Çekici kız olmak için ne yapmalı?

kızlar erkeklere çekici görünmek için ne yapmalı nasıl davranmalı fiziği nasıl olmalı? Çekici kız olmak için ne yapmalı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Türk kızlarının çoğunda üzülerek söylüyorum cehalet, görgüsüzlük, terbiyesizlik ve kendini kraliçe sanmaları.Bunlardan sakın bir erkek olarak nefret ettiğim özellikler bunlar ama bunun dışında çok da salma kendini biraz naz olur.Kendine bak fizik ise 1.70 cm 'ye 55 kg. civarı idealdir (Üzgünüm ki Türk erkeklerinin çoğu da bilgisiz olduğu için sizin kaç üni. bitirdğinizi en son okuduğunuz kitabı sevdiğiniz şarabı önemsemezler.) Sen bilgili ve kendin ol bence bir erkeğin tapacağı tek insan olursun.Benim görüşüm bu kişilere göre ve farklı bakış açılarına göre katılmadığınız yerler olabilir.

Erkekler Ne Diyor 13

• Dogal ol yeter

• fit olsa güzel olur yalnız zayıf olmakla aynı şey değil bu. Spor yapsın yani sıkı olsun.

• oncelikle 1.70 boy olmali varmi ?

• var :)

• sonra 50 kilo olmali varmi ?

• oda vr::)

• Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol.

• kendinden emin ol, fazla kakara kikir değilde ağır baslı ve alımlı olabilirsen ve tabiki durusun giydiklerin le olacak bu alımlı olmak...merak etme sazan çok baya bi çekersin :)

• Eğer 32AA beden göğüslerin varsa, büyüt füzeleri...

• Burada ilgi çekici yorumlar yap:)

• Kendin olmalısın.İlla bişey olmak gerekmez kendin olmak yeterli.Mutlaka dengini bulursun.

• çekici ehliyeti alırsan çekici olursun

• Duymamış olayım :|

• Çık dışarı çıkkk :D

• hahahahhahahhaa

• özel bir fizik olacak diye birşey ben bilmiyorum...zayıf ve fit görünmek her zaman puan getirir...ayrıca pantolon giymektende vazgeçmelisin...son zamanlarda kızlarda sürekli pantolon giyerek erkeksi görünüme kavuştular...biraz daha kadınsı giyin...ayrıca tatlı dilli ol...

• pantolon gymiyorum zaten:) elbise etek tercih ediyorum.

• Benim için bir kadının sahip olduğu zeka,bilgi ve kültür düzeyi çok önemli fiziksel anlamda çirkin olması umurumda değil,entellektüel akıllı bir kadın olması bana çok seksi geliyor zaten...

• Gülmek , en iyi baştan çıkartıcıdır..

• 1000 kere sorulmuş soruyu sormak yerine önce arama yapmalı

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendine güven , ne istediğine karar ver ve uygula .

• Özel bir çaba harcarsan her zaman yapmacık olursun.

• minyon,zarif dogalll neşeli ;) test edildi onaylandı :)

• Kendinden emin güler yüzlü samimi olursan çekersin çekmek istediğini..

• Çekici olunmaz ,çekicilik bir kimyadır ,yaydığın ışıktır , bazıları hiç farkında değildirama insanlrı kendine çeker anlam veremeğiniz ama kendinizide alamadığınız bir büyüsü vardır.Ciinsel anlamda çekicilikte fiziksel olarak ve içinizde taşıdığınız enerjiin bir birini tamamlar şekilde dışarı yansıması gerekir.

• Doğal olmalı, kasmamalı kendini.. Fazla makyaj iticidir.. Güzel bir göz makyajı ve abartıya kaçmayan hoş kıyafetler.. AÇık saçık giymeye gerek yok.. Emin ol erkeker içini de görebiliyor :)))

Yükleniyor...