• Sor
  • Bence

Sürekli gülen kızlara bakış açınız nedir?

erkekler her şeye gülen kızlar çok konuşan kızlar konuştukça batan kızlar neden çok hoşunuza gider niye benim gibi ağır ablalar yalnız :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sürekli gülen kızları hiç sevmiyorum birde sana bakıp bakıp sırıtıyorsa dezavantaj

• eski sevgilime çok benziyosun resimdeki kişi sensen

• Öncekileri Göster
    • ya allah aşkına ben onu untmaya çalışıyorum ona benzyen bir fotoyla karşılaşıyorum yaaa acı çekiyoruuuuuuuuuum

• insanlar çift yaratılmış derlerdi inanmazdım demek ki doğruymuş

Erkekler Ne Diyor 24

• çok hoşumuza gittiğini kim söylüyorçok konuşanı çok güleni sevmem

• Bayan en güzel gülerken güzel...Ama ayarı/ölçüsü olmalı. Çok oynakda sevmem ben...

• götü başı oynuyo olarak görülüyo o kızlar genelde

• gülmkle ne alakası var kardşm :O oha cok alındm

• Öncekileri Göster
    • Bende sana 5* :D

• sagol

• gereğinden neşeli biriyle sinemaya gidip soğudum. Universal pictures yazısı hariç her halta güldü.yerde karınca var desen gülen tiplerden olmamak lazım. gülmek hoş ama, ince espri yeteneği daha çok ilgi uyandırır.

• hadi yaaa genelde sarışınlar mı öyle olur abi ya

• yok değildi. hem sarışınlar aptaldır diye birşey yok klişe bunlar. amerikan sarışınları için geçerli bizdeki sarılar da zehir gibi.

• agır abilerde yanlız

• Sen devam et raad ol ;) doğru yoldasın . Şöylede örnek veriyim labali ve hahaha hihihih modundaki kızlar dokunmatik telefon gibidir. Ağır takılan kızlar qwerty klawyeli telefon gibi tuşlarına basmaya kıyamazsın ama bi sahip oldunmu olaylar olaylar..

• hımmm çok manidar konuştun

• onlar candır :)

• of ya

• ne ?

• içten yanmalı diyorum ben 1.6 da olabilir ? 2.0 da.. sonuçta motor bu yakıt ister ;)

• çünki diğerleri buz pisti gibidir gelen kayar giden kayar:))ama sen ağır olduğun için elbet birgün kazanacaksın ama bugün ama yarın sabret ve bekle:)

• agır abla oalcak arkadaş herşeye gülen kızdan ne beklersinki.:)

• valla sıra gelmiyor bize o kızlardan

• valla bizde agır abla bulamıyoruz kı haklısın :( bayan dediğin otutup kalkmasını bilecek nerde nasıl konusagını bilecek

• gülen kız erkeğe güç verir. kim mundar suratlı birini ömür boyu ister ki

• aynen kaşara bakarcasına

• "Kontrolsüz güç, güç değildir"ağır abla imajın kontrolünün zor olduğunu da gösterir, belki ondandırAma "Erkekler" genellemesine karşıyım, siz kızların aksine biz erkeklerin aradığı farklı karakterde kişilerdir.

• Kendin demişin ağır abla diye.Hafifi dururken ağırıyla uğraşmanın gereği var mı?

• benim hoşuma gitmiyorlarkız dediğin ne çok ağır nede çok yalama olacakikisinin ortasıdır ölçü

• :)))) aksine benim hiç hoşuma gitmez bu söylediklerinin hiç +sı yok karşıda doğru insan çıkmadı ondan olabilir mi? gerçi terzi kendi söküğünü dikemez :ama bir fikir )

• benim hoşuma gitmez kadın dediğin oturaklı olacak yeri geldiğinde de şen şakrak...

• vuaaaav

• oo benım için tam tersi :)

• gülen insanı severim ama pişmiş kelleleri sevmem

• neye gülüyorlar bunlar

• çünkü ağır ablalar vermez :D evlenilmek için çıkarlar

• hihaho

• ama gerçek bu :D:D komik haklısın :D:D

• onlar yatmalık anladınmı

• ohohohoooo :)

• Öncekileri Göster
    • ne çekecem daha sabah s...m amk olu napıcam kaşarları tabiki s...m

• senin sevgilindemi öyle onepontzero:)))konuştukça batan kızlara kaşar denir ve onlar sadece yatmalıktır ,yattığım kızların hepside böyledir ve bunları çok kolay etkilerim,yattğım haddi hesabı yok sana hesapmı vercem*git düzgün yaz böyle cevabını alırsın yoksa

• neden yanlız olasın ben sana eşlik ederim

Kızlar Ne Diyor 7

• Onlarla konuşurken gerilmiyorlardır, rahat olabiliyorlardır. Ya da ağır olmakla mesafeli ve soğuk olmak karıştırılıyordur.

• helal 5 verdim soruna.ağır olanla uğraşmak istemiyorlar.

• haklısın cıvık kızların gölgesi altında kalıyourm

• Öncekileri Göster
    • saol tatlım seninde bahtın açık olsun :)

• :)

• bende gülmeyi seven biriyim ve konuşmayıda severim ama mantıklı ve zekice olan şeylere gülerim ama bende yalnızım yani başka nedenden kaynaklanıyo olabilir bu mesala yani senin zıt olayda bende var

• takma yaa bende yanlızım.ama sorunun cevabını erkeklerde ara bence:((

• Güzel gülen ve ölçülü olan kadın bu işi çözmüştür :)

• ben sürekli gülen bir tipim bende yalnızım onla ilgisi yok be canım kısmetsiziz

• bence çok gülenler gereksiz gülüyosa salak gibi görünüyo

• aynen ya of

Yükleniyor...