.. yazma hıcbırsey arama onu .. senı haketmıyor...pişman olabılır belkı ama sırf baskasından hoslandı dıye senı bırakıp gıden kızla işin olmasın

• çok teşekkür ederim deneyeceğim

• gusül abdesti al.. 3defa estagfurullah el azım 3 salavatı serife 11 ihlas 10 fatiha tekrar 3 salavatı şerife oku .. sonrada Allahım bu ınsan benım ıcın hayırlıysa eger işimi daha da kolaylastır..fakat hayırlı degıl ıse benden uzaklastır hayırlısını var ya rabbım de. yüzünü kıbleye donüp sag elın uzerıne yat ama sakın kımseyle konusma yattıktan sonra. yesıl veya beyaz gorursen hayırlıdır beklersın .. kırmızı veya sıyah görursen ettıgın dua ıle ondan yavas yavas uzaklasırsın.. kendınde cabala

• yok ne yazıkki bilmiyorum, nasıl yatabilirim ?

• Öncekileri Göster
  • oofff kardeşim..sonuna kadar okudum..geyik yapmadığına inandığım için yazacağım..ama dinlemelisin yoksa işin boka sarmış durumda..herşeyden önce eğer tipsizin önde gideni değilsen her kızın isteyip de bulamadığı türdensin..kıymetini bil..(sen nasıl bileceksen..neyse) ama..aması var..fazla ısrarcısın.bu negatif..kızlar hem senin gibi erkek arar hem de seni çok sevmemiş ise yakınır ne kadar yumuşak diye,şımarır,süründürür böyle..o yüzden yapman gereken bu kıza karşı asla ve asla bir satır daha yazmamak..daha da ters teper..emin ol.%1000..gelirse pişman olup ki kesinlikle senin gibi birisi bir daha çok zor çıkacak karşısına belki de hiç çıkmayacak- hemen kabul etmemek maalesef tek ilacı..kaçan kovalanır geyiği..unut demek kolay, unutmak zor belki ama unut diyeceğim sana bu kızı.. :/ yazdığın gibi biri isen sevgini hakedecek bir sürü kız çıkacaktır karşına..

• Bundan sonra peşinden koşmayacağım tavsiyeniz için gerçekden çok teşekkür ederim. Umarım pişman olur ve geri döner...

• valla peşinden koştukça tokat yiyeceksin orası kesin..belki de böyle böyle sonunda taş kalpli bir keresteye bağlayacaksın..hayat işte.. :/

• Ben gerçekden saçının tek teline kıyamıyordum... Bunlar absurt geliyor biliyorum fakat gerçekden kıyamıyordum... Onu okadar çok seviyorum ki ne yapabilirim ne yapabilirim diye içim içimi kemiriyor... Sanırım artık sessiz kalmakdan başkada çarem yok...

• Öncekileri Göster
  • o kızı rahat bırak artık.

• Bunca verdiğim emekden sonra gerçekden çok büyük bir darbe vurdu bana... Onu okadar çok seviyorum ki, nerde bencillik ettim bilmiyorum gerçekden bilmiyorum :( Düzeltemiyeceğim hatalarmı yaptım ki acaba nasıl bencil oldum :(

• atmasaydın. o kızı düşünmemiş çokta bencilce hareket etmişsin.

• Ama 1 ay boyunca benimle arkadaş kalmak için çok konuştu yani bana iş bile teklif etti, ben sadece sevdiğimden bunları yaptım o kadar seviyordum ki tüm olanları içime attım...

Erkekler Ne Diyor 7

• tek bu kadar değer verip salak yerine koyulan erkek ben mi diyordum benimde 2 buçuk sene mi verdm aileler yüzükler ve sen diosun ya çok mutluyduk diye herkes mutluydu bnden ayrılmadan 3 gün önce evlilik mhhhbtleri ediodu ve artık sevmiorum diyip ayrıldı bende sen gibi çok aradım çok ağladım yalvardım köpek gibi.. bana da herkes arama sorma dedi insan dayanamıo en son 4 gün önce aradım bana ne kadr mutlu oldugunu birinden çok hoşlandıgını çok iyi gittiğini anlattı :) nasıl canım yandı bilemzsin senn şimdi ki düşüncelerin nasılsa benimde aynı bu kadar basit oluyor bişileri bitirmek kardeş gerçekten bitrdiyse bidaha dönmezzz çünkü sennkininde hoşlandığı varmış orası sonucta ne kadr değer versende seni unutrrck biri var atık..

• Umarım bizim yüzümüzde güler bir gün ve güneşimiz doğar tekrar...

• aslında bak bu yazdıkların normal şeler veya bir başkası ama kendi üstüne alınıyorsun her bişiyi ona yorumluyosun.. ve o kişiye bağlı kahpece bırak gitmk isteyen benimki gibi der senn ki güzelce bırakp gtmek istemiş.. inş ama istediğin gibi olur herşey dostum mutlu olman dileğiyle

• evet haklısınız yanlız ben sorduğumda hayatında birileri varmı birileriyle konuşuyormusun hayır diyor, gerçekden de yok birileri ile konuşmuyor... Hoşlandığı çocuk bunu tanımıyormuş bile dediğine göre... Bilmiyorum beni bir fake profil ekledi ve profilin 2 arkadaşı var biri kızın arkadaşı biri ise ben. Bilmiyorum neler oluyo neler dönüyo. Ve sende haklısın kardeşim allaha yalvarmakdan başka birşey gelmiyor elimden.

• Öncekileri Göster
  • selam bende 20 gün önce ayrıldım ve 20 gündür yüzüm gülmüyor nesem kalmadı tam yolun sonuna geldıkevlenmek üzereyken bitti tam 4 yıl birlikteydık ve müthiş bi ilişkimiz vardı delıler gibi seviyodu ben askere gittim geldım sankı soğukluk vardı bana karşı içinde bi kaç kez ayrılalaım felan dedı direndım ama olmadı2 enı sonu ayrıldık takma kafana ne ilişkiler bitiyo belkı de senı çok daha iyi ve çok güzel biri beklıyo ha şimdi idiyeceksın kı ben kımseyı istemıyorum isterse dunyanın en güzeli olsun ama onu istiyorum dyeceksın zamana bırak bazı seyleri bence pişman olup dönecektırsana özür dileyecek yalvaracaktır doğru insanı kaybettiğini anlayacaktır sadece beklerken sakın bi şey yazma yazdıkça kaçaçacaktır çünkü bekle zor olsada bekle kardeşım allah yardımcın olsun unutma bi şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için olmuyordur yada olmaması gerektği için olmuyordur

• Umarım kardeşim umarım pişman olur...

• Pek çok erkeğin başına gelen bir olay senin de başına gelmiş ve belli ki canın çok yanmış, bunca emek ve fedakarlığın karşısında o çekip gitmeyi seçmiş. yapacağın en doğru hareket onunla iletişimi kesmen olacaktır. bir kadın gitmeyi kafasına koymuşsa ağzımızla kuş tutsak dönmez. ama hayat basit prensipler üzerine kuruludur. kaçan kovalanır, kovalayan değil kaçan olmaya başla bu saatten sonra. geçmiş olsun kardeşim ve Allah sana güç versin.

• Teşekkür ederim tavsiyen için kardeşim, umarım pişman ederim... Umarım ...

• hayır geç değil, düne kadar koşmuşsun. birden dönüp kaçarsan daha dikkat çeker. ve pişman olmaya başlar, o seni aramaya başlar. ama dikkat et, hemen yelkenleri indirme, süründür. çok yüz verme, cool davran.

• Anladım kardeşim çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Sizce geçmi kaldım kaçmak için ? Umarım geri gelir umarım arkasına bakar...

• ya neden bu kadar ısrar ediyosun ki anlamadım tamam seviyosun da zamana bırak biraz belki başka sorunları vardır bazı şeyleri gerçekten olmuyosa zorlamamak lazım senin elinden geleni yaptın mı? yaptın. bırak bundan sonrasını o düşünsün sen ona ağzınla kuş tutsan neden bu kuşun kanadı beyaz diye sorar sana o yüzden sesiz kal olursa zaten kendiliğinden olur olmazsa da olmaz çok önemli değil dieksin ve hayatına bakıcaksın... bundan sonra da hayat felsefen şu olsun hayatının merkezine kimseyi koyma.

• Hiç bir şeye değer vermedi gitti hocam... Umarım pişman olur...

• Umarım arkadaşım umarım, ben onu kendimden daha fazla düşündüm. Hatta dedimki ben yemem ben içmem ama o bunları yaparken ben mutlu oldum... ben hiç bir yaptığımla övünmüyorum ve zaten bunları övünmek için değil sevdiğimden yaptım. Arabam yoktu otobüs ile gidiyordum havalimanına almak için gece 12 den sonra otobüs yok mesela, gece 3 de geliyorsa orda bekliyordum sabah almıyordum geceden bekliyordum, veya gece bıraktığım zaman gece havalimanında yatıyordum onu orda bırakıp gelmiyordum

• olucak bunlar hala kopamamış senden gün gelicek arıcak pişman olucak şu an senin yapman gereken tek şey var hayatına hiç bişey olmamış gibi devam edicksin oda seni öyle gördükçe içi içini yicek

• Öncekileri Göster
  • kardeş çok geçmiş olsun öncelikle..moralini bozmak da istemiyorum ama ; senin tarzın kızları bozuyor..yani hani o kadar da mukemmel olmasa iyi olur hayatta herşey..bazen istediginde yanında ol-a-mamalısın..bazen sözünü bozmalı, cüneyt arkın gibi bi bakışlar fırlatmalısın kıza..gözün ondan başkasını görmüyor bile olsa ; olanı biteni gördüğün hissini uyandırmalısın..maalesef ki o aşırı ilgi aşırı özenli yaklaşımı karşındaki kız bir "zayıflık" olarak algılıyor..ona mecbursun gibi..hani her uzandıgında seni tutabileceğini düşünüyor..oysa biraz özlemek de iyidir hayatta..biraz endişelenmek bir erkek için..biraz küsmek ve telefonuna gelecek bir mesajın sesini saatlerce bazen günlerce beklemek iyidir..haz verir..hiç ama hiç arayan soran sen olma..uzaktan onu izlesen bile asla bunu ona hissettirme..kadir inanır rol modeline bayılıyor kızlar..bol bol filmlerini izle ilham al..şaka degil yani..tekrar geçmiş olsun..sağlıcakla kal..

• Umarım pişman olur kardeşim, ben onu 5 dakkada beklerim bir ömürde beklerim... Bunlar belki imkansız şuan ki psikolojimden söylüyormuşum gibi geliyor size ama bunlar gerçekden doğru...

• yok çok da geç degil..hayat o kardeşimizin etrafında dönmüyor..gerçekten durumu böyle acı verici boyuta getiren senin kendi iç dünyandaki bakış açın..sürekli bu durumu, bu kızı sorgular olmaktan cık kardeş..ne afeti devran kızlar var aslan gibisin sen de sana en güzeli yakışır kardeşim benim!

• Biliyorum bunları yaptım fakat şimdi dediğiniz şeylere başlamak için geçmi ? Ben sadece elimden geleni yapmak istedim.

• Öncekileri Göster
  • BOşver kardeşim...sevgini sen bir sonrakine sakla..o kızdan sana hayır gelmez.

• Biliyorum hemde çok zor... Allaha duva ediyorum... Ah ettim umarım dönüp dolaşıp bana düşer...

• İşin zor o halde.

• Benim gözüm kimseyi görmüyor ki kardeşim önüme dünyanın en güzel kızını getirseler dönüp yüzüne bakmam, benim için dünyanın en güzel kızı oydu çünkü gerisi yalandı...

• Öncekileri Göster
  • arkadaşım kısaca senin yoğun ilginedene sıkılmış. bu tür durumlar kızları sıkıyor sana tavsiyem bırak biraz zaman geçsin aradan sen onu okadar severken eğer o da seni seviyorsa elbet geri döner. senin sadece yapacağın ona açık kapı bırakmak ama tabiki bu kapı sonuza kadar açık kalmamalı. sadece zaman

• Ben onun için herşeyi yaptım gerçekden elimden gelen her şeyi. Bana dese canını ver, verirdim. Ölümüne sevdim. Ama o gitti.. Almanya gibi bi yerde benim sevgimi birdaha bulması zormuş. Özlermi sizce pişman olurmu ?

• bu son kelimesi bence biraz mevcut duygularından dolayı bu şekilde yazmışsın . ilerde son olmayacağını sende yaşayarak göreceksin. şunu unutma hayat hiç bir zaman tek aşık olduğunuz insanlardan mevcut değil. bunu sadece yaşayarak anlayacaksın ve zamanla

• anladım, ona hoşçakal ilk ve son aşkım dedim.

Yükleniyor...