Kısa saça şekil nasıl verilir?

kökten uca 8 cm boyunda falan bi saçım var. bu saça ben nasıl şekil verebilirim? yani ne yapsam güzel olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tatlım o saçtan pek bişey olmaz link bu modeli dene çok güzel bence

• işte bunun kadar falan saçım var ama nası yapıcam bu modeli?

• Öncekileri Göster
    • :)) teşekkür ederim

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• kökten uca 8 cm boyunda falan... sorunlu erkek misin nesin ...sadasdasdapardon benim canım sıkılıyor. @spagetti gör bunları...:((( makara yapamıyoruzbu kadına benziyorsan ki sanmam bu iyi dağınık link

• bende buluyorum model falan ama nasıl yapıcam ben bu saçı?

• bi kere kuaföre yaptır, dedikodu yapma nasıl yapıyor diye bak uyanık

• Kısa saç çok güzel duruyor bence kızlarda,böyle yapabilirsin; link

• jole koy diklestir

• onu da denemedim değil ama durmuyor ki dik

• Öncekileri Göster
    • jöle değilde saç köpüyle denemiştim ama dikilmiyo

• sac kopguyle olmaz bende onu kullandim sadece islak tutuyor diklesmesini istiyorsan jole sart ama kizlarda daginik sekil hos oluyor ozellikle yataktan yeni kalkmis hali guzel :)

Kızlar Ne Diyor 3

• kıvırcıksa saç şekillendiricileri sür nemliyken bırak düzse de fön çek sanırım daha önemli olan sağlıkla ışıl ışıl parlaması yoksa sürekli düzleştirici kullanıp yapağılı saça sahip ama uzun saçlı kızlara göre her şekilde senin saçın daha ideal yataktan kalkmış halinle gezecek olsan bile ;)

• düz saçım var ama bi şekil veremiyorum.. zaten boyaya boyaya yaktığım için kısa kestirdim 4 aydrı peruk takıyodum bi şekil veremediğim için şimdi biraz daha uzadı çıkarttım peruğu ama hala nasıl şekil verebileceğimi bilmiyorum.. yani kendim evde yapabileceğim basit ama hoş bişey istiyorum

• Bence sonucta su an sağlıklı o yüzden saç bakım özleriyle dolu olan saç şekillendiricilerinden al hem sağlıkla uzarlar hem de cool bir havan olur.

• agyness deyn fotolarina bak google gorselde. o model iyidir.

• onun kilerde çok kısa

• düz yapılmalı bence

Yükleniyor...