Bilgisayarım açılırken donuyor, ne yapabilirim?

Bilgisayarımı açmak için tuşa basıyorum açılırken packard dell yazısı çıkıyor ve donuyor klavyede f2 yapıyorum açılmıyor yardım nolur

Güncellemeler:
Daha bilgisayar acilmadan gidiyor antivirusum var zaten
Hallettim bilgisayarin fislerini tekrar cikardim acma kapama tusuna bastim elektrk yokken snra fisi takip bastim acildi :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• güvenli modda açmayı dene f8 bas. bilgisayarın açıldıktan sonra tekrar başlatmayı dene normal yolla açılmazsa tekrar güvenli modda aç. aygıt yöneticisine git. donanımları incele. aynı başlık altında (2 klayve 3 monitör v.s.) görüyorsa bir tanesini kaldır.o da olmadı recovery ye girmeyi dene çoğu bilgisayar için f4 tür. ama yeni bilgisayar değilse olmayabilirde.birde dvd romun tuşuna bas içinde dvd kalmış olmasın.

Erkekler Ne Diyor 10

• pcnin power kablosunu çekanakartın üzerinde bir pil var onu çıkar biraz bekledaha sonra tak yerine ve çalıştır düzelecektir

• laptopsa sökülmez daha kötü olur pc

• anakarta bak parlak yuvarlak metal bir şey var o pildir
      sök onu biraz bekle daha sonra geri ytak ve çalıştır
      eğer sorun devam ederse f2ye bas bios ayarlarından first boot device kısmından harddiski seç kaydet sorun düzelir

• Anakart neresinde ben pek bilmem anlatirmisin detayli

• kız bi soru sormuş adam gibi cevap verseniz ölürsünüz sanki.kızım sende burdakilere güvenme her kafadan bi ses çıkıyor.yardım ederdim ancak yanlış bişey yaparsın daha kötü olur diye bişey demiyorum..

• ayrıntılı anlat bir çözüm bulacağım

• o büyük sorun bilgisayarı açarken hiçbir tuş işlemiyor mu ? diz üstü bilgisayarın mı var ? masa üstümü.masa üstüyse kabloyu çıkarıp geri tak açılınca düzelir.

• Klavyeyi okumuyokiii

• bende packard bell kullanıyoruum..

• Öncekileri Göster
  • eğer packard Dell yazısı çıkıyorsa muhtemelen bilgisayraın çakmadır, çöpe at

• bilgisayarina nazar degmis kursun dokturmek sart

• aha ekran kartın yada işlemcin cortladı :) en iyi ram gitti

• format atman gerekir.değişik şeçeneklerde varda anlatmam uzun olur.format at geç.ya da son eklediğin bir programdan olabilir.bilgisayarı geçmiş tarihe geri yükleme yapman gerekir.

• açma sende :D

• Antivirüs indir pc yi tarattır.

• at çöpe onu evlat.

Kızlar Ne Diyor 1

• F2 neden yapıyorsun...Biraz bekle soğusun...Kendine gelsin..işlemci ram

Yükleniyor...