Yıldızname dogru çıkar mı? Dinimizde yeri var mı. Aşk ile arasında nasıl bir bag var?

Yıldıznamede çıkanlar dogrumudur. Hic basınıza geldimi. Yıldızlarınız uyusuyor, yıllar sonra tekrar birlesiceksiniz derlerse cıkar mı? Aşk da... Daha Fazla

Güncellemeler:
ve büyü yapıldıysa size işleriniz tepe taklak olup herşey ters gidebiliyormu.
arkadaşlar büyük yaptırıcam demiyorum. sadece yıldıznameye bakıp muhabbet için okuma yapıcam dediler
AMA YILDIZNAME KİTABIMIZDA YAZIYOR DİYORLAR ARKADAŞLAR.. ?

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, hepsi yalan. Bunlar medet ummak Allah'ın, insanların geleceği ve hayatıyla ilgili tek bilgili olduğunu reddetmektir. Bunlara eğlence olsun diye bakmak haram, inanmak küfre sebebtir. Çünkü bunlar sadece kahinlik işidir ve desteksiz sallamasyondan ibarettir

Kim fala inanır, kahinin dediklerini tasdik ederse, Allah'ın Muhammed'e indirdiğini inkar etmiş sayılır ( Hadis-i Şerif )

Yani dinden çıkma tehlikesi bile var.

Soran beğendi
    • Öyle bir şey yok arkadaşım ya ! Sana hadis sunduk daha ne kurcalıyorsun? İnanırsan kafir olma tehliken var, inanmadan eğlencesine bakarsan da günaha girersin.

• Öncekileri Göster
    • ya ben dua etsin diye gittimm

• büyü yap demedim zaten. dua et dedim. sende okumuyoonmu yazdıklarımı. yıldıznameyle büyünün ne alakası var