Bilgisayarım açılırken donuyor, ne yapabilirim?

Bilgisayarımı açmak için tuşa basıyorum açılırken packard dell yazısı çıkıyor ve donuyor klavyede f2 yapıyorum açılmıyor yardım nolur

Güncellemeler:
Daha bilgisayar acilmadan gidiyor antivirusum var zaten
Hallettim bilgisayarin fislerini tekrar cikardim acma kapama tusuna bastim elektrk yokken snra fisi takip bastim acildi :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• güvenli modda açmayı dene f8 bas. bilgisayarın açıldıktan sonra tekrar başlatmayı dene normal yolla açılmazsa tekrar güvenli modda aç. aygıt yöneticisine git. donanımları incele. aynı başlık altında (2 klayve 3 monitör v.s.) görüyorsa bir tanesini kaldır.

o da olmadı recovery ye girmeyi dene çoğu bilgisayar için f4 tür. ama yeni bilgisayar değilse olmayabilirde.

birde dvd romun tuşuna bas içinde dvd kalmış olmasın.

Erkekler Ne Diyor 10

• pcnin power kablosunu çek

anakartın üzerinde bir pil var

onu çıkar biraz bekle

daha sonra tak yerine ve çalıştır

düzelecektir

• laptopsa sökülmez daha kötü olur pc

• anakarta bak parlak yuvarlak metal bir şey var o pildir

sök onu biraz bekle daha sonra geri ytak ve çalıştır

eğer sorun devam ederse f2ye bas bios ayarlarından first boot device kısmından harddiski seç kaydet sorun düzelir

• Anakart neresinde ben pek bilmem anlatirmisin detayli

• kız bi soru sormuş adam gibi cevap verseniz ölürsünüz sanki.

kızım sende burdakilere güvenme her kafadan bi ses çıkıyor.yardım ederdim ancak yanlış bişey yaparsın daha kötü olur diye bişey demiyorum..

• ayrıntılı anlat bir çözüm bulacağım

• o büyük sorun bilgisayarı açarken hiçbir tuş işlemiyor mu ? diz üstü bilgisayarın mı var ? masa üstümü.masa üstüyse kabloyu çıkarıp geri tak açılınca düzelir.

• Klavyeyi okumuyokiii

• bende packard bell kullanıyoruum..

• Öncekileri Göster
  • eğer packard Dell yazısı çıkıyorsa muhtemelen bilgisayraın çakmadır, çöpe at

• bilgisayarina nazar degmis kursun dokturmek sart

• aha ekran kartın yada işlemcin cortladı :) en iyi ram gitti

• format atman gerekir.değişik şeçeneklerde varda anlatmam uzun olur.format at geç.ya da son eklediğin bir programdan olabilir.bilgisayarı geçmiş tarihe geri yükleme yapman gerekir.

• açma sende :D

• Antivirüs indir pc yi tarattır.

• at çöpe onu evlat.

Kızlar Ne Diyor 1

• F2 neden yapıyorsun...Biraz bekle soğusun...Kendine gelsin..işlemci ram

Yükleniyor...